Bozcaada Nerede - Haritası Haritadaki Yeri

Bozcaada tatil yöresini harita üzerinde görmenizi sağlayan, konaklayacağınız otelin tarihi eserlere ve mekânlara olan mesafesini gösteren Bozcaada tanıtım sayfası.
 
 
Gezgin Yorumları
 
İnsanlar 1 gün için bile gitmiş olsalar ada yerlisi gibi zannediyorlar kendilerini. Bağırarak konuşmalar, 2 adımlık yere araçları ile gitmeler, biraz da fazla salaş giyinmeler... Hiç hoş olmuyor. Bozcaada esnafı bıkkın ifadeli ve kısa zamanda kar için, yüksek fiyata endeksli tutumda. Gittikçe de kalite düşmekte. Bozcaada'ya ilk geldiğim zaman çok daha rüya gibiydi. İnşallah kabusa dönüşmez. Daha çok yatak, daha çok misafir ve kazanç adayı bitirecek gibi.
jana takmaz l 20 Haziran 2013, Perşembe 02:15 l  
 
Niye insanlar hep iyi şeyleri anlatıyor? Halbuki sokaklar çöp kokuyor.Ttamam poşet kullanılmaması güzel ama dünyanın alışverişini yapıyorsun eline minicik bir kağıt torba tutuşturuyorlar, taşı taşıyabiliyorsan. Otellerin çoğu pansiyondan bozma kanmayın butik otel falan dediklerine. Birkaç iyi otel var tabi aralarında. Ben Aika ve Armagrandi oteli beğendim. Lokantalar ise bir hafta öncesinden randevu almak lazım herhalde. Eğer pizza severseniz Ayazma yolu üzerinde petrol ofisi içindeki Teyyare iyi. Hediyelik eşyacılar derseniz sözde orjinaller ya İstanbul'da pazarda bulabileceğiniz şeyleri üç dört katına satıyorlar. Hiç güzel bir şey yok mu? Var adanın kendisi. Adayı fırsatçılardan temizlemek lazım.
filiz erdoğan l 18 Eylül 2012, Salı 13:07 l  
 
Çok abartılmış bir ada.Tamam bazı güzellikleri var ama bu esnaf bence adayı bitirir. Herkes bir ucundan adayı çekiştiriyor para kazanmak için. Hak etmeyen hizmete çok fazla bedeller isteniyor. Bir Türk kahvesine 10 TL vermek moralimi bozdu doğrusu.
filiz erdoğan l 18 Eylül 2012, Salı 12:59 l  
 
 
Peki Bozcaada hakkında sen neler düşünüyorsun?

En Çok Beğenilen Oteller
 
En Çok Yorumlanan Oteller
 
En Çok Beğenilen Mekanlar
 
 
 
Kuzey Ege'de yıllardır popülerliğini koruyan eşsiz güzellikteki Assos'da, en iyi konaklama seçenekleri için Assos Otelleri sayfasını inceleyin.

Karadeniz'de doğa ile başbaşa, yeşillikler içerisinde unutulmaz bir tatil vaadeden Ayder Yaylası'nın, en iyi otelleri için Ayder Yaylası Otelleri'ni inceleyin.

Çeşme tatiliniz öncesi Çeşme Otelleri hakkında bilginiz olsun.

Seyahat Tüyoları