Bozcaada otel fiyatları 2015 Bozcaada 2015 sezon fiyatları, Bozcaada 2015 mayıs, haziran, temmuz, ağustos, eylül fiyatları, 2015 otel fiyatları, Bozcaada otelleri fiyat, Bozcaada otelleri fiyatları.

Bozcaada Otel Fiyatları

Ege Denizi'ndeki Türkiye'ye ait iki adadan biri olan Bozcaada, ülkemizdeki köyü olmayan tek ilçedir.

Bozcaada Fotoğrafları (44)

Bozcaada Otel Fiyatları

Ege Denizi'ndeki Türkiye'ye ait iki adadan biri olan Bozcaada, ülkemizdeki köyü olmayan tek ilçedir.

Türk ve Rum kültürlerine ait mimari izlere bolca rastlanan Bozcaada'nın merkezi şu anda iki mahalleden oluşmaktadır. Eski yüzyıllardan bu yana kardeşçe yaşanan bu ada hoşgörü simgelerindendir.

Ege'nin şarap denildiğinde ilk akla gelen yerlerinden olan Bozcaada'da 4 adet şarap fabrikası bulunmaktadır. Bu şarap fabrikalarını gezmek, şarap tadımı hakkında bilgi edinmek ise adanın en keyifli kültür aktivitelerindendir. Ayrıca fabrikaların yanında keyifle alışveriş yapabileceğiniz şarap tadım ve satış mağazaları da bulunmaktadır.

Çanakkale tatilcileri için keyifli bir rota olan Bozcaada, günümüzde başlı başına bir tatil beldesi haline gelmiştir. Özellikle Marmara ve Ege'den gelen birçok ziyaretçiyi ağırlayan Bozcaada'da çeşit çeşit tesis bulunmaktadır.

Bozcaada otel fiyatları 2015 yılına girerken tekrar tesis yetkilileri tarafından gözden geçirilmiş ve 2015 tatilcileri için birçok çeşitte sunulmuştur. Güneşin yüzünü bir gösterip bir kaçırdığı şu günlerde Bozcaada 2015 otel fiyatları oldukça uygundur. Yaz aylarına yaklaşıldıkça, Bozcaada otel fiyatları 2015 senesinin en yüksek çıtasını bulacak, ardından sonbahar aylarına doğru yeniden düşmeye başlayacaktır.

Ege kasabalarını gezmek için en uygun zaman bize kalırsa bahar ve sonbahar aylarıdır. Rezervasyonların arttığı şu günlerde siz de yerinizi ayırtabilir, Bozcaada 2015 otel fiyatlarının oldukça uygun olduğu bu günlerden yararlanabilirsiniz.

Bozcaada için tavsiyeler (15)

Görüşlerinizi Yazın
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Hayal kırıklığı

Şefik ERGÜN - 27 Mayıs 2015, Çarsamba 23:27

2014 Eylülünde motosikletimle Çanakkale'den, Ayvalık'a dönerken, Ezine'yi geçince anayolda bir tabela gördüm. Geyikli Feribot İskelesi - Bozcaada diye. Merak ettim ve Geyikli'ye geldim. Baktım ki bir arabalı feribot Bozcaada'ya gidiyor. Gidiş-dönüş bilet aldım ve feribota bindim. Zannedersem gidiş-dönüş ücreti olarak 12 lira verdim. (Yoksa altı lira mı idi tam hatırlamıyorum.) Feribotta hayal kurmaya başladım. İşte eski kalenin altındaki devasa çınarların altındaki salaş kahvehanelerde oturacak, balıkçılarla sohbet edecek ve gecede tenha bir yerde çadırımı kuracaktım. Neyse, iskeleye geldik ki ana, ula Şefik Efendi, sen bir zaman makinesine yanlışlıkla bindin de, Bozcaada yerine Bodrum'a mı geldin diye gözlerime inanamadım. Her yer kafeler, barlar, restoranlar, kokoreççiler, köfteciler, çay bahçeleriyle dolmuş. Bangır bangır müzikler ve bir trafik polisinin idare ettiği bir trafik karmaşası içinde buldum kendimi. Kale ise gerçekten muhteşem ama kalenin yanında veya yakınında denize girmeniz mümkün değil. Buraları tamamen parsellenmiş ve bir şezlong 20 lira. Hadi motorla şöyle adayı bir dolaşayım dedim ve yola çıktım, hakkını yemeyeyim, yollar güzel. Birkaç tesise uğradım konaklamak için. İstedikleri ücret beni bir kere daha hayal kırıklığına uğrattı ve ben gerisin geri iskeleye gelerek ilk feribotla Geyikli'ye geçtim. Size söylemek istediğim şu. Sakın ola ki hayal kurarak Bozcaada'ya gitmeyin. Hayal kırıklığına uğrarsınız. İşletmelerde bile bir ücret standardı yok. Kim ne tutturursa onu almaya bakıyor. Ama şurası bir gerçek ki, eğer oraya yemek içmek, incik boncuk için gidiyorsanız ve paranız da varsa çok güzel eğlenirsiniz. Ama ucuz ve kafamı dinlemek için çadır kurarım diyorsanız pek keyifli olmaz diye düşünüyorum. Ayrıca Temmuz -Ağustos aylarında giderseniz kalacak yer sıkıntısı çekebilirmişsiniz. Yani yer ayırtmadan gitmeyin derim, bunu da orada söylediler. Ama adanın doğal yapısı çok ama çok güzel. Yorumum bu kadar. Sevgi ve saygılarımla.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kuzeyde kaliteli tatil

Selim Ender - 18 Eylül 2014, Perşembe 11:31

Bozcaada cennet gibi bir yer, bu kadar kuzeyde bu kadar güzel plajların olabileceğini tahmin edememiştim, Bozcaada birçok konuda bizi yanılttı. Fiyatlar öyle çok uçuk değil ama ucuz da değil, zaten böyle bir yer niye ucuz olsun, ucuz bir yer diye adlandırılsa daha çok üzülürdüm. Otel fiyatları bizim gittiğimiz dönemde (Haziran) kişi başı oda kahvaltı 70-100 TL arasındaydı baktığımız yerlerde, biz de merkeze yakın bir yer seçtik, odaları küçük olsa da memnun kaldık genelde.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Otel önerisi

Zeynep uçak - 8 Ağustos 2014, Cuma 20:11

Lütfen bir dahaki sefere Merve Bağevi'nde kalmanızı tavsiye ederim. Sulubahçe mevkinde, denize yüz metre uzaklıkta. Ayrıca verandadan deniz gözüküyor. Ayrıca işletmecisi de çok temiz, bir de Bozcaada Ayazma Plajı'na yakın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Nuray Özkul tarafından...

Nuray Özkul - 22 Haziran 2014, Pazar 23:09

3 gün önce Bozcaada'da idim. Gerçekten çok güzel bir yer kesinlikle gidip görülmesi gerekiyor. Biraz pahalı ama Çanakkale'den gidiş geliş yapılabilir...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cenk Erdoğan tarafından...

Cenk Erdoğan - 17 Haziran 2014, Salı 23:44

Alican Bey'e katılmak çok mümkün değil, geceliği 30 TL'ye konaklama yapmak istiyorsa Erdek, Akçay, Kuşadası veya Didim gibi beton yığınlarından geçilmeyen çirkin tatil beldelerini seçebilir. Ama başka özelliği yok dediği Bozcaada, nispeten iyi korunmuş mimarisi, gözü yormayan binalar, Bozcaada Ayazma Plajı, Bozcaada Habbele Plajı gibi enfes güzellikteki plajları, leziz şarapları ve de en önemlisi, belki de yüksek denilen fiyatlarının sonucu diyebileceğimiz, kaliteli tatilci kitlesiyle bence Türkiye'nin en güzel tatil beldelerinden biri. Bozcaada'da atletiyle mangal yelleyen türde vatandaşlarımızı ne mutlu ki göremiyoruz fazla, umarım böyle de kalır bu durum. Restoranların fiyatlarına gelirsek de içkisiyle mezesiyle balığıyla kişi başı 90 TL'den fazla ücret ödemedim henüz şahsen, adadaki en iyi sayılacak Asmalı Meyhane, Sandal Restaurant, Simyon Meyhane ve Vahit'in Yeri'nde yememe rağmen. Bir balıkçı için de çok pahalı olmayan rakamlar, tekneden yarım ekmek arası balık yemiyorsunuz sonuçta.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
alican tarafından...

alican - 15 Haziran 2014, Pazar 11:11

Pahalıya konaklamak isteyen herkese burayı tavsiye ederim. Sadece soğuk denizi, temiz, başka hiçbir özelliği yok, ayrıca tek yatak köhne odada en az 100 TL. Yemek yenecek iki yer var o da pahalı. Balıkların çoğu taze değil, yani tatilinizi zehir etmeyin, paranıza da yazık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mehmet R tarafından...

Mehmet R - 13 Nisan 2014, Pazar 12:17

Bozcaaada otel fiyatları ya da yemek fiyatlarıyla ilgili konuşmadan önce neyle kıyaslayacağımızı bilmemiz lazım. Bence mimarisini korumuş, enfes koyları olan ve yapılaşmaya daha fazla otele izin verilmeyen bir yerde oda fiyatları pahalı sayılmaz. Zaten bu siteden de incelerseniz her keseye uygun fiyat olduğunu da göreceksiniz. Yeme-içme konusuna da gelince, sezonluk bir yer olduğunu, 3 ay dışında iş yapamadıklarını hesaplarsak boğazdaki balık restoranlarından ucuz olması aslında fiyatlarının çok da yüksek olmadığı konusunda bize bir fikir verebilir. Şahsen benim fikrim, Kuzey Ege'deki gidilecek en iyi tatil noktası olduğu yönünde Bozcaada'nın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Zeynep Yılmaz tarafından...

Zeynep Yılmaz - 6 Mart 2014, Perşembe 16:17

Çayır Koyu çok güzel bir yer. Şezlong semsiye olmadığı için çok tenha ve adanın Bozcaada Ayazma Plajı'na göre diğer tarafında olduğu için fazla bilinmiyor. Denizi, sahili muhteşem... Yeni yerler arayanlara tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gezdimsoyledim tarafından...

Gezdimsoyledim - 14 Şubat 2014, Cuma 09:22

Bozcaada yoğun iş temposundan kurtulup baş dinlemek isteyenler için ideal bir yer. Kaldığım Ege Hotel'i tavsiye ederim, hem tertemiz hem de tarihi bir dokuyu yaşamak isteyenlere göre. Benim Bozcaada'dan şikayetim Bozcaada Ayazma Plajı. Belki Ege'nin en güzel plajlarından biri ama kötü işletmeyle güzelim plaj ziyan ediliyor. Şezlong başına ücret alıp ne tuvalet ne duş hizmeti vermeyip derme çatma merdivenlerle yokuşta elinizdeki çocugunuzla devamlı wc'ye taşınmak hoş olmuyor tabi... Ayrıca Bozcaada'nın içindeki restoranlar daha kaliteli, Bozcaada Ayazma Plajı'nda mideyi bozmayın sakın...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Halit Kıvrım tarafından...

Halit Kıvrım - 14 Şubat 2014, Cuma 09:16

Sofralık çavuşüzümü, şaraplık kuntra üzümü ve bu üzümden Bozcaada'daki şarap fabrikalarında yapılan şarapları kesinlikle tadılmalıdır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Pınar tarafından...

Pınar - 13 Şubat 2014, Perşembe 19:24

Bu yaz ilk kez gittim. Manzara ve doğa çok güzeldi. Fakat konaklama yeri olarak çok kötü bir yer seçmişim, tatil rezil oldu diyebilirim. Thenes Otel çok pahalı ve eski bir işletme. Her yerde köy kahvaltıları verilirken, paket kahvaltılıklar veren bir işletme. Bir hayal kırıklığımda akşam yemeği konusunda Yakamoz Restaurant Bozcaada. Servis kötü, yiyecekler ve özellikle balıklar çok taze değildi. Tatilimi kurtaran ise bir aile işletmesi olan Apollon Otel, Bozcaada'ya yakışır özende bir yer. Şık, temiz ve sıcak bir ortamı var. Manzarası ve yemekleri harika. Tavsiye ederim. Evet, deniz gerçekten soğuk ama çok temiz. Temmuz denize girmek için en iyi ay olabilir. Bozadaada'ya rezervasyonsuz gitmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
kerem yurdakul tarafından...

kerem yurdakul - 25 Ağustos 2013, Pazar 01:40

Ben şahsen yukarıdaki yorumlara katılmıyorum. Gerek otel fiyatları ve gerekse restoran fiyatları son derece yüksek. Yemek porsiyonlarıysa tadımlık denecek kadar az. Bozcaada esnafı sezonda gelecek yerli ve yabancı turistleri bekliyorlar. Turistlere böyle de ada halkına farklı mı derseniz hayır derim. Maalesef ada halkı da bundan nasibini alıyor. Sorulduğunda da gerekçeleri hazır: burada sezon çok kısa. Sanki vatandaş çalışmayıp yattıkları zamanın bedelini ödemek zorundaymış gibi. Rekabeti ortadan kaldırmak için Bozcaada esnafı her yıl toplanır ve fiyat belirler ve herkes de bu fiyatlara uyar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cem Yalçındağ tarafından...

Cem Yalçındağ - 29 Haziran 2010, Salı 10:57

Bu mevsimde haftasonu iki kişi Bozcaada'ya gelsek Bozcaada otel fiyatları ne durumdadır?

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gezgin Geziyor tarafından...

Gezgin Geziyor - 20 Nisan 2010, Salı 12:01

Bozcaada'ya daha önceleri Odunluk iskelesinden giden feribotlar artık Geyikli iskelesinden geçiyor, feribot saatlerinin güncel hallerini Bozcaada'ya sefer yapan kurumun web sitesinden görüntüleyebilirsiniz. Bozcaada Feribot ücretleri geçen yıl küçük araçlar için 30 tl'ydi. Günübirlik de Bozcaada'ya gidilebilir. Feribotlar sabah erken saatte adaya gidiyor. Akşam tekrar Bozcaada'dan dönmek mümkün. Tabi Bozcaada'nın güzellikleri sizi kolayca mest edicek, adada kalmak isteyeceksiniz. Bozcaada Otel Fiyatları oldukça makul. Bozcaada'da yapacağınız bir kaç günlük bir tatilin maliyetli ortalama iki kişi düşünürsek 200 tl civarında olucaktır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Serkan Hacıoğlu tarafından...

Serkan Hacıoğlu - 19 Nisan 2010, Pazartesi 20:22

Bozcaada Otel Fiyatları, Bozcaada Otellerinin tamamına yakını oda-kahvaltı hizmet vermektedir. Adada genellikle butik otel ve pansiyonlar hizmet vermektedir. Oda kişi başı fiyatları, sezonun en yoğun dönemlerinde 40 tl ile 100 tl arasında değişmektedir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)

Bölgede Son YorumlananlarKelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Bölge: Bozcaada

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

Türü

Konaklama Tipi

Tesis Özelliği

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Aramanızla ilgili olarak

Toplam 109 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
 • En iyi sonuca göre listele En iyi sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
Bozcaada Ada Camping

Beş yıldızlı otelde konaklamak yerine, bin yıldız altında kamp ayrıcalığı...

Adanın güneyinde yer alan kamp alanımız ada merkezine 5 km, denize ise sadece 200 metre uzaklıktadır. Bulunduğu mevkii Bozcaada Ayazma Plajı'na yaklaşık 300 metre uzaklıktaki Sulubahçe mevkiidir. Kamp alanımız 7,5 dönüm bir araziye konuşlanmıştır.

Kamp alanımızın bir bölümü çam ağaçlarıyla kaplıdır. Giriş bölümündeki kısımda ise ağaç bulunmamakta, gölgelikler – ağaç tenteler ile çadırlar ve kamp sakinlerimize gölgelik alan yaratılmıştır.

Bungalov karavanlar, tesis çadırı ile konaklamanın yanında, kendi çadırınızı da konaklama imkanınız mevcuttur. Doğayla iç içe bir tatil geçirebilmeniz için gerekli tüm ihtiyaçlarınız karşılanmaktadır.
 • Sezon AralığıSezon Aralığı 1 Mayıs 2015 - 1 Kasım 2015
 • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
 • OtoparkOtoparkVar
 • İnternetİnternet Var
Genel Özellikler
 • Otopark
 • TV Odası
 • Ücretsiz Gazete
 • 7/24 Açık Ön Büro
 • Bahçe
 • Internet
Oda Özellikleri
 • Banyo
 • Buzdolabı
 • Eşya Dolabı
 • Fön Makinesi
 • Havlu
 • Internet
 • Klima
 • Oda Temizlik
 • Televizyon
 • Tuvalet
 • Uydu Yayını

Tesis için 5 gezgin görüş bildirdi

Daha fazla yorum
10 Kahvaltısı şahane
Kahvaltısı şahane

Kahvaltısı şahane. Her şey süper.

Bilge Aydogan - 15 Temmuz 2012, Pazar 17:12

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Fiyatları uygun
Fiyatları uygun

Self servis. Fiyatları uygun, sevimli uğrak mekanım.

Sezin Ç - 20 Eylül 2014, Cumartesi 22:33

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Kahvaltısı harika
Kahvaltısı harika

Muhakkak bir aracınız olsun. Kahvaltısı harika, ucuza konaklamak istiyorsanız kesinlikle gidin.

İrem m V - 8 Ekim 2014, Çarsamba 17:32

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Harika bir tatildi
Harika bir tatildi

Harika bir tatildi. Hayatımda geçirdiğim güzel günleri hatırladım.

Akif Barış - 2 Kasım 2014, Pazar 16:31

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Evim evim evim
Evim evim evim

Çok temiz ve çok samimi bir işletme. Dilek Hanım'ın tatlı dili ve güzel kahvaltısı eşliğinde ailemle beraber misafir olduk ve çok memnun kaldık. İsmi gibi adadaki evimiz diyebilirim.

mehmet aydın - 30 Temmuz 2013, Salı 09:54

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)

Tesis Konaklama Fiyatları

- tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

  Fiyat Açıklamaları

  Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

  Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

  Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

  Adabahçe Pansiyon Bozcaada'nın Rum Mahallesi diye bilinen bölgesinde eski bahçeli bir Rum evidir, kuş sesleri ve yeşillikler içinde.

  Biz ilk 2008 yılında gördük, aşık olduk ona ve istedik ki başkaları da görsün yaşasın, onlar da bu aşka ortak olsun. 2010 Temmuz'unda Adabahçe'yi misafirlerimizin, Bozcaada sevdalılarının hizmetine sunduk.

  Adabahçe Pansiyon siz değerli misafirlerimize oda + kahvaltı sisteminde hizmet vermektedir. Sabahları açık büfe kahvaltınızı yapacağınız Buzzz Cafe'den gün boyu yararlanabilir, kitabınızı okuyabilir, müzik dinleyebilir, akşam beş çayında yapılan ikramlardan ücretsiz yararlanır günün yorgunluğunu atar ve gece için gücünüzü toplayabilirsiniz. Sonra Bozcaada'nın eşsiz restaurantlarından birinde akşam yemeğinizi yiyip Bozcaada'nın kendine has üzümlerinden yapılan şaraplarını tadabilir, Bozcaada rıhtımında ve sokaklarında eşsiz yürüyüşler yapıp Tenodos'un büyüsüne kapılır gidersiniz. Rüzgar güllerini görebilir ve Batıburnu'nda harika Bozcaada şarapları eşliğinde gün batımını seyredebilir, Göztepe'ye çıkıp Bozcaada ve çevredeki minik adaları kuşbakışı izleyebilirsiniz. Ve günü bitirip biraz dinlenmek istediğinizde; kendinizi yine Adabahçe'deki yalın ve temiz odanıza çekip huzurlu bir gece geçirebilirsiniz….

  Burası sizin de eviniz olacak. Bozcaada ve Adabahçe aşkı büyüyecek...
  • Sezon AralığıSezon Aralığı Tüm Yıl Açık
  • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
  • OtoparkOtoparkVar
  • İnternetİnternet Var
  Genel Özellikler
  • Otopark
  • TV Odası
  • Uyandırma Servisi
  • Ücretsiz Gazete
  • 7/24 Açık Ön Büro
  • Bahçe
  • Bar Cafe
  • Internet
  Oda Özellikleri
  • Banyo
  • Eşya Dolabı
  • Fön Makinesi
  • Havlu
  • Internet
  • Klima
  • Oda Temizlik
  • Televizyon
  • Tuvalet
  Aktiviteler
  • Jogging

  Tesis için 8 gezgin görüş bildirdi

  Daha fazla yorum
  10 Hem merkezi, hem temiz
  Hem merkezi, hem temiz

  Adaya gelmeden önce hem merkezi, hem temiz, hem de aile ortamında bir yer arıyorum diyorsanız doğru adres. Kahvaltısı adada yiyebileceğiniz en iyi 3 kahvaltı içeresinde yer alır. Konumu çok merkezi, adanın Rum mahallesi içeresinde, her yere yürüyerek gidebilirsiniz. Arka sokağı otoparktır. Dönüş vapurumuz erken olduğu için kahvaltımızı geceden hazırlayan, yolluk yapan insandır Nadide Hanım.

  Fatih Huner - 3 Mayıs 2015, Pazar 09:02

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Sıcacık bir mekan
  Sıcacık bir mekan

  Adaya ilk gittiğimiz günden beri bir tek konaklama yerimiz olarak seçtiğimiz, muhteşem iki insanın işletmesini yaptığı, küçük, şirin, sıcacık bir mekan. Nadide Hanım'ın ev yapımı reçelleri olağanüstü ayrıca.

  Cüneyt baydar - 23 Kasım 2014, Pazar 22:15

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  6.0 Odalar çok küçük ama güzel
  Odalar çok küçük ama güzel

  Temiz, güzel. Özellikle misafirperverlikleri ve reçelleri harika. Tek sıkıntı çektiğimiz konu odaların çok küçük olmasıydı. Banyo çok küçük hareket edilemiyor ama yine de bahçesi çok hoştu. Teşekkürler Nadide Hanım.

  esma yusuf - 18 Şubat 2014, Salı 11:42

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Sevimli ve temiz
  Sevimli ve temiz

  Temizliği ve ilgili işletmecileri sayesinde çok memnun kaldık. Bozcaada zaten harika bir yer, gitmişken o güzelim eski evlerden birinde kalmak hoş oldu. Biraz geç gelen bir yorum ama (1 yıl önce bulunmuştuk) Bozcaada'ya gitmek isteyenlere tavsiye ederim.

  meltem ilancıoğlu - 1 Eylül 2012, Cumartesi 23:32

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Dinlenmek için iyi bir tercih
  Dinlenmek için iyi bir tercih

  Her şeyi güler yüz ver samimiyetle yaptığınız için teşekkür ederiz. Tekrar görüşeceğiz. Harika bir tatil için çok teşekkürler. Pansiyonun konumu çok güzel. Bozcaadamerkezde. Bahçesi olması büyük avantaj. Bahçede oturmak, kitap okumak, sohbet etmek çok keyifli, dinlendirici. Odalar klimalı, tertemiz. Gerçekten güzel bir kahvaltısı var. Pansiyon kahvaltısı demezsiniz. Kafa dinlendirici bir tatil için çok güzel bir tercih.

  Serdar Varol - 14 Temmuz 2012, Cumartesi 16:56

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Tertemiz, güler yüzlü ve misafirperver
  Tertemiz, güler yüzlü ve misafirperver

  Kesinlikle tertemiz, en çok bunu sevdim. Gönül rahatlığıyla uyuduk, kaldık. Son derece misafirperver davranıldı. Feribottan alındık, giderken uğurlandık ve çok rahat ettik. Kahvaltı açık büfe, mutfak elinizin her an altında. Zaten Bozcaada merkeze yürüyerek 3-4 dakika. Mahalle son derece sakin ve huzurlu. Eğer niyetiniz Bozcaada'nın tadını çıkarmaksa ideal. Odada ve tesiste vakit geçirmek isteyenler küçük olmasından dolayı sıkıcı bulabilir. Bizim isteğimiz, adanın tadını çıkardıktan sonra, temizliğinden ve misafirperverliğinden yakınmadan konaklamaktı, o yüzden çok memnun kaldık, tavsiye ederim.

  mehtap c. - 26 Kasım 2011, Cumartesi 14:12

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Sıcak, samimi, dostane
  Sıcak, samimi, dostane

  Bozcaada'ya ilk seferimizdi. Adayı tanımıyorduk, konaklanacak yerlere dair hiçbir fikrimiz yoktu. İnternet üzerinden yapmış olduğumuz arama neticesinde, diğer konaklama yerlerine nazaran Adabahçe Pansiyon daha cazip gelmişti. Bilmediğimiz adaya yola koyulduk, feribottan indiğimizde Mustafa Amca güler yüzüyle bizi karşılayıp pansiyona doğru yola koyulduk. Eski Rum mahallesini Mustafa Amca'nın samimi ve de sıcak rehberliğinde geçip, Rum evlerinin gölgesinde Adabahçe Pansiyon'a vardık. Aynı samimiyeti ve de sıcaklığı pansiyon sahipleri Halim Bey ve Nadide Hanım da esirgemediler. Bir haftalık süreç boyunca büyük keyif alarak zaman geçirdiğimiz Adabahçe Pansiyon'u Bozcaada'ya gidecek herkese tavsiye ediyoruz. Odalarının temizliği ve de yeniden elden geçirilmiş olması, her odanın kendisine ait duş ve wcsinin olması ayrıca avantaj...

  Hüseyin Derdiyok - 12 Ağustos 2011, Cuma 00:36

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  6.0 Aile ortamda konaklama
  Aile ortamda konaklama

  Genç çift işletiyor. İlgili servis ama biraz basık ortam. Küçük çocuklar sevmek şart! Odalar küçük ama çok temiz. Bahçe hoş. Wifi biraz güçsüz ama bahçede çekiyor.

  Red YILDIRIM - 6 Ağustos 2011, Cumartesi 17:03

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)

  Tesis Konaklama Fiyatları

  - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

   Fiyat Açıklamaları

   Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

   Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

   Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

   Alaybey Mahallesi'nde yer alan otelimiz, iskeleden yürüyerek 5-10 dakika uzaklıkta olup Gazi Lisesi'nin yanındadır. 1 Haziran 2009'da faaliyete giren otelimiz girişteki ve çay bahçemizdeki çiçekler ile Bozcaada'ya güzellik katmaktadır...

   Otelimize araçlarıyla gelen konuklarımızı yorucu bir yolun ardından huzurlu bir tatilin kollarına doğru motosiklet ile iskeleden karşılayıp otelimize kadar eşlik edebiliriz ve yine otelimize yaya olarak gelecek misafirlerimizi de araç ile karşılayıp Bozcaada'nın güzellikleriyle dolu otelimize kadar getirip, çıkış yapacağı gün de iskeleye kadar ücretsiz olarak bırakabiliriz...

   Odalarımızda LCD TV, uydu yayını, mini-bar, klima, banyo, WC, duşa kabin, 24 saat sıcak su, saç kurutma makinesi ve kablosuz internet mevcuttur. Her şeyimizle sizler için daha temiz bir ortamda huzurlu rahat bir hizmet sunmanın gayreti içerisindeyiz...

   Her sabah çay bahçemizde kahvaltı yaparken bütün yorgunluğunuzu orada bırakacaksınız... Amacımız sizleri kaldığınız süre içerisinde zamanın nasıl geçtiğini hissettirmemek...

   Huzurlu ve mutlu bir tatil için Eftelya Otel sizleri bekliyor...

   Eftelya Otel'in farkını yaşayarak göreceksiniz...
   • Sezon AralığıSezon Aralığı 1 Mayıs 2015 - 30 Eylül 2015
   • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
   • OtoparkOtoparkVar
   • İnternetİnternet Var
   Genel Özellikler
   • Otopark
   • Sigara İçilmeyen Oda
   • Uyandırma Servisi
   • Ücretsiz Gazete
   • 7/24 Açık Ön Büro
   • Bahçe
   • Internet
   • Oda Servisi
   Oda Özellikleri
   • Banyo
   • Buzdolabı
   • Eşya Dolabı
   • Fön Makinesi
   • Havlu
   • Internet
   • Klima
   • Ocak
   • Oda Temizlik
   • Televizyon
   • Tuvalet
   • Uydu Yayını
   • Ütü

   Tesis için 32 gezgin görüş bildirdi

   Daha fazla yorum
   10 Huzur dolu bir tatil!
   Huzur dolu bir tatil!

   Ailemle çıktığım 15 günlük Ege turunun ilk durağıydı. Yolda ani bir şekilde karar verdik ve tercihimizi Eftelya Otel'den yana kullandık. Bizi limandan almaları, yol yorgunluğu üzerine serin bahçelerinde çay demlemeleri, bizi oldukça mutlu etti. Kahvaltısı da bir o kadar tatmin edici, bölgeye özgü reçelleri ile sıcak yaz aylarında serin bir bahçede keyifle kahvaltı yapabiliyorsunuz. Sıcak bir aile ortamı, rahatlık ve samimi bir ortam arıyorsanız doğru adrestesiniz.

   ezgierbektas - 27 Haziran 2014, Cuma 09:03

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Müptelayız Eftelya Otel'e :)
   Müptelayız Eftelya Otel'e :)

   10-16 Haziran 2012 tarihinde gittiğimiz Eftelya Otel'e bu sene tekrar gitmeye karar verdik. 01-07 Eylül 2013'de kaldığımız bu işletme ve değerli sahiplerine çok teşekkür ederiz. Galiba biz bu otelin müptelası olduk. :)

   feyza bahce - 24 Eylül 2013, Salı 14:44

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   8.0 İyi hizmet, temiz konforlu mekan
   İyi hizmet, temiz konforlu mekan

   Eftelya Otel'de öncelikle sizi aileniz gibi karşılayan samimi işletme sahipleri var, temizlik, kahvaltı, her şey çok iyiydi, çevremdeki eşe dosta önerdiğim tek yer burası ama önceden yer ayırtmak gerekli dolu olabiliyor.

   Esra K. - 28 Ağustos 2013, Çarsamba 15:34

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Mükemmel
   Mükemmel

   Yaklaşık 3 sene önce eşimle kaldık. Çok da memnun kaldık. Sıcak aile ortamı, temiz odalar ve güler yüzlü insanlar... Tavsiye ederim.

   Erhan Dinç - 26 Ağustos 2013, Pazartesi 09:29

   • Faydalı buldum (1)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Görülecek yer Bozcaada
   Görülecek yer Bozcaada

   3-6 Temmuz 2013 tarihleri arasında Eftelya Otel'de kaldık. Yapılan yorumlara göre gittik. İyi ki öyle yapmışız. Bir aile işletmesi olan bu otel babalarından çocuklarına kadar mükemmel bir hizmet sundu. Teyzenin yaptığı reçeller ve kahvaltılıkları çok güzeldi. Hepsine çok teşekkür ederiz. Bir daha Bozcaada'ya gelsek yine bu otelde kalırız.

   Gökhan Özdemir - 12 Temmuz 2013, Cuma 15:52

   • Faydalı buldum (1)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Tek geçerim
   Tek geçerim

   Bu kadar sıcak, bu kadar temiz, bu kadar dost bir yer daha olamaz herhalde. Birkaç günlüğüne gidelim dedik, baktık 10 gün olmuş, biz hala dönmek istemiyoruz. Bozcaada zaten nefis bir yer. Bir de Eftelya Otel'de Hüseyin'in ilgisi, kardeşi Tuğba'yla yapılan zorlu tavla turnuvaları (insan her defasında yenilir mi ya!) anneleri Gülcan Abla'nın bana annemden farksız davranması, hatta elinde daha yeni fırından çıkmış kurabiyeyle peşimden "Deniz bak yediğini görmüyorum. O kurabiyeler bitecek" diye koşturması... Hele o birbirinden güzel reçelleri, babaları, babamız Kazım Abi'yle yapılan derin "çiçek sohbetleri", Merve'yle sessizce, uzun uzun gün batımını seyredişimiz ve Funda... Ne diyebilirim ki? Gerçek bir kız kardeş daha. :) Kısaca benim Bozcaada'da bir ailem daha var artık. :) Daha ne olsun...

   deniz ucok - 6 Temmuz 2013, Cumartesi 23:56

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Evim evim güzel evim :)
   Evim evim güzel evim :)

   Evim evim güzel evim... Uzun zamandır yaşadığım en güzel tatildi diyebilirim. Tatile çıkıp evde gibi hissetmek böyle bir şeymiş :) Sabahları mis gibi bir odada uyanıp, sımsıcak günaydınlarla güne başlayıp, Gülcan Abla'mın şahane reçelleri ile ettiğim kahvaltının keyfini hiçbir şeyle kıyaslayamam sanırım. Her şey öyle mükemmeldi ki Eftelya Otel'de anlatmak çok zor, rüya gibiydi... Arkadaşımla beraber çıktığımız tatilde önce 5 gün diye konuşmuştuk, doyamadık 10 gün kaldık, hatta son gün bile biraz daha mı kalsak diye düşünmedik değil. :) Samimiyetiniz, içtenliğiniz, her şey için sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır, sayenizde tatile çıkarken hiç düşünmeden gelebileceğimiz Eftelya Otel diye bir evimiz oldu Bozcaada'da. Sizler çok güzel insanlarsınız Güner Ailesi...

   Berrak Kanat - 6 Temmuz 2013, Cumartesi 17:17

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   8.0 Muhteşem ötesiydi
   Muhteşem ötesiydi

   Ben geçen yaz gittim eşimle ve çocuğumla. Çok güzel bir yer, ailecek bayıldık. Çok rahat, sakin, huzurlu, en önemlisi güvenli bir yer. Tavsiye ediyorum. Oradaki çalışanlara da saygılarımı ve teşekkürlerimi iletiyorum.

   seren pala - 28 Haziran 2013, Cuma 00:19

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Fevkalade bir tatildi
   Fevkalade bir tatildi

   Ben geçen yaz bu otelde tatil yaptım. Tek kelimeyle müthiş bir sıcaklığı var. Ada zaten çok güzel. Fakat Eftelya Otel sahiplerinin misafirperverliği, güler yuzlülüğü bir o kadar da samimi sohbetleri görülmeye değer ve takdire şayan. :) Eğer olur da oraya yolunuz düşerse tatilinize huzur ve keyif veren tek mekan diyebilirim tüm samimiyetimle. Hüseyin Abi ve sevgili Funda Hanım'a da sevgiler. :)

   Yaprak Eden - 25 Aralık 2012, Salı 17:45

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Memnun kalmadan dönmeyeceğiniz yer
   Memnun kalmadan dönmeyeceğiniz yer

   Harika bir tatil istiyorsanız bu en başta çok güzel bir otel veya pansiyonda kalmakla başlar... Ve bizim tatilimiz de bu harika mekanda başladı. Mekan sahiplerinin gülen yüzleri ve tatlı sohbetleriyle, mis gibi kahvaltısıyla bütünleşince insan mutlu ve rahatlamış dönüyor tatilden. Hiç gitmeyenlere tavsiyem mutlaka Eftelya Otel'de kalmalısınız. Ben ve erkek arkadaşım ilerde yine aynı yerde kalmayı şimdiden planladık. Güzel tatil istiyorsanız kalacağınız yer belli: Eftelya Otel.

   nihal sarı - 12 Ekim 2012, Cuma 21:43

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Huzurlu ve sakin
   Huzurlu ve sakin

   Biz geçen iki sene Eftelya Otel'de kaldık. O kadar güzel tatiller geçirdik ki Eftelya Otel'in ve Bozcaada'nın kalbimizde özel bir yeri var. Çok samimi ve huzurlu... Bu sene malesef işlerimiz nedeniyle gelemiyoruz ama Bozcaada'yı ve sizi çok özledik... Önümüzdeki ilk fırsatta mutlaka geleceğiz. En kısa zamanda görüşmek dileğiyle, sevgiler...

   Elif Varlık - 11 Ağustos 2012, Cumartesi 20:23

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   8.0 Memnun kalacaksınız
   Memnun kalacaksınız

   Sıcak Ve huzurlu ortamıyla 1 hafta geçirdiğimiz Eftelya Otel'e teşekkürler.

   AYŞEGÜL ÖZGEN - 18 Temmuz 2012, Çarsamba 12:38

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Kendi evinizde gibi
   Kendi evinizde gibi

   Biz tesiste 21-24 Haziran tarihleri arasında konakladık. Bozcaada'ya gitmeye son anda karar vermiştik ve şansımıza yer bulduk, iyi ki de bulmuşuz. İlk intiba çok önemlidir. Hüseyin Bey ve ailesi bizi ailelerinden birileri gibi karşıladı, tatilimiz boyunca da yaklaşımları hep aynıydı. Odaları çok temizdi, kahvaltımızı yaptığımız bahçeye ve ev yapımı reçellere ayrıca bayıldık. Oğlumuz Ege ufak olduğu için akşamları otele erken dönüyorduk mecburen, odadaki televizyonda net izleyebildiğimiz bir kanal yok derken bu eksik de bizim gideceğimiz gün çözüldü ve odalara uydu bağlandı.12-15 Temmuz arasında yine bir gün önceden adaya gitmeye karar verdik ancak tesiste yer bulamadık maalesef, bulduğumuz diğer tesis Eftelya Otel'e çok yakındı. Ancak 2,5 yaşındaki oğlum bile Eftelya'nın farkını anlamış, kaldığımız diğer tesisteyken bile ben Hüseyin Abi'ye bakmaya gideceğim, orada kalalım diyerek gün içinde birkaç kez ziyaret etti kendilerini :) Kesinlikle Bozcaada'ya gittiğimizde arayacağımız ilk yer olacaktır Eftelya Otel, alternatif aramak bile gereksiz bence. Bundan daha fazla rahat edebileceğimiz başka bir yer olacağını sanmıyorum. Başta Hüseyin Bey olmak üzere tüm ailesine tekrar teşekkür ederiz, en kısa zamanda görüşmek üzere...

   İrem ozyalcin - 17 Temmuz 2012, Salı 11:21

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Süper, süper, süper!
   Süper, süper, süper!

   Eftelya Otel'in güler yüzlü sahipleri daha kapıdan içeriye girmeden doğru karar verdiğimizi hissettirdiler bize. Odalar, kahvaltı, her şey harikaydı! Bozcaada'da 3 senedir farklı yerlerde kalıyorum fakat bundan sonra "neredekal"acağım belli :) Herkese tavsiye ederim!

   selin meral - 12 Temmuz 2012, Perşembe 10:52

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Harika & muhteşem & sıcacık insanlar....
   Harika & muhteşem & sıcacık insanlar....

   10-16 Haziran arası Bozcaada'ya gitmeye karar verdik. Bizim için Eftelya Otel'i seçmek çok doğru bir karar olmuş. Annem, ben ve kızım çok rahat ettik. Temiz bir otel olmasının yanı sıra son derece sıcak işletmecileri tarafından karşılandık otelde. Başta o güzel kahvaltısınla karnımızı doyuran (işletme sahibi) Gülcan Hanım'a, (işletme sahibi) Kazım Bey'e ,(işletme sahibi) Hüseyin Bey'e , Funda & Tuğba'ya çok Teşekkür ediyorum. Zeynep Hanım size de çok teşekkürler :)) Herkese tavsiye ediyorum.

   feyza bahce - 18 Haziran 2012, Pazartesi 01:28

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Çok sıcak bir ortam
   Çok sıcak bir ortam

   1 - 4 Eylül tarihlerinde bu otelde 4 oda olarak kaldık. Çok sıcak ve samimi karşılandık. Bir aile işletmesi olan otelde kendi evimizin rahatlığını yaşadık. Her şey için teşekkürler.

   Seda Dinler - 7 Eylül 2011, Çarsamba 17:09

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Temiz ve merkezde bir otel
   Temiz ve merkezde bir otel

   Bu yaz tatilde Bozcaada'ya gitmeye karar verdik. Eftelya Otel'i seçmek çok doğru bir karar olmuş. Annem ve ben çok rahat ettik. Temiz ve merkezde bir otel olmasının yanı sıra son derece sıcak bir ilgiyle karşılandık. Herkese tavsiye ediyorum. En kısa zamanda görüşmek üzere...

   Banu Özden - 22 Ağustos 2011, Pazartesi 13:45

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Kesinlikle çok temiz
   Kesinlikle çok temiz

   Temmuz ayı sonunda 14 yaşında oğlumla beraber 1 hafta kaldığımız son derece temiz, bunun yanında Hüseyin Bey ve ailesi tarafından çok ilgilenilerek hizmet aldığımız, keyif aldığımız, memnun kaldığımız, tertemiz bir küçük konaklama mekanıdır, tavsiye ederim.

   alper taş - 1 Ağustos 2011, Pazartesi 20:11

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 5 yıldızlı otellere taş çıkarır
   5 yıldızlı otellere taş çıkarır

   Her sene Bozcaada'ya uğramadan başlamam tatile, illaki o deniz ve güneşin doğa ile buluştuğu bu şirin adada birkaç günümü geçiririm. Fakat bu sene anladım ki bir hata yapmışım, bunu Eftelya Otel'in ayrıcalığı ile anladım. Merkeze yakın, yemyeşil asmaların yer aldığı bahçeleri, otel sahibinin samimiyeti, odaların temizliği, 24 saat verdikleri o sıcakkanlı hizmet, adaya özel muhteşem açık büfe kahvaltı, bana evimi aratmayışı, bunlardan sadece sayabildiklerim. Bozcaada'da gittiğim bazı oteller gibi parayı aldıktan sonra iş bitmiyor, buradaki insanlar için müşteri memnuniyeti hep ön planda, kısacası Eftelya Otel anlatılmaz yaşanır. Bu rüyayı herkesin görmesini tavsiye ediyorum.

   sema lalezar - 29 Haziran 2011, Çarsamba 21:29

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Bozcaada'da kalınacak yer arıyorsanız
   Bozcaada'da kalınacak yer arıyorsanız

   Bence otel değildi, Eftelya Otel. Birçok otelde kaldım, otel çalışanları her zaman ciddilik peşindeydi, burada ise sanki otel çalışanlarıyla beraber tatile gelmişim gibi. Samimiyetleri olsun, içtenlikleri olsun hoş sohbetleri olsun, arkadaşlıkları olsun, çok güzel ve memnun edici bir şekildeydi. Otelin temizliği, şirinliği, yapılan yemekleri hepsi bir güzellik katıyordu tatile. İnsana evini, ailesini aratmayacak bir tatil geçirmek istiyorsanız bence hiç durmayın derim. Bizimle ilgilenen Kazım Bey'e, Gülcan Hanım'a ve Hüseyin Bey'e buradan saygı ve sevgilerimi iletirim.

   atilla KESKİN - 20 Haziran 2011, Pazartesi 15:04

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Tatil istedim ama evimde hissettim
   Tatil istedim ama evimde hissettim

   Diğer otellerin farkı nedir bilmem ama Eftelya Otel'in farkını anlatmakla bitiremem, Türkiye genelinde çok otelde kaldım ama Bozcaada'nın havasından mı yoksa gerçekten Eftelya Otel'in ayrıcalığı mıydı bu çözemedim. Hem hizmet olsun hem de butik otel olarak sanki Bozcaada'da evim varmış gibi hissettim. Sayın Hüseyin Bey'e de ada ile ilgili yardımı konusunda cok teşekkür ederim. Tavsiyelere ne kadar uyarsınız bilmem ama gerçekten tavsiye edilecek bir otel.

   ORHAN SOLGAN - 20 Haziran 2011, Pazartesi 01:20

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Muhteşem tatil
   Muhteşem tatil

   Bu yaz eşimle Bozcaada'ya gitmeye karar verdik. İnternetten araştırırken bir yandan da giden arkadaşlarımıza kalabileceğimiz güvenli ve huzurlu bir otel sorup araştırıyorduk. Ta ki Eftelya Otel'i bulana kadar. İlk olarak otelimizi rezervasyon için aradık, bizimle otelin sahibi olan Hüseyin Bey ilgilendi. Feribottan indiğimizde bizi karşılayıp sanki önceden tanışıyormuş gibi hep beraber otele gittik. Otel de gerçekten yorumlardaki gibiydi. Rahatına ve huzuruna düşkün olanların başvuracağı türdendi. Yemyeşil bir bahçesi vardı, aynı şekilde otelin içi de çiçeklerle bezeliydi. Gerek odalar gerekse yataklar olsun, temiz ve düzenliydi. Sabah kahvaltımız ise adanın çeşitli tatlarıyla renklendirilmişti. Otel sahiplerine gelince güler yüzlü temiz ve yardımseverlikleriyle bizi mest ettiler. Tekrar teşekkür ediyorum Gülcan Hanım, Kazım Bey ve Hüseyin Bey’e, seneye yine Eftalya Otel’deyiz.

   SENA ULUSOY - 20 Haziran 2011, Pazartesi 00:02

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Kesinlikle tavsiye ediyorum
   Kesinlikle tavsiye ediyorum

   İnternet üzerinden Bozcaada'daki otellere bakıyordum ki bir ara Eftelya Otel gözüme çarptı ve fiyat sormak için aradım. Telefona Hüseyin Bey çıktı. Aramızda geçen güzel bir muhabbet sonrası tereddütsüz Eftelya Otel'e gitmeye karar verdik. Otele geldiğimde yine aynı güler yüzle karşılaştım ve odamıza geçtiğimizde otel, yataklar, havlular tertemizdi ve otel hakkında doğru bir seçim yaptığımı tekrardan anladım. 3 gün kalabildim sıcakkanlı ailenin işlettiği bu otelde... Dönüş vakti geldiğinde insan ailesinden ayrılıyomuş gibi oldu ve tatlı bir hüsran ile otelden ayrıldık. Bundan sonra Bozcaada'ya her geldiğimde kesinlikle Eftelya Otel'e geleceğiz ve bütün arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim bu oteli. Siz de hiç tereddüt etmeden Eftelya Otel'de kalıp bu sıcak insanlarla tanışma imkanından yararlanın. :) Teşekkür ediyorum Eftelya Otel.

   GİZEM CANCI - 18 Haziran 2011, Cumartesi 23:08

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 nilüfer özgür tarafından...
   nilüfer özgür tarafından...

   Ne kadar uzun uzadıya bir şeyler yazsam da bence Eftelya Otel'e gitmeden anlaşılmaz kalitesi... Herkese şiddetle tavsiye ederim, sanki evinizdesiniz, otel sahipleri çok güler yüzlü ve samimi insanlar, 2 gün kalabildik, cenaze dolayısıyla dönmek zorunda kaldık, bu yıl kesinlikle tekrardan oradayız, Sakarya'dan selamlar. Nilüfer & Özgür

   nilüfer özgür - 24 Ekim 2010, Pazar 21:11

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 hakan Toprak tarafından...
   hakan Toprak tarafından...

   Merhabalar. Biz üç erkek arkadaş, adaya gidip kafamızı dağıtmaya karar vermiştik. İnternetten Eftelya Otel'i gördüm, baktım çok temiz, hoş bir otel, ayrıca yorumlar da çok güzeldi, hemen aradım. Telefona sahibinin kızları olan Funda Hanım baktı, gerçekten çok güzel konuştu, zaten telefon konuşmasından sonra hemen rezervasyonu yaptırdım, gittiğimizde de ailesi ve Funda Hanım bizi güler yüzle karşıladı, çok ilgilendiler, çok memnun kaldık. Herkese tavsiye ediyorum, asla pişman olmazsınız. Bozcaada güzeli Fundacım bu yaz yine Eftelyadayız. :)

   hakan Toprak - 25 Eylül 2010, Cumartesi 14:36

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 bahar sevinç tarafından...
   bahar sevinç tarafından...

   7-8 Ağustos 2009 tarihinde turla Bozcaada'ya gittik ve Eftelya Otel'de kaldık. Hem Bozcaada'ya hem de kaldığımız küçük otele bayıldık. Eğer turla gelmiş olmasaydık, bir kaç gece daha kalacaktık. Bu yıl yine gidebilmek için fırsat arıyoruz.

   bahar sevinç - 27 Ağustos 2010, Cuma 21:40

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 pamuk ablan tarafından...
   pamuk ablan tarafından...

   Öncelikle bu yorumu okuyacak olan herkese çok teşekkür ederiz. Biz henüz elden ayaktan kesilmemekte yaşlı bir çiftiz. Malum çocuklar büyüyünce sorunlarda büyüyor. Eşimle kaçmak istedik olabildikçe uzaklara ama ne kadar uzak gidebilirdik ki? 4 saatlik bir yoldan sonra adaya bir kaç günde olsa yerleşmeye karar verdik ama yıllarca alışmış ya aklımız hep evdeydi. Çocuklar çocuklar ve çocuklar her ne kadar kızmış olsak da onlar bizim çocuklarımızdı. Şu anda yorumu yazdığım otele yerleştik, her şey diğer otellerden farklı değildi. Yatakları yerleşim klasik bir oteldi çok büyük bir fark dışında, eşimle hissettiğimiz kadarıyla burası bir aile oteli olmalıydı ve tahminimiz doğru çıktı. Telefonda eşim çocuklara resmen hesap veriyordu, yok nerdesiniz yok nasıl tek gidersiniz vs. Esim sinirlendi ve evimdeyim diye haykırınca sanırım otelin sahibinin kızı sakin olun yardımcı olayım diye yanımıza geldi. Hanım hanımcık nur yüzlü bir kızımızdı, eşime kolonyalı mendil getirdi, su getirdi sanki büyümüşte küçülmüştü. Yaşını sorduğumda hepten şaşırdım, yaşım 18 dedi ve tüm gün bizimle ilgilendi. Telefonu kapatmıştı eşim sinirden, sanki evdeki hırcın kızımızın yerine Allah bir kız vermişti bize. Hiç bu kadar hizmet görmemiştim, bazen gençlerin dış görünüşü sizi yanıltmasın tıpkı bu hanım kızım gibi. O gün elinden içtiğim kahve sayesinde hanım kızım, bu gün çocuklarımdan umutluyum tek duam onlar da senin gibi olsunlar umarım… Bakalım beni hatırlayacak mısın? Eşim demişti, hatırlarsan ona Pamuk Abla derler diye, pamuk ablanı unuttuysan darılırım:(( kızım bu anlattıklarımdan etkilenmiş olacak ki doğan kızının adı funda koydu. Umarım bir gün ailecek kalmaya geleceğiz. Sevgiler. Pamuk Ablan.

   pamuk ablan - 20 Ağustos 2010, Cuma 21:08

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   8.0 Yasemin Dönmezer tarafından...
   Yasemin Dönmezer tarafından...

   2010 Ağustos ayı içerisinde 4 gece Eftelya Otel'de kaldık. Burada yazılı olan yorumları dikkate alarak gittiğimiz otelde pişman olmadık. Otel gayet temiz. 10 odalı bir yer için olabildiğince profesyonel olarak işletiliyor. Kahvaltılar bahçesinde yapılıyor. Kahvaltılarda çok da farklı çeşitli Ege otları, tatlarına rastlamasak da güzel bir kahvaltı. Ada merkezine de oldukça yakın. Bir kez daha Bozcaada'ya gittiğimizde kalmak için tercih edeceğimiz otel.

   Yasemin Dönmezer - 13 Ağustos 2010, Cuma 16:33

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   8.0 Ecem İşlek tarafından...
   Ecem İşlek tarafından...

   Otelinize bayıldım harika ancak çocuk televizyonu nasıl izliyecek?Bir bakarsanazız sevinirim. otelinizi en kısa zamanda ziyaret edicez.

   Ecem İşlek - 14 Eylül 2009, Pazartesi 23:47

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Gülten-Seyfi ÇOPUR tarafından...
   Gülten-Seyfi ÇOPUR tarafından...

   Bozcaada'yı görmeyi uzun zamandır çok istiyorduk.Görmemiz dün kısmet oldu.Vapurdan bozcaadaya indiğimiz anda güler yüzlü bir delikanlının bize bir kart vererek hoşgeldiniz demesi bizi memnun etti.Bu kart otellerinin tanıtım kartıydı.Adayı bir gezdikten sonra geceyi hangi otelde geçirecegimizi düşünürken bize kartı veren delikanlının güler yüzü aklımıza geldi.Telefonla aradık delikanlı bulundugumuz yere geldi bizi oteline götürdü.Oteldede aynı güler yüzle karşılandık.Oteli ailece işletiyorlarmış.Otel tertemizdi.Kendimizi evimizde gibi hissettik.Bu aileninde Kayserili olduğunu öğrenince o otelde oldugumuza çok daha memnun olduk.Kendimizi,sanki büyükadada bir akrabamıza ziyarete gelmiş gibi hissettik.Döndükten sonra bu güzel anımızı dostlarımızla paylaştık.Arkadaşlarla birlikte tekrar bozcaadaya gitmeyi ve aynı otelde kalmayı kararlaştırdık. bize ev sahipliği yapan Hüseyin beye,Gülcan hanıma ve Kazım beye bu güzel insan hemşerilerimize teşekkür ediyoruz.

   Gülten-Seyfi ÇOPUR - 29 Ağustos 2009, Cumartesi 08:35

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Arife Us tarafından...
   Arife Us tarafından...

   İnternet üzerinden otelleri araştırırken tesadüfen rastladım Etfelya Otel'e ve tıpkı diğer otelleri aradığım gibi bu oteli de aradım.İşte o misafirperver ailenin oğulları olan Hüseyin ile tanışmamız da ilk o anda oldu.Telefondaki ses o kadar efendi ve samimiydi ki gerek Bozcaada ile gerekse de otelle ilgili her türlü sorumu hiç gocunmadan yanıtlıyor,her türlü yardımı da bizden esirgemeyeceklerini de bize hissettiriyordu.İçimdeki ses bu otele gitmelisiniz dedi ve arkadaşımı da ikna ettikten sonra düştük Bozcaada yollarına... Sabahın erken saatinde iskeleden aldı bizi Hüseyin kardeşimiz ,valizlerimizi taşımamıza yardım etti ve Eftelya otele geldik.Tıpkı tahmin ettiğim gibi çok sıcak karşıladılar bizi.Ellerinden gelen hiç bir imkanı esirgemediler bizden .Yeri geldi oturduk muabbet ettik ,yeri geldi beraber çayımızı yudumladık.Sanki uzun yıllardır tanıyorduk bu canayakın aileyle birbirimizi...Kendileri gibi otelin içi de tertemizdi.Yatak çarşaflarımız ve havlularımız deyim yerindeyse sakız gibiydi.Kısacası çok hoş bir tatil geçirdik.Herkese tavsiye ederiz.Teşekkürler Etfelya,Teşekkürler Hüseyin,Gülcan Abla,Kazım Abi,Funda ve Tuğba... Sevgilerimizle Arife-Feray

   Arife Us - 21 Ağustos 2009, Cuma 21:41

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Dilek ve Alexandre tarafından...
   Dilek ve Alexandre tarafından...

   Eftelya'da çok güzel tatil geçirdik, otel çok temiz ve otel'in sahipleri cana yakin insanlar, güler yüzlü,küçük tugba'ya ve funda'ya buradan merabalar, onlari özledik. Her aksam, yenge herkes için çay hazirlardi ve denizden gelen müsteriler yorgunlugu böyle atabiliyorlardi. Herkese tavsiye ederim!Onlarada, bize gösterdikleri ilgi icin ,tesekkür ederiz. Dilek ve Alexandre

   Dilek ve Alexandre - 20 Ağustos 2009, Perşembe 00:43

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)

   Tesis Konaklama Fiyatları

   - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

    Fiyat Açıklamaları

    Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

    Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

    Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

    Uzun yıllar tatil amaçlı geldiğimiz Bozcaada'ya hayran kaldık çok beğendik. Çünkü Bozcaada'nın atmosferi bambaşka. Biz İstanbullu bir aileyiz. Kış ayları İstanbul'da yaz ayları Bozcaada'da yaşıyoruz. Ailece karar verdik temiz güvenilir şık bir otel yapmaya ve otelimizi kısa süre içinde bitirdik. 2009 yılının Temmuz ayında otelimizi açtık, müşteri memnuniyetleri bizi çok etkiledi. Çok sayıda dost edindik.

    Otelimizi ailece işlettiğimizden dolayı en önem verdiğimiz konu temizlik, dürüstlük, dostlarımızın memnuniyeti ve rahat huzurlu tatil yapmalarıdır. Otelimiz şehir merkezine çok yakındır. Arabasız gelen dostlarımız yürüyerek rahatça bize ulaşabilirler. Şehir merkezinden çıktıktan sonra Ayazma yoluna girdiğiniz zaman hemen solda siz sayın dostlarımızı karşılıyoruz. Otelimizde şehir merkezinde olan park problemi yoktur, kendimize ait parkımız vardır. Ayrıca 200 metre bahçe içerisinde oturma gurupları kamelyalar ve salıncak bulunmaktadır. Bu ortamda dostlarımızın rahatça kahvaltı yapmaları 5 çaylarını yudumlarken yanında ikramları yemeleri bizleri mutlu eder.
    • Sezon AralığıSezon Aralığı 1 Haziran 2015 - 30 Eylül 2015
    • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
    • OtoparkOtoparkVar
    • İnternetİnternet Var
    Genel Özellikler
    • Otopark
    • Uyandırma Servisi
    • Ücretsiz Gazete
    • 7/24 Açık Ön Büro
    • Bahçe
    • Internet
    Oda Özellikleri
    • Banyo
    • Eşya Dolabı
    • Fön Makinesi
    • Havlu
    • Internet
    • Klima
    • Mini Bar
    • Oda Temizlik
    • Televizyon
    • Tuvalet
    • Uydu Yayını
    Aktiviteler
    • Jogging

    Tesis için 56 gezgin görüş bildirdi

    Daha fazla yorum
    10 Temiz ve kalite
    Temiz ve kalite

    Temmuz ayında Bozcaada'ya geldiğimizde bizi harika bahçesiyle, temiz odalarıyla karşılayan şirin butik bir otel Karahan Otel. Ayhan Bey'in harika muhabbetleri ve harika kahvaltısı sayesinde Kurban Bayramı'na da yine tercihimiz Karahan Otel.

    Kenan tanrıverdi - 28 Eylül 2014, Pazar 20:13

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Çok temiz, şirin butik otel
    Çok temiz, şirin butik otel

    Çok temiz ve düzenli odaları, harika kahvaltısı ve harika bahçesi, her şey çok güzeldi. Otel sahibi Ayhan Bey'in ve ailesinin samimiyeti bizleri çok memnun etti. Kendimizi evimizde hissettik. Kesinlikle bayramda yine Bozcaada Karahan Otel'deyiz.

    ayten turan - 28 Eylül 2014, Pazar 14:29

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Hizmet ve kalite
    Hizmet ve kalite

    Süperdi! Denilenler kadar varmış, çok memnun kaldık. Özellikle sabah kahvaltısı harika. Odalar pırıl pırıl, bahçesinde özellikle denizden geldikten sonra akşam vakti zaman geçirmek, huzur dolu saatin nasıl geçtiğini bile anlamıyorsunuz. Bizim net bir biçimde gördüğümüz kısacası Karahan Otel ada standardının çok çok üstünde. Adanın en güzel otelinde kaldığımız için çok mutluyuz. Seneye kesinlikle daha uzun kalacağız. :)

    Cansu Öngel - 24 Ağustos 2014, Pazar 14:40

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Yeni evimiz
    Yeni evimiz

    Tertemiz, mis gibi odalar, hoş sohbetli Ayhan abi, huzur dolu bahçesi tam bir aile ortamı. Adada hizmet, kalite ve güler yüzlü insanların işlettiği bir otelde konaklamak hatta misafirleri olmak istiyorsanız Karahan Otel'den daha iyisi olacağını düşünmüyorum. :)

    meryem zengin - 24 Ağustos 2014, Pazar 14:22

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Unutulmaz bir tatil oldu
    Unutulmaz bir tatil oldu

    11-15 Ağustos tarihleri arasında Karahan Otel'de kaldık ve çok memnun kaldık. Otel her şeyden önce temiz odalar, ferah bahçede kahvaltı yapmak keyfi de ayrı. Otel sahipleri Seyhan Hanım ve Ayhan Bey ise son derece ilgililer. Bozcaada'ya tekrar gelmek niyeti ile ayrıldık. Unutulmaz bir tatil oldu.

    Aysen Acıkgoz - 19 Ağustos 2014, Salı 21:16

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Hiç düşünmeden kalacağımız tek yer
    Hiç düşünmeden kalacağımız tek yer

    Yıllardan beri Bozcaada'ya gelirim. Bu sefer üç kız arkadaşımla uzun bir araştırmadan sonra Karahan Oteld'e kalmaya karar verdik. Otelde dikkatimi çeken şey Ayhan Bey'in samimi konuşmaları, ilgi ve alakası bize sanki aileniz hissini verdi. Otelin temizliği odaya girdiğiniz anda sızı etkiliyor. Gerçekten Ayhan Bey'e Seyhan Hanım'a ve çalışanlarına teşekkür ederiz. Bundan sonra hiç düşünmeden kalacağımız tek yer Karahan Otel.

    Aylin Bektaş - 18 Ağustos 2014, Pazartesi 17:35

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Düşünmeden kalırım
    Düşünmeden kalırım

    Bozcaada'ya ilk defa gelişimizdi. Yolda gelirken nasıl bir yere gidiyoruz diye tereddüt ediyorduk. Öyle bir otele geldik ki tüm soru işaretlerimizi kafamızdan sildi. Otel tertemiz, sahipleri çok ilgili ve güler yüzlü insanlar. Bahçesi çok keyifli. Bir daha adaya gelirsem kesinlikle Karahan Otel'de düşünmeden kalırım.

    Ece kaynar - 18 Ağustos 2014, Pazartesi 16:58

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Otel çok şirin
    Otel çok şirin

    Otel çok şirin, odalar tertemiz, bahçe muhteşem, kahvaltı harika ve 5 çayı inanılmaz keyifli. Kilo bile aldık sanırım. :) Ayhan Bey'e ve Seyhan Hanım'a selamlar. Sadece onlar için bile gelinebilir. İlgi, alaka güler yüz ve keyifli sohbetlerini özleyeceğiz. :)

    Hakan koç - 17 Ağustos 2014, Pazar 15:17

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Tek kelime ile harika
    Tek kelime ile harika

    Tertemiz odalar, güler yüzlü insanlar, harika bir kahvaltı. Kısacası her şey tamam. Otel çok şirin, özellikle bahçesi huzur dolu. Enfes kek ve börekler eşliğinde 5 çayı Karahan Otel'in bahçesinde inanılmaz keyifli. Hem merkeze hem de Bozcaada Ayazma Plajı'na yakın. Biz çok sevdik ailecek, seneye tekrar görüşmek üzere. :)

    Zeynep Acar - 16 Ağustos 2014, Cumartesi 22:00

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Ortam şahane
    Ortam şahane

    Ortam şahane, her şey iyi ama Ayhan Bey'in öğlen istirahatinden dolayı bazı soruların cevabı Ayhan Abi'de olduğu (oranın oyun kurucusu) için alamayabilirsiniz ama aksam cevaplar sorularınızı. Tabi bu yazdıklarım işin esprisi. Bu kadar temiz, kaliteli bir yer o adada bulamazsınız. Kaliteli işletmeciliği herkes başaramaz ama Ayhan Patron hakkını veriyor. Bir de Miami'den çok müşterisi var. :)

    Anıl coldu - 15 Ağustos 2014, Cuma 19:50

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Karahan Otel
    Karahan Otel

    Akşamları bahçesi büyüleyici olan, cilt cilt kitap yazabilecek kadar ilham veren ve sabah kahvaltısı harika olan otel. :)

    Tolga MAYLI - 10 Ağustos 2014, Pazar 21:43

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Güler yüzlü bir aile
    Güler yüzlü bir aile

    Kafa dinlemek için şirin, küçük, güzel, temiz bir otel. Otelin işletmecileri çok tatlı, güler yüzlü bir aileden oluşuyor. :) Merkezinin gürültüsünden uzakta olması bence daha da güzel. Uzak derken merkeze çok rahatlıkla 10-15 dakikada yürüyebiliyorsunuz. Gece otele geç dönmek isterseniz sorun değil yani. Tesadüf seçtiğim bir oteldi, bundan sonra başka bir yer tercih etmeyeceğim kesin.

    Zeynep Özkeçeli - 6 Ağustos 2014, Çarsamba 18:40

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Çalışanlar güler yüzlü, ilgili
    Çalışanlar güler yüzlü, ilgili

    Sessiz sakin, huzurlu bir yer. Otel sahibi ve çalışanlar güler yüzlü ve ilgili. Bozcaada'ya gidenler için kesinlikle tavsiye ederim.

    Ramis İskefiyeli - 6 Ağustos 2014, Çarsamba 09:52

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Huzur, güven ve mükemmel
    Huzur, güven ve mükemmel

    Temmuz ayında iki kız arkadaş olarak kaldığımız Karahan Otel bize huzurlu temiz güler yüzlü sıcacık kapılarını açtı. Otelde değil de kendi evimizde kaldığımız hissini bize yaşatan Ayhan Bey ve Seyhan Hanım'a çok teşekkürler. Tertemiz odaları huzurlu sakin ve dost ortamıyla tatilimizi muhteşem hale getirdi. Adaya gidecek olanlara kesinlikle Karahan Otel'i tavsiye ediyorum.

    ayla coşkun - 5 Ağustos 2014, Salı 16:18

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Samimi, temiz, harika, hizmet
    Samimi, temiz, harika, hizmet

    Hizmet, temizlik, kahvaltı, ilgi, alaka her şey çok harikaydı. Özellikle otel sahibi Ayhan Bey, ailesi ve çalışanlarının sıcak, samimi arkadaşlığı bizleri çok memnun etti. Gözüm kapalı tavsiye edeceğim konaklama yerlerinden.

    Semih Bayram - 1 Ağustos 2014, Cuma 14:55

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 İncir ve gelincik reçeli harika
    İncir ve gelincik reçeli harika

    Sadece otel sahibi Ayhan Abi ve Seyhan Hanım için buraya gidilir. Sizi otele değil de eşinizin dostunuzun yazlığına gitmiş gibi samimi ağırlıyorlar. Tek başınıza gitseniz bile sıkılmazsınız burada. Adada neler yapabileceğiniz hakkında da çok yardımcı olacaklardır. Temizlik ve hijyen konusunda hiçbir şüpheniz olmasan. Kahvaltıda reçelleri kesinlikle tadın, reçel yemeyen ben müptelası oldum. (İncir ve gelincik favorim) Otelin bahçesi, yeşilliği ve ağaçlarıyla huzur verici. Saatlerce bahçede oturup kafanızı dinleyebilirsiniz. Bir de neden burası sadece kahvaltı falan diye düşünmeyin. Adada bırakın tam pansiyonu yârim pansiyon otel bile yok. Boşuna öyle bir seçenek aramayın. Hiç düşünmeden buraya gidin, kesinlikle tatiliniz güzel geçecektir.

    enes ozbay - 25 Temmuz 2014, Cuma 12:45

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Huzur, sakinlik
    Huzur, sakinlik

    Huzur, sakinlik, içtenlik, sıcaklık, şirin, aile ortamı otele ilk girdiğinizde size merhaba diyor. Her şeyiyle mükemmel.

    ali - 19 Temmuz 2014, Cumartesi 16:19

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Tek kelimeyle mükemmel.
    Tek kelimeyle mükemmel.

    Bozcaada'ya ilk gidişimizdi. Kalacak yer bulmak için neredekal.com sayfasına bakıp oteller hakkında bilgi aldığımızda en çok beğeni alan ve yapılan güzel yorumlar bizi Karahan Otel'i tercih etmemize vesile oldu. Konakladığımız 1 hafta süre içerisinde, yapılan yorumların bizce hiç abartısız ve hatta eksik olduğunu gördük ve yaşadık. Otel sahipleri Ayhan Bey ve eşi Seyhan Hanım bize orada bir ikinci evimiz olduğunu hissettirdiler. Çok sıcak, samimi bir ortam ve tertemiz, mis gibi bir otel. Otel sahipleri Ayhan Bey'e, Seyhan Hanım'a ve çalışanlarına Atiye (Şenay) hanıma teşekkürlerimizi sunarız.

    Meral - Yücel GÜLER - 6 Temmuz 2014, Pazar 01:29

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Çok rahat
    Çok rahat

    Biz 2 gün kaldık bu otelde. Biz 6 kişiydik ve çok rahat ettik. İnsanın kendi evi gibi huzurlu, temiz, rahat ve güvenli. Ayhan Bey ve eşi süper insanlar çok güzel ağırladılar. Mükemmel bir aile çok beğendik, şiddetle tavsiye ederim başka bir yere bakmayın.

    Ilknur ozdemir demir - 1 Temmuz 2014, Salı 04:06

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Odalar temiz, düzenli
    Odalar temiz, düzenli

    Bozcaada'ya her gidişimde rahatlıkla ve kesinlikle huzurla kaldığım yer. Samimi ve aile ortamı içerisinde tatilim daha da güzelleşiyor. Odalar temiz ve düzenli, ilgi fazlasıyla var. Bence en önemlisi misafirperverlikleri. Müşteriden öte evlerine ziyarete gitmiş gibisiniz.

    lora sucu - 25 Haziran 2014, Çarsamba 08:34

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Tek kelimeyle şahane
    Tek kelimeyle şahane

    Agustos 2013'de 5 gün kaldık. Çok memmun olduk. Şirin, temiz bir butik otel. Herkese tavsiye edilecek bir yer. Bahçesi gayet düzenli, temiz ve oturma gurupları, salıncağı mevcut, güzel bir atmosfer yaşanabiliyor.

    Ali Yilmaz - 3 Eylül 2013, Salı 22:22

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 On numara
    On numara

    On numara beş yıldız!

    Ramazan Kayhan - 24 Ağustos 2013, Cumartesi 19:52

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Huzurlu bir tatil için öneririm
    Huzurlu bir tatil için öneririm

    Bozcaada'ya hayranlığımı başka bir zaman dile getirmek niyetindeyim çünkü yazmaya başlarsam sayfalar alır. Adaya gelmeden önce neredeyse bütün butik otellerin sitelerine girip bütün resimlerine bakıp ön araştırmamı yaptım en son bu güzel aile işletmesinde karar kıldım. Ne kadar doğru bir tercih yaptığımı ilk gün anladım. Sahipleri çok sıcak ve ilgili bir aile. Dilara Hanım'ı da söylemeden geçemeyeceğim, güler yüzü ve kızımla bana bir örnek yaptığı saç örgümüzü unutamayacağım. Odalar gelince gayet temizdi. Otel 5 yaşındaki kızım içinde ideal ve güzeldi. Kahvaltılar gayet makul taze ve lezzetliydi. Bir daha Bozcaada'ya gidecek olsam yine Karahan Otel'de kalmak isterim. Her şey için çok teşkkür ederiz. Giderken adayla vedalaşamadım umarım en kısa zamanda tekrar gidebilirim.

    SEÇİL-BARIŞ AKGÜL - 19 Ağustos 2013, Pazartesi 12:52

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    8.0 Sevimli
    Sevimli

    Otel merkeze ideal yakınlıkta. Bozcaada'nın güzelliği sizi zaten büyülüyor. Otel sahipleri de iyi insanlar. Otel çok temiz. Tercih edilebilir.

    özlem nemli - 12 Ağustos 2013, Pazartesi 14:05

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Çok güzel bir otel
    Çok güzel bir otel

    İki kız kardeş geçen yaz kaldığımız bu harika otelde ve adada temiz, sakin, huzurlu, keyifli, sağlıklı, güvenli bir tatilden ne beklenirse her şeyi bulduk. Ayhan Abi'nin abiliği, Dilber Abla'nın temizliği ve maharetleri için teşekkürler...

    TUBA YILMAZ - 27 Mayıs 2013, Pazartesi 14:57

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Hafta sonu için güzel kaçamak
    Hafta sonu için güzel kaçamak

    Bozcaada'ya daha önce gitmediyseniz, kalabileceğiniz güzel bir otel Karahan Otel. Şehir içine yürüyerek on dakika içerisinde ulaşabilirken, şehiriçi kalabalık ve gürültüden uzak, dinlendirici bir mekan. Oldukça temiz ve hijyenik bir ortam. Sahipleri Ayhan Bey ve Seyhan Hanım sıcak sohbetleri, samimi tavırlarıyla sizleri evinizde gibi hissettiriyorlar. Kendilerine buradan bir kez daka teşekkür eder, adaya gideceklere iyi tatiller dilerim.

    elif kavga - 22 Eylül 2012, Cumartesi 13:40

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Mükemmel ötesi 3 gün Karahan Otel'de
    Mükemmel ötesi 3 gün Karahan Otel'de

    Bozcaada'ya ilk gelişimizdi. Tamamen tesadüfen otele yerleştik 3 harika gün geçirdik. Otel mükemmel ötesiydi. Sanki kendinizi evinizde gibi hissediyorsunuz. Tertemiz odalar, bembeyaz çarşaflar, havlular, ferah ve aydınlık odalar, çiçeklerle bezenmiş bahçede 5 çayı keyfi ve en önemlisi otel sahipleri Ayhan Bey ve Seyhan Hanım'ın çok sıcak ve canayakın, yardımsever davranışları bu oteli çok daha cazip bir hale getiriyor. Kısacası yer, mekan ve işletme mükemmel ötesi herkese kesinlikle tavsiye ederim. Sanırım bir kere gelen bir dahaki gelişinde bu otelden başka bir otel tercih etmeyecektir. Biz de her Bozcaada'ya gelişimizde mutlaka bu otelde kalacağız. Ayhan Bey ve eşi Seyhan Hanım'a böyle bir işletmeyi Bozcaada'ya kazandırdığı için çok teşekkür ederiz...

    ali ulubent - 24 Temmuz 2012, Salı 00:34

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Kendi yerinizde tatil
    Kendi yerinizde tatil

    Bozcaada'da kendi evinizin rahatlığı, güzelliği, temizliği ve kalitesinde bir yerde kalmak istiyorsanız tek kelimeyle Karahan Otel'de kalmalısınız. Aracıyla gelenler için olduğu kadar araçsız olarak gelenler içinde de uygun bir otel. Bulunduğu yer bakımından sakin ve aynı zamanda adanın her yerine ulaşabileceğiniz yol üstünde, ulaşım probleminiz yok. Çok güzel bir bahçesi var ve burada sabah kahvaltınız ve 5 çayınızı yudumlarken güzel sohbetler yapabiliyorsunuz. Biz 1 yaşındaki kızım ve eşimle birlikte 10 gün kaldık ve çok memnun kaldık ısrarla tavsiye ediyoruz (daha önceki gelişlerimizde evde tutmuştuk ve daha çok şehir merkezindeki otellerde kalıyorduk ama bundan sonra burda kalacağız gibi)

    hasan ünal - 17 Temmuz 2012, Salı 21:58

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Kesinlikle memnun kalırsınız
    Kesinlikle memnun kalırsınız

    Otel temiz, bahçesi dinlenmek için süper, kahvaltı ve 5 çayının yanında servis edilen kek börek çok başarılı (eğer şanlıysanız karpuz reçelini deneyin). Otel sahibi Ayhan Bey'e ayrı parantez açmak lazım. Telefon ile görüşmesine ve ilk karşılaşmaya sakın aldanmayın. Sizin rahat etmeniz için elinden geleni yapıyor, muhabbeti ve hoş sohbeti kendi evinizde tatil yaptığınızı düşündürüyor. Ekstra isteklerinizi de elinden geldiğince yerine getirmeye çalışıyor. Bu otele bir kez giden adada bir daha başka yer aramaz. Muhtemelen bir dahaki sefere grup olarak gideceğiz.

    aytekin yargılı - 12 Temmuz 2012, Perşembe 23:59

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Çok memnun kaldık
    Çok memnun kaldık

    Tam istediğimiz gibi sakin, huzurlu bir tatil geçirmek icin gittik ve gercekten çok memnun kaldık. Otel ufak ama çok temiz, bahçesi gün içinde dinlenmek, kitap okumak için ideal. Otel sahipleri Ayhan Bey ve Seyhan Hanım çok sıcakkanlı, misafirperver insanlar. Size müşteri gibi değil misafir gibi davranıyorlar. İkisine (ve tabii atom karınca Dilber Hanım'a da) çok teşekkürler. Tekrar gitsek yine orada kalırız. Herkese tavsiye ediyoruz.

    fulya ozbey - 12 Temmuz 2012, Perşembe 10:17

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Artık Bozcadada'ki tek adresimizsiniz
    Artık Bozcadada'ki tek adresimizsiniz

    Huzurlu, keyifli ve güzel bir tatildi. Biz Ayhan Bey ve ailesine teşekkür ediyoruz. Siz de hijyen, konfor, güzel yiyecekler, güvenilir bir ortam, hoş sohbet ve güler yüz arıyorsanız bence siz de Bozcadada Karahan Otel'de kalmalısınız. Bahçesinde oturmanın tadı da bir başka.

    Gaye Refik - 24 Haziran 2012, Pazar 22:27

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Harika bir otel
    Harika bir otel

    Geçtiğimiz hafta 2 gece konaklama imkanı bulduk, otel merkeze 10 dk yürüyüş mesafesinde, yürümek istemeyenler için önünden sürekli dolmuşlar geçiyor. Otelin sahipleri inanılmaz sıcakkanlı ve yardım sever insanlar. Otel son derece temiz, bahçesi çok güzel ve huzurlu. Sabah kahvaltıları taze ve keyifli. Plajdan döndükten sonra çay ve kek o bahçede insanın bütün yorgunluğunu alıyor. Ada içi ulaşım konusunda da gerek Ayhan Bey gerek oğlu bize çok destek oldular sayelerinde çok güzel zaman geçirdik. Her şey için tekrar tekrar teşekkür ederiz. Otel konusunda tereddüt yaşamayın kesinlikle tavsiye ediyorum.

    Aydan Taşdemir - 22 Haziran 2012, Cuma 19:37

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Çok güzel
    Çok güzel

    Şu an bu yorumu okuduğuna göre, Bozcaada'da kalacak yer arıyorsun ve bulduğun onlarca seçenek arasında hangi otelde kalsam diye kafayı yemek üzeresin. Merak etme, otellerin çoğu hemen hemen birbiriyle aynı. Hangisini seçsen aşağı yukarı aynı memnuniyette ayrılacaksın. Karahan Otel'de farklı olan tek şey ise oradan ayrılmak istememen olacak. Odalar süper temiz. Kahvaltı bin bir çeşit. Bahçesi nezih, sakin ve mangala müsait. Merkeze yakın. Sahipleri cana yakın. Akşam atıştırması harika. Ayhan Abi'nin elektrikli sarı retro motorsikleti ise fantastik.

    ahmet güner - 24 Nisan 2012, Salı 14:59

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Umduğumdan çok çok iyiydi
    Umduğumdan çok çok iyiydi

    3.9/6.9.2011 İki yıldır, aklımda Bozcaada vardı. Arkadaşımın arkadaşının önerisi ile Karahan Otel'i seçtim. Gittiğimiz ilk gün itibari ile gerçekten bir aile ortamı vardı. Kahvaltıları beğendim. Beş çaylarına beş üzerinden 10 veriyorum. Gerçekten yorgunluğun ardından çok iyi geldi. Genelde her şey olumlu. Bir tek odaya göre banyoyu büyük bulduk. Banyo biraz küçük olsa oda daha ferah olur gibi. Özellikle çocuklu ailelere tavsiye ederim. Gerçekten rahat ettik. Bozcaada’ya ikinci gidişimde yine Karahan Otel diyorum, Bozcaada’daki evimiz diyorum, Ayhan Beye Dilber Hanım’a teşekkürler Melek/Yücel Keserli

    MELEK KESERLİ - 8 Eylül 2011, Perşembe 23:21

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Çok memnun ayrıldık
    Çok memnun ayrıldık

    Bozcaada'ya bir daha gitsem yine aynı yerde kalırdım. Çok çok memnun ayrıldık.

    serap girit - 5 Ağustos 2011, Cuma 13:59

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Temiz ve samimi
    Temiz ve samimi

    Bozcaada'da çok güzel 4 gün geçirdik. Bunda Bozcaada'nın güzelliği ve Ayhan Bey'le Seyhan Hanım'ın samimi ev sahipliği çok önemli rol oynadı. Tertemiz odasıyla, çok lezzetli sabah kahvaltısıyla, 5 çaylarıyla ve güzel bahçesiyle bize unutulmayacak bir tatil yaşattılar... Küçük kızımızı İstanbul'da bırakmasaydık 4 günlük tatilimiz birkaç haftaya çıkabilirdi. En kısa zamanda bu güzelliği tekrar yaşamak için yolumuz adaya ve Karahan Otel'e düşecek.. Ayhan Bey ve Seyhan Hanım'a teşekkür ederiz

    Bahar Bebeci - 9 Temmuz 2011, Cumartesi 15:00

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Muhteşem tatilimizin mimarları
    Muhteşem tatilimizin mimarları

    Evet, ilk 2009’da ziyaret ettiğimiz otelimizi, sanki kendi evimizmiş ve anahtarı cebimizdeymiş gibi beynimiz, kalbimiz ve ayaklarımız bizi oraya götürdü. Evet, Karahan Otel tek kelime ile müthiş diyebilirim, özellikle ev sahiplerimiz Ayhan Bey ve Seyhan Hanım (otel sahipleri). Bizleri o kadar iyi ağırladılar ki tek kelime ile harikulade. Tertemiz otel, tertemiz ve güvenli odalar, pırıl pırıl banyolar, harika kahvaltı, çok güzel bir bahçe ve salıncak. :) (unutmayalım) Ben tekrar misafir gidersem kesinlikle Karahan Otel. Yerleşirsem kesinlikle komsum Karahan Otel. :) Ayhan Bey benim tuttuğum (dalarak ve olta ile balıklarla çok ziyafet çekmiştir) :) Giderseniz mutlaka Ayhan Bey’in mahzenindeki şaraplarından tadın. :) Tekrar Ayhan Bey ve Seyhan Hanım’a, eşim ve kendi adıma her şey için teşekkür ederim. İnşallah tekrar görüşmek nasip olur.

    EROL ERSAN - 8 Temmuz 2011, Cuma 18:03

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Eviniz kadar temiz
    Eviniz kadar temiz

    Tatilde Ege turu yapmayı planladığımız için sadece 3 gün kalabildik Karahan Otelde. Ama o kadar memnun kaldık ki turu iptal etmeyi bile düşünmedik değil doğrusu. Otelin sahibi Ayhan Bey ve eşi çok sıcak insanlar. Sıcakkanlı sohbetleri ve her türlü ilgi ve alakaları sayesinde kendimizi aileden biri gibi hissettik. Ayrıca otelin temizliği ve rahatlığı da kendi evimizde kalıyormuş hissi uyandırdı. Otel gerçekten çok temiz. Bu güzel 3 gün için çok teşekkürler Ayhan Abi. En kısa sürede yine gelmeyi planlıyoruz. Herkese Bozcaada'yı ve Karahan Otel'i şiddetle tavsiye ediyoruz, mutlaka gidin ve asla unutamayacağınız bir tatil geçirin...

    LEVENT ERDOĞAN - 1 Temmuz 2011, Cuma 23:49

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Pansiyon için 10 numara
    Pansiyon için 10 numara

    21 - 22 Haziran 2011'de kaldık. Her şey çok güzeldi. Ayhan Bey'in ilgi ve alakasına teşekkürler. Özellikle hijyen isteyenlere duyurulur. Oda küçük ama yeterli. Kahvaltı arayanlar için süper, 10 numara. Bir daha gitsem yine aynı yerde kalırım diyenler için.

    Oytun tezdogan - 26 Haziran 2011, Pazar 00:20

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Güzel günler geçirdik
    Güzel günler geçirdik

    Biz hiç rezervasyon yapmadan Bozcaada'ya gittik. Biraz yer baktıktan sonra Karahan Otel'i bulduk ve gerçekten çok memnun kaldık. Odalar tertemiz, sanki ilk kalan bizmişiz izlenimiyle kaldık. Ayhan Bey de çok güler yüzlü. Tatilde Bozcaada'yı tercih edenlere kesinlikle tavsiye ediyorum.

    kamer polat - 23 Haziran 2011, Perşembe 15:23

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Huzurlu bir ortam isteyenlere
    Huzurlu bir ortam isteyenlere

    Karahan Otel'in ilk misafirleri olarak 2 yılda kaliteden hiç bir azalma olmadığı gibi birçok şeyin daha da güzelleştiğini görmek bizi mutlu etti. Ayhan Bey'in hoş sohbetleri ve samimi tutumu, havluların temizliği ve çarşafların mis kokusu, beş çayları ve ev yapımı kekler bizi evimizdeymişiz gibi hissettirdi. İyi ki böyle şirin bir otel açtınız, eşinize ve size çok çok teşekkürler. Tekrar görüşmek üzere...

    Ayça Küçükhasan - 22 Haziran 2011, Çarsamba 21:41

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Deniz YEŞİLDAĞ tarafından...
    Deniz YEŞİLDAĞ tarafından...

    Bayram tatili için Bozcaada'ya gittik ve Karahan Otel'den rezervasyon yaptırmıştım. Ben buradaki yorumlara dayanarak gittim ama iyi ki gitmişim. Ayhan Bey'in bizimle birebir ilgilenmesi, içten olması çok güzel. Ayrıca 5 çay ikramları, bahçe düzeni, otelin temizliği de gerçekten mükemmeldi. Tekrar burdan Ayhan Bey'e teşekkür ediyorum... Bozcaada'ya tekrar gittiğimde kesinlikle yine Karahan Otel...

    Deniz YEŞİLDAĞ - 22 Kasım 2010, Pazartesi 19:10

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 tayfun kurt tarafından...
    tayfun kurt tarafından...

    2010 Kurban Bayramı'nda Çanakkale şehitlerini ziyaret etmek üzere Çanakkale'ye oradan da Bozcaada'ya gittik. Yanımda İzmir ve İstanbul'dan kuzenlerim vardı. Kaç kez niyet etmiş olmama rağmen Bozcaada'ya bir türlü gitmek kısmet olmamıştı. Sanırım Ayhan Bey'i tanımamız gerekiyormuş ki bu kez kısmet oldu. Doğrusu çok gezen ve birçok otel, tatil köyü vs. konaklamış ve hizmet almış bir kişi olarak memnuniyetimde bu küçük ve sevimli otelden Ayhan Bey'in sıcak ilgi ve alakasının mutlak etkisi olmuştur. Güzel bir tatil ve mutlak dinlence isteyen herkese içtenlikle öneririm. Teşekkürler Ayhan Bey. Tekrar görüşmek dileği ile.

    tayfun kurt - 20 Kasım 2010, Cumartesi 11:49

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Yalçın KURT tarafından...
    Yalçın KURT tarafından...

    20 yıldır Bozcaada'ya gitmeyi düşünüyorduk. Bu bayramda eşim, oğlum ve kuzenlerimle birlikte önce Çanakkale Şehitliği'ni ziyaret edip, aynı günün akşamı Bozcaada'ya gitmek için Neredekal.com'dan Karahan Otel'e ulaştık, telefonda Ayhan Bey ile görüştüğümde, ses tonundan sert bir işletmeciyle karşılaşacağımızı tahmin ediyordum. Bizi kapıda karşıladığında ne kadar yanıldığımı anladım. İki günlük konaklamamız sırasında gördüğümüz yakın ve sıcak ilgi bizleri çok mutlu etti. Otelin her köşesi tertemiz, odalalarda hiçbir eksik yok, şirin bahçede çay keyfi ve ev yapımı kek servisi muhteşem. Ayhan Bey'e teşekkürler.

    Yalçın KURT - 20 Kasım 2010, Cumartesi 11:06

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 yakup varlık tarafından...
    yakup varlık tarafından...

    Eylül ayında Karahan Otel'de eşimle birlikte 3 gece kaldık. Otel sahibi Ayhan KARAHANOĞLU, misafirlerini mutlu edebilmek için hiçbir şeyi esirgemiyor. Esprili, nazik ve iyi bir işletmeci. Sanırım, Bozcaada'da iyi bir tatil yapmak için ön plana çıkan otellerin başında gelir. Bozcaada'da tatil yapmayı planlayanlara Karahan Otel'i öneririm. Yakup VARLIK.

    yakup varlık - 9 Ekim 2010, Cumartesi 22:35

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Elif ULUSAL tarafından...
    Elif ULUSAL tarafından...

    5 aile, bayram tatilimizi geçirmek için gittiğimiz adada, yer sıkıntısı nedeniyle çeşitli otellere dağıldık. Diğer konaklama mekanlarını da yakından görmüş olmamız, objektif bir değerlendirme yapabilmemizi sağladı. Temizlik açısından başka tesislerle kıyaslanamayacak kadar iyi, diger otellerdeki kullanılmaktan ve kirden rengi değişmiş havluları ve halıları görmeden önce otelin ne kadar temiz olduğunu farketmemek mümkün degildi. Fiyat/performans olarak bakıldığında; diğer arkadaşlarınkilere nazaran en az %50 daha ekonomik bir fiyat sözkonusuydu. Şehrin dışında olması, şehir içinde konaklayan arkadaşların yaşadığı park sorununu yaşamamızı engelledi. Şehre yürüme mesafesi olarak 10 - 15 dakika uzaklıkta olması ve önünden 15 dakikada bir geçen minibüslerle plaja gidilebilmesi sayesinde, araç sahibi olmadan da bu otelde kalınabilmekte. İşletmecilerinin sıcak ve doğal tavırları, mekana ve konaklayanlara da yansımakta. Kahvaltılarda ve 5 çaylarında otelin güzel bahçesinde, kendinizi bir aile ortamında hissetmek mümkün.

    Elif ULUSAL - 12 Eylül 2010, Pazar 23:22

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 meral arslan tarafından...
    meral arslan tarafından...

    Bozcaada'dan geleli 1 hafta oldu ama hala etkisinden kurtulamadık.. Bunda Karahan Otel'in payı çok büyük. Seyhan Hanım ve Ayhan Bey'in hoş sohbetleri, güler yüzlülüğü için tekrar teşekkür ediyoruz. Karahan Otel temiz, bakımlı ve 5 çayları harika. İnternetteki tavsiyelere uyduk çok memnun kaldık. Herkese tavsiye ediyoruz. İyi tatiller dileriz. Meral&Tolga

    meral arslan - 1 Eylül 2010, Çarsamba 15:13

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Didem & M. Ali Dirier tarafından...
    Didem & M. Ali Dirier tarafından...

    Otel değil de akrabalarımızın yanında hissettik, teşekkür ederiz :) Tek tavsiyem kaç gün kalacağınıza önceden karar verin, gidince çok beğendik bir iki gün daha kalalım olmuyor maalesef çünkü ful kapasite çalışıyorlar...

    Didem & M. Ali Dirier - 26 Ağustos 2010, Perşembe 09:59

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Alper Unutkan tarafından...
    Alper Unutkan tarafından...

    Uzun araştırmalar sonucu, bu sitede yapılan yorumları da dikkate alarak tercih ettiğimiz Karahan Otel'den çok memnun ayrıldık.. Hatta kalbimizin bir parçasını da orada bıraktık. Ayhan Bey ve değerli eşi otel işletmecisinden çok, uzun süredir görüşmediğimiz dostlarımız gibiydi. İlk kez tanıştığımız bu insanlarla akşamüstü beş çayında laflarken, sohbet ederken bulduk kendimizi. Otelin durumu, temizliği, hijyeni konusunda zaten birşey dememe gerek yok! Fotoğraflarda gördüklerimizin aynısı, hatta daha da iyisiyle karşılaştık. 2 senedir Bozcaada'ya gidiyoruz, önümüzdeki sene farklı bir yere gideriz diye düşünüyorduk ama Karahan Otel sayesinde yine Bozcaada'yı tercih edeceğiz gibi görünüyor... :))

    Alper Unutkan - 22 Temmuz 2010, Perşembe 15:35

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Ercan Turk tarafından...
    Ercan Turk tarafından...

    İyi ki Ayhan Bey, diğer konaklama yerlerinden memnun kalmamışta, kendisi açmış burayı. Her ne kadar ismi otel olarak geçse de sanki Ayhan Bey-Seyhan Hanım ailesine misafirliğe gitmiş gibi hissettik. Herşey için tekrar teşekkürler...

    Ercan Turk - 16 Temmuz 2010, Cuma 10:41

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Gizem Kokten tarafından...
    Gizem Kokten tarafından...

    İlk defa gittiğimiz Bozcaada'ya ulaştığımız andan itibaren tatilimizin keyifli ve huzurlu geçmesi için ellerinden gelen her türlü desteği bize içtenlikle gösteren Seyhan Hanım'a ve Ayhan Bey'e burdan da teşekkürlerimizi sunmak istiyoruz. Temizlik, kalite, samimiyet, güler yüzlülük gibi kriterlerin hepsini bir arada bulmak için ideal bir tercih oldu bizim için... Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

    Gizem Kokten - 14 Temmuz 2010, Çarsamba 20:53

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 esra çankaya tarafından...
    esra çankaya tarafından...

    Daha adaya ilk adım atışımızda karşıladı Karahan Otel'in sıcakkanlılığı bizi. Arkadaşımla uzun süren kararsızlık sonucu ne kadar doğru karar verdiğimizi adadan ayrılırken Seyhan Hanım'a sarılırken anladık! Huzur, keyif, hijyen güzel bir tatil arayanlar Bozcaada'yı tercih edeceklerse vazgeçilmez adresi Karahan olsun. Evinizde gibi hissedeceksiniz kendinizi. Keyifli bahçesi, özellikle salıncağı, 5 çayı ve ikramları, otel sahibi Ayhan Bey'in ve eşi Seyhan Hanım'ın keyifli sohbetleri ve her konuda yardımları bize harika bir tatil yaşattı. Herkese tavsiye ederiz.

    esra çankaya - 11 Temmuz 2010, Pazar 00:46

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Kerem EF tarafından...
    Kerem EF tarafından...

    Bozcaada'ya ilk gelişimizdi. Otel seçimni yaparken interneti kullandık ve Karahan Otel'in güzel göründüğüne karar verdik. Otelde kaldıktan sonra doğru bir karar verdiğimizin farkına vardık. Öncelikle otel sahibi ve ailesinin güleryüzlü ve çok sıcak insanlar olduğunu belirtmek isterim. Otele gelince, yeni ve oldukça temiz, bahçesi güzel ve bakımlı, ikramları da bir o kadar lezzetli. Tatilini Bozcaada'da geçirmek isteyenlere Karahan Otel'i gönül rahatlığıyla tavsiye ederiz.

    Kerem EF - 29 Haziran 2010, Salı 12:24

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 ömer ince tarafından...
    ömer ince tarafından...

    Hayatımızın belki de en güzel tatilini ailecek Bozcaada KARARAHAN OTEL'de geçirdik. Bu kadar temiz ve özenle hazırlanmış Boutigue Otel azdır. İçten ve cana yakın olan sahipleri Seyhan Hanım ve Ayhan Bey'e ne kadar teşekkür etsek azdır. Bahçe düzeni, sohbetler, denizden yorgun gelipte imdadımıza yetişen 5 çayları ve ikramları... BOZCAADA'ya gelmek ve özellikle KARAHAN OTEL'de kalmak ayrıcalık. Teşekkürler KARAHAN OTEL ve personeli. Herkese tavsiye ederim.

    ömer ince - 28 Haziran 2010, Pazartesi 22:34

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    8.0 emin bekci tarafından...
    emin bekci tarafından...

    Tatil için Bozcaada'ya gelmiştik Karahan Otel'de kaldık. İşletmecileri güleryüzlü ve çok sıcakkanlı insanlar. Otel temiz ve konforlu çok memnun ayrıldım. Temizlik, hijyen ve kaliteli hizmet almak isteyen bütün tatilciler Karahan Otel'in farkını görmeli herkese iyi tatiller...

    emin bekci - 21 Haziran 2010, Pazartesi 16:18

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 hande radar tarafından...
    hande radar tarafından...

    Temiz ve rahat bir ortam, insanlar çok güleryüzlü. Tatil için kesinlikle dörtdörtlük bir mekan.

    hande radar - 10 Haziran 2010, Perşembe 19:13

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)

    Tesis Konaklama Fiyatları

    - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

     Fiyat Açıklamaları

     Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

     Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

     Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

     Merkezden çıkıp Bozcaada Ayazma Plajı yolu üzerinde ilk tepeyi aşınca, karşınıza çıkan düzlükte, solda bitişik üç otelden birincisi Ege Han Otel.

     Ege Han Otel bir aile işletmesi ve henüz iki yıllık, bu sezon yeni sahipleri işletiyor, aydınlık ve ferah bir ortam sunuyor misafirlerine. Bahçesi hem sabah kahvaltıları için hem de akşamları oturup sohbet etmek için düzenlenmiş.

     Sadelik ve rahatlık düşünülerek döşenmiş olan bir iç mekana sahip otelin 2 ve 3'er kişilik odaları bulunmaktadır. Sabah kahvaltıları bahçede veriliyor.
     • Sezon AralığıSezon Aralığı 15 Haziran 2015 - 30 Ekim 2015
     • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
     • OtoparkOtoparkVar
     • İnternetİnternet Var
     Genel Özellikler
     • Otopark
     • Sigara İçilmeyen Oda
     • Bahçe
     • Dağ Manzarası
     • Internet
     Oda Özellikleri
     • Banyo
     • Buzdolabı
     • Havlu
     • Internet
     • Klima
     • Oda Temizlik
     • Televizyon
     • Tuvalet
     • Uydu Yayını

     Tesis için 12 gezgin görüş bildirdi

     Daha fazla yorum
     10 Herkese şiddetle tavsiye ederim
     Herkese şiddetle tavsiye ederim

     Tertemiz, ferah ve hepsi birbirinden özenli odaları, bahçede, odalarda her an her yerde karşınıza çıkan minik ama mükemmel ayrıntıları, en önemlisi de çok ilgili, güler yüzlü, zevkli ev sahipleriyle tekrar gelinecek yerler listemde. Ayşegül ve Birhan hanımlara tekrar tekrar teşekkürler. :) Herkese şiddetle tavsiye ederim. :)

     esra - 12 Eylül 2014, Cuma 10:55

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 2. adresimiz
     2. adresimiz

     Ailenizle birlikte kafanızı dinleyebileceğiniz harika bir yer. Biri 8 yaşında diğeri 2,5 aylık çocuklarımızla adaya ilk kez gitmemize rağmen konaklama açısından Ege Han Otel Bozcaada'da çok rahat ettik. Tam bir aile sıcaklığı ile işletilen otelde son akşam yediğimiz balığın tadı ise müthişti. Seneye görüşmek üzere. Bozcaada'da artık başka otel aramaya gerek yok. Tek adresimiz Ege Han Otel Bozcaada.

     serkan küçün - 22 Ağustos 2014, Cuma 00:42

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Mutlu bir tatil
     Mutlu bir tatil

     Üç günlük Bozcaada tatilimde kaliteli hizmet anlayışı ve içten çalışanlarıyla gerçekten memnun kaldığım bir otel oldu Ege Han Otel Bozcaada. Otopark sorunu yaşamamanız temiz ve konforlu odaları ile gerçekten Bozcaada'nın en iyi otelleri arasında. Her şey için teşekkür ederim, bir sonra ki Bozcaada tatilimde görüşmek üzere.

     Gülce Deniz Adem - 16 Temmuz 2014, Çarsamba 19:22

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Gezi rehberlerine girmesi gereken otel
     Gezi rehberlerine girmesi gereken otel

     Bozcaada'nın eşsiz güzelliği bir yana, sizi gülen yüzleriyle karşılayan, mutlu olmanız için etrafınızda pervane dönen, akşamları canınız ne isterse elleriyle yemeğinizi hazırlayan Ayşegül Hanım'ı ve Ege Han Otel çalışanlarını unutmak mümkün değil. İnanın öylesine kurulmuş cümleler değil bunlar. Tatilinizi rahatlıkla yaşayabilesiniz diye, size, hiçbir yerde bulamayacağınız huzuru ve güveni, altın tepsiyle sunuyorlar. Bozcaada'nın şahane dünyasına dahil olmuş bulunmaktan dolayı çok mutluyum.

     Ezgi Çavlı Yüksel - 31 Mayıs 2014, Cumartesi 13:55

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Sıcak ortam, mükemmel tatil
     Sıcak ortam, mükemmel tatil

     Kaliteli hizmet anlayışı, evinizin rahatlığı ile sıcak bir ortamda mükemmel bir tatil.

     belma erol - 31 Mayıs 2014, Cumartesi 13:35

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Adanın en iyi oteli
     Adanın en iyi oteli

     Bozcaada bölgesinde en iyi otel diyebilirim. Personelleri, güler yüzlü oluşu, yemeklerinin çok güzel olması, 2 gün diye gelip 5 gün kaldık, her şey çok güzeldi, teşekkür ederiz.

     - 25 Mayıs 2014, Pazar 12:16

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Güler yüzlü personel
     Güler yüzlü personel

     Ege Han Otel Bozcaada'da Temmuz ortasında 3 gece konaklama fırsatı bulduk. Otel bölgedeki diğer alternatiflerine göre uygun fiyatlı ve temiz, konforlu, lokasyon olarak güzel bir seçenek oluşturuyor. Bizim kaldığımız dönemde işletme sahibi şehir dışındaydı ama otel çalışanı Hülya Hanım (tek başına her şeyin üstesinden geliyor) aynı işletme sahibi titizliğinde güler yüzlü, yardımsever yaklaşımıyla çalışıyor. Bu dönemde işletme sahibinin yokluğunda yardımcı olmak için eşi Hüseyin Bey de vardı, o da aynı hassasiyet ve titizlikle çalışıyordu. İkisi de çok güler yüzlü ve iyi insanlar. Bizi bir müşteri değil, misafir gibi ağırladılar. Çok teşekkür ederiz. Fırat-Emine

     fırat hasdemir - 30 Temmuz 2012, Pazartesi 18:09

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Bozcaada'da kalınacak iyi bir mekan
     Bozcaada'da kalınacak iyi bir mekan

     30 Ağustos - 4 Eylül 2011 tarihlerinde Bozcaada'ya alicek gittik. Geldiğimiz günler 2011 yılının Ramazan Bayramı'ndaki tatil nedeniyle çok kalabalıktı. Biz Ege Han Otel Bozcaada'da kaldık. Çok da memnun kaldığımızı belirtmek isterim. Otel sahibi Hakan Bey'e ve sağ kolu İlyas Bey'e ayrıca teşekkür etmek isterim. Otel neredeyse her ayrıntının düşünüldüğü odalara sahip. Bahçesi, devamlı alabildiğiniz çay servisi ile insanı evinde hissettiriyor.

     İlker Erdoğan - 4 Eylül 2011, Pazar 22:54

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Huzur ve kafa dinlemek için ideal
     Huzur ve kafa dinlemek için ideal

     Sanki ailenizin evine gitmiş ve evinizin bahçesinde oturup keyif yapıyormuş hissine kapılıyorsunuz. Özellikle gece bahçedeki keyif, huzur ve samimi ortam, odaların küçük ama her şeyin düşünüldüğü eksiksiz ferah serin oluşu ama yine de diyorum ki ille de bahçe... Sabah kahvaltıları, akşam üstü çayları, denize ulaşım kolaylığı, şehir merkezine ulaşım kolaylığı, kısacası kesinlikle gidilip Bozcaada görülmeli ve Ege Han Otel Bozcaada'da kalınmalı...

     NURAY DURSUN - 21 Ağustos 2011, Pazar 13:49

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Çocukla rahat edilebilecek bir tesis
     Çocukla rahat edilebilecek bir tesis

     Bu sene Bozcaada'ya 4. gidişimizdi. Bu sefer Ege Han Otel Bozcaada'da konakladık. Ben, eşim ve 3.5 yaşımdaki kızım. Çok rahat ettik. 5. ve 6. Bozcaada tatillerimizde artık nerede kalacağız stresinden kurtulduk. Artık yerimiz belli Ege Han Otel Bozcaada! Çok huzurlu, çok temiz; çok şirin; çocukla çok rahat edilebilecek bir tesis. Oturmaya doyulamayacak bir bahçeye sahip. Otel sahibi ve çalışanları çok ilgililer. Otel merkeze çok yakın ama merkezin kalabalığından da uzak bir konumda. Bozcaada'nın eşsiz deniziyle birlikte huzuru bulmanın tam adresi.

     naz akdemir - 18 Ağustos 2011, Perşembe 00:06

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Kafa dinlemek için ideal
     Kafa dinlemek için ideal

     Ege Han Otel Bozcaada'da 2 gün konakladım. Otel çok şirin ve temiz bir otel, ayrıca Bozcaada iskele ve merkeze yakın olması hem de kalabalıktan uzak olması nedeniyle adada tercih edilmesi gereken bir otel. Bozcaada'ya gidip konaklayacaklara tavsiye ediyorum.

     Murat Duyar - 19 Temmuz 2011, Salı 16:55

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Mutlu ayrıldık
     Mutlu ayrıldık

     Ege Han Otel'in yeni sahiplerinin sanırım ilk konuklarıydık, özenli, titiz olmaları ve özellikle yakınlıklarından dolayı çok memnun kaldık, bundan sonra Bozcaada'daki mekanımız olacağını düşünüyoruz.

     sibel karacan - 2 Haziran 2011, Perşembe 16:51

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)

     Tesis Konaklama Fiyatları

     - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

      Fiyat Açıklamaları

      Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

      Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

      Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

      Güler Bağ Evi-Pansiyon tek katlı, taştan ve ahşaptan yapılmış küçük evlerden ve odalardan oluşuyor. Adanın merkezi dışında açılan ilk pansiyon olan Güler Bağ Evi'nde odalar basit, kullanışlı ve ortamın doğallığıyla uyumlu.

      Pansiyonun bahçesinde birçok üzüm çeşidinin yetiştiği denize kadar uzanan bir bağı ve çeşitli meyve ağaçları var. Odaların önündeki teraslar bu bağa ve denize bakıyor. Bağın içinden yürüyerek Tekirbahçe Koyu'na ulaşıyorsunuz. Burada sizi şemsiyesi, şezlongu, duşu ve sandalıyla Güler Pansiyon'un sizin için kurduğu plaj bekliyor.

      1988 yılından bu yana misafirlerine kaliteli hizmeti ve aile sıcaklığında bir ortamı sunan Güler Bağ Evi-Pansiyon sizleri tüm sıkıntılarınızı geride bırakacağınız bir tatile çağırıyor…
      • Sezon AralığıSezon Aralığı 15 Nisan 2015 - 31 Ekim 2015
      • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
      • OtoparkOtoparkVar
      • İnternetİnternet Var
      Genel Özellikler
      • Otopark
      • Plaj
      • Sigara İçilmeyen Oda
      • TV Odası
      • Uyandırma Servisi
      • Ücretsiz Gazete
      • 7/24 Açık Ön Büro
      • Bahçe
      • Dağ Manzarası
      • Hayvan Serbest
      • Internet
      • Jeneratör
      • Konferans Salonu
      • Market
      • Oda Servisi
      Oda Özellikleri
      • Balkon
      • Banyo
      • Buzdolabı
      • Çalışma Masası
      • Çay Kahve Makinesi
      • Eşya Dolabı
      • Havlu
      • Internet
      • Klima
      • Ocak
      • Oda Temizlik
      • Televizyon
      • Tuvalet
      • Uydu Yayını
      Aktiviteler
      • Jogging

      Tesis için 2 gezgin görüş bildirdi

      10 Her sene gideriz
      Her sene gideriz

      Çok sessiz ve harika bir yer. Yıllardır gideriz, çok memnunuz. Motel, üzüm bağları ve kumsal deniz. Mükemmel deniz. Ayrıca sahibi Nevin Hanım çok değerli biri.

      güven kurban - 23 Mayıs 2013, Perşembe 14:20

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      8.0 Çok hoş bir iki gün idi!
      Çok hoş bir iki gün idi!

      Odalar gerçekten temiz, fiyatları uygundu. Bulunduğu yer itibari ile çok hoş bir ortam mevcut. Öğle ve akşam yemeği servisi de olursa çok daha güzel olur.

      mehmet eser - 25 Ağustos 2011, Perşembe 17:34

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)

      Tesis Konaklama Fiyatları

      - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

       Fiyat Açıklamaları

       Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

       Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

       Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

       Otelimiz Rum mahallesinde olup, iskeleden 3 dakika mesafeyle, restoranlar sokağında bulunmaktadır. Rengarenk sokaklarıyla insana huzur veren Bozcaada'da tercih edilen en iyi yerlerden birisidir.

       Binamız eski bir şarap mahzenidir ve zemin + 2 kat şeklindedir. Otelimizdeki oda sınırlamamız toplam 14'tür. Bunlar; 5 tane aile odası olup, içleri 1 çift kişilik, 1 single olmak üzere 2'ye ayrılır. Geriye kalan 8 oda, 1 tek 2 çift kişi olmak üzeredir.

       Otelimiz adanın merkezinde olup denize 100 metre, restoranlara 25 metre, kiliseye 75 metre ve ada merkezine 100 metredir.

       Oda özelliklerimiz de banyo, WC, 24 saat sıcak su, klima, internet, mini bar, elbise dolabı, askılık, fön makinesi bulunmaktadır. Otelimiz sıcak bir aile yuvası hissi verecek ve her gelişinizde biraz daha özlem duyacaksınız.

       Bizlerin tek amacı sizlere güzel ve sıcak bir hizmet verip, bu güzel ortamı biraz daha mutlu kılmak....

       Banka Bilgilerimiz
       Bozcaada Ziraat Bankası
       Aydemir Öztürk
       IBAN No : TR96 0001 0004 1429 6520 8150 03
       Hesap No : 29652081-5003
       Şube Kodu : 414
       • Sezon AralığıSezon Aralığı 23 Nisan 2015 - 15 Kasım 2015
       • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
       • OtoparkOtoparkVar
       • İnternetİnternet Var
       Genel Özellikler
       • Otopark
       • Sigara İçilmeyen Oda
       • Uyandırma Servisi
       • Ücretsiz Gazete
       • 7/24 Açık Ön Büro
       • Bahçe
       • Internet
       Oda Özellikleri
       • Banyo
       • Buzdolabı
       • Eşya Dolabı
       • Fön Makinesi
       • Havlu
       • Internet
       • Klima
       • Mini Bar
       • Oda Temizlik
       • Televizyon
       • Tuvalet
       • Uydu Yayını
       Aktiviteler
       • Jogging

       Tesis için 19 gezgin görüş bildirdi

       Daha fazla yorum
       10 Gerçekten tek adres
       Gerçekten tek adres

       Otel için yapılan yorumlar tamamen doğru. 3 gece konakladığımız Bozcaada Albatros Otel ve Kayserili sahipleri bize Bozcaada'yı sevdiren etkenlerden oldu. Otelin yeri merkeze gerçekten çok yakın, Rum evlerinin bulunduğu sokaklarda kurulan meyhanelerin arasında. Ancak öyle gürültülü bir ortam yok. Geceleri sakin ve serin oluyor. Sabahları ise kuş cıvıltılarıyla uyanıyorsunuz. Kahvaltılar mükemmel, ev yapımı reçellerin hepsini denemek gerek. Özellikle karpuz ve incir reçeline bayıldık biz. Kaldığımız çift kişilik oda biraz küçük olmasına rağmen sorun yaratmadı. Gayet sade döşenmişti ve temizdi. Keşke bir boy aynası olsa dedim ama :) Güzel tavsiyeleri ve sıcak karşılamaları için Bozcaada Albatros Otel'e teşekkür ederiz.

       Handan Şahin Duran - 24 Temmuz 2014, Perşembe 15:31

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Güler yüzlü ve samimi
       Güler yüzlü ve samimi

       Albatros Otel, sahibinin güler yüzlü ve samimi yaklaşımı, bir aile işletmesi olması ve tüm çalışanlarının güvenilir ve yıllardır birlikte çalışan insanlar olması nedeniyle Bozcaada'nın tereddüt etmeden gidilebilecek en güzel oteli. Kahvaltıları harika. Malzemeler temiz ve taze, acılı ezmeye kadar bol çeşit mevcut. Odalar tertemiz. Otele girdiğinizde dahi burnunuza mis kokular geliyor. Tüm bunların yanında denizden geldikten sonra 2 dakika içinde odanızda olabilmenizi sağlayacak kadar merkezi bir konumda. Adanın en güzel restoranlarına 100 metre mesafede. İki sene üst üste gittim, bir dahaki sefere yine Albatros Otel'e gideceğimden eminim. Tüm çalışanlara ve Aydemir Bey'e teşekkürler.

       Duygu Karaman - 16 Temmuz 2014, Çarsamba 11:13

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Mükemmel tatil, artık evimiz
       Mükemmel tatil, artık evimiz

       Otelin sahibi Aydemir Bey'in ve kızı Bahar Hanım'ın, misafirlerine olan ilgisi gerçekten harika. Tüm misafirleriyle samimi bir şekilde ilgileniyor. Kendisini günün herhangi bir saatinde otelin içerisinde bir konukla sohbet ederken görmeniz çok büyük olasılık. Misafirlerine olan yaklaşımı da son derece nazik ve onları müşteri olarak görmenin çok uzağında. Otelin konumu mükemmel, Bozcaada'nın merkezine yürüyerek 2 dakika mesafede. Bahçesinde yapılacak açık büfe kahvaltılara doyum olmaz. Tek gece konakladığımız için bir kez bu keyfi yasayabilsek de hem bahçenin ortamı hem de kahvaltılıkların kalite de fazlasıyla iyiydi. Odaların genel hijyen durumu son derece iyi. Havlu ve çarşaflarda hiç bir problemle karşılaşmadık. Odaların loş olmak gibi bir sorunu yok, ayrıca bu tarz küçük tesislerde zaman zaman karşılaşılan aşırı nemli odalar gibi bir problem de burada kesinlikle görülmüyor. Fiyat, performans dengesi olarak adanın en iyilerinden olduğu kesin.

       ceylan aslan - 5 Temmuz 2014, Cumartesi 17:55

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Mükemmel bir tatil geçirdik
       Mükemmel bir tatil geçirdik

       Bozcaada Albatros Otel'de 3 gece konakladık, gerçekten çok beğendik. 1. dereceden önerdiğimiz bir otel :) Gerçekten tek kelimeyle mükemmel bir tatil geçirdik. Aydemir Bey'e ve tüm personellerine sonsuz teşekkür ederiz. Böyle bir otel bulmak çok zor. Temiz, düzenli ve çok güler yüzlüler. Artık Bozcaada'ya geldiğimizde güvenebileceğimiz bir evimiz var. Her şey için çok teşekkür ederiz. :)))))

       mehmet can - 27 Nisan 2014, Pazar 13:01

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Harika
       Harika

       Tek kelimeyle harika.

       büşra duran - 19 Haziran 2013, Çarsamba 15:53

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Mutlu bir tatil
       Mutlu bir tatil

       Şu an evime geldim, yalnız Bozcaada Albatros Otel'i, Bozcaada'yı çok özledim. Daha iyisini bulmak zor; personeldan çok memnun kaldık, oda temizliği çok iyiydi, her gün çarsaflar yenileniyordu. Güler yüzlü personel, tam aile ortamı, teşekkürler... Hem merkeze yakınlığı hem mutlu olunabilecek bir ortam. Tekrar tekrar teşekkürler Albatros Otel. Yetkilisi Aydemir Bey ve çalışanlara saygılarımla. Görüşmek üzere.

       öznur taner çifti - 19 Haziran 2013, Çarsamba 15:24

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Mükemmeldi tatilim
       Mükemmeldi tatilim

       Gerçekten çok beğendim burasını. Görüşmek dileğiyle...

       emine calık - 17 Mart 2013, Pazar 23:02

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Tatilimizi huzur içinde bitirdik
       Tatilimizi huzur içinde bitirdik

       Tatilimizi dün bitirdik ve evimize geldik. Tatilimize kalacağımız yeri belirlemeden gitmiştik. Akşam vardığımızda sokakları gezerken Albatros Otel'in önünden geçerken dışarıya kadar taşmış temizlik kokusu bir bayan olarak beni oraya doğru çekti... Ve güler yüzü ile bizi karşılayan Aydemir Abi ve eşi ile tanıştık. İlk izlenimim otelin çok hijyen ve güvenilir olmasıydı. 5 günlük tatilimizi huzur içinde bitirdik ve evimize döndük. Benim için tatil demek güvenle uyuyabileceğim temiz bir yer ve Albatros Otel'de bunlar fazlası ile var. Aydemir Abi'ye, eşine ve güler yüzlü personeline çok teşekkür ederiz.

       batu duler - 17 Ağustos 2012, Cuma 12:54

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Tek kelimeyle harika
       Tek kelimeyle harika

       Bozcaada'nın en güzel mekânı olduğunu düşünüyorum. :) Artık bizden çekecekleri var. :)Her yaz tatili bekleyiniz. Biz oradayız.

       Gizem KAYA - 29 Aralık 2011, Perşembe 15:56

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Kendimizi evimizde hissettik
       Kendimizi evimizde hissettik

       Bu sevimli otelde annem, babam ve Alman asıllı eşimle mükemmel bir tatil geçirdik. Odalar son derece temizdi ve konukların rahatı için her ayrıntı düşünülmüştü. Yataklar İstikbal marka ortopedik, televizyonlar LCD'ydi. Son derece güzel çiçeklerin süslediği sokağa nazır yaptığımız kahvaltının tadı bambaşkaydı. Bunlardan daha önemlisi, otel sahiplerinin ve çalışanlarının inceliği ve canayakınlığı, bize kendimizi evimizde hissettirdi. Bozcaada'yı gelecek ziyaretimizde başka hiçbir yere bakmadan doğrudan Albatros'a gidip tatilimizi yine bu aile ortamında geçirmek isteriz. Hiç kuşkusuz herkese tavsiye ederim!

       Elif K. - 2 Ekim 2011, Pazar 21:18

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       2.0 Yarı parasını talep etti
       Yarı parasını talep etti

       Tatilimizin son gününde acil gelen telefonla pansiyondan ayrılmak durumunda kaldık. Ölü sezon ve pansiyon boştu ama yine de bizden yarı parasını talep etti. Pansiyon boş olduğundan da eminiz çünkü hemen telefonla arayarak da pansiyonlarında boş yer olduğunuda teyit ettik. Olay bizim canımızı sıktı 40-50 lira için müşteri kaybettiler kendi adlarına bu davranışları için üzüldüm.

       Okan parlak - 19 Eylül 2011, Pazartesi 13:04

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Tek kelimeyle süper
       Tek kelimeyle süper

       Harika bir mekan, harika konsept, güler yüzlü insanlar, denizi güneşi bambaşka olan bir yer. Bozcaada'nın güzelliği Bozcaada Albatros Otel ve çalışanlarına yansımış, tek kelimeyle başında da söylediğim gibi harika tavsiyem herkes gitsin görsün, dip not özellikle de orada çok tatlı bir Emine Hanım var kahvaltısında kendine özgü yapmış olduğu acılı ezmesini tavsiye ediyorum. :) Seneye oradayım.

       HALİSE BÖLÜK - 16 Eylül 2011, Cuma 12:29

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Albatros'ta tatil
       Albatros'ta tatil

       Bozcaada Albatros Otel, yepyeni ve tertemiz odaları, merkeze yakınlığı ve güler yüzlü, içten hizmetiyle Bozcaada tatilimizi dört dörtlük geçirmemizi sağladı. Bütün ekibini tebrik ediyoruz. Özellikle personelin ilgisinden çok memnun kaldık. Kahvaltıda yörenin değişik lezzetlerinden tatma imkanı bulduk. Merkeze yakın ama gürültüsü olmayan huzurlu bir mekan. Kalmayı düşünenlere kesinlikle tavsiye edebileceğimiz güzel, şirin, temiz bir hotel.

       Zeynep Sezer - 30 Ağustos 2011, Salı 10:57

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Güzel bir tatildi
       Güzel bir tatildi

       Otelinize geldiğimiz günden beri bizi karşılamada başlayan çok tatlı sohbetiniz bizim aklımızda iyi ki böyle bir yere gelmişiz düşüncesini uyandırdı. Ddaha sonrasında ise odalar temizligi; kahvaltının çeşidi açısından da bizi etkiledi ve artık Bozcaada tatili düşündüğümüz anda ilk aklımıza gelecek otel siz olacaksınız, her şey çok güzeldi, teşekkürler, görüşmek üzere.

       emrah karaduman - 29 Ağustos 2011, Pazartesi 14:13

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 En tatlı insanlarla 4 gün
       En tatlı insanlarla 4 gün

       Bozcaada albatros Otel’de 4 gece konakladık, yeni açılan otelin her şeyi gerçekten kaliteli ve titizlikle hazırlanmış, eee bu da bizim hoşumuza gitmedi değil, Bozcaada’nın en gözde yeri olmaya aday bir oteldi, tam anlamıyla aile ortamı olan bu otelde 24 saat güler yüzlü insanlarla vakit geçirmeyi kim istemez ki. Akşamları sıcak çayı ve sıcak sohbetleriyle bizi buraya tekrar tekrar gelmemiz için yönlendirdi. Teşekkürler, tavsiyem gidip o sıcakkanlı insanlarla bir gün geçirmenizdir.

       azra ates - 28 Ağustos 2011, Pazar 22:06

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Köşk hayatı
       Köşk hayatı

       Merkezde toplanmış olan oteller arasındaki en iyi otel olarak düşünüyorum. Ada kültürünü, yemeklerını, ahlaklarını tam bir yıldızlı otel olarak yansıttılar. Bu da hoşuma gitmedi değil. =) Restoranlara yakın olan bu otel tam bir köşk hayatını yansıttı =) Sıcak gülüşleri, çay sefaları, dürüstlükleri çok iyiydi. Aydemir Bey’in kendinden emin olması, konuşma tarzı ve hareketleri, tam bir ahlaklı beyefendi tablosu yarattı. Bahar Hanım’ın, müşterilerle muhabbet kurması, sıcak gülüşü oraya heyecan ve huzur kattı. Verandada otururken Emine Hanım’ın gülüşleri, 7 / 24 olan sıcak çayları ve hoş sohbeti, bizi büyüledi. Çiçeklerin hoş kokusu, otelin giriş kapısındaki o muhteşem parfümleri unutamayacağım =) Gelmenizi tavsiye ederim. Bu kadar memnun kalacağımı bilmiyordum. Her şey için sağ olun.

       Betül Nur Bölük - 27 Ağustos 2011, Cumartesi 17:41

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 azra ateş 1 temmuz 8 temmuz
       azra ateş 1 temmuz 8 temmuz

       Gerçekten çok güzel, çok temiz ve titizlikle hazırlanan bir otel, zaten otelin daha kapısından girerken ki o muhteşem oda parfümleri etrafı sarmış bir şekilde karşılıyor sizi. Akşamları o leziz çayınız, hmm bir de o Şengül Abla'nın yaptığı acılı menemen şimdi bile tadı damağımda. Seneye yine görüşmek üzere teşekkürler...

       azra ates - 27 Ağustos 2011, Cumartesi 11:36

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 En mükemmel tatilim
       En mükemmel tatilim

       Yaz tatilimizi Bozcaada Albatros Otel'de geçirdik, çok nezih ve tertemiz bir oteldi, bir de Şengül Abla'nın 4 yumurtalı omleti harikaydı, her sene adada bu otelle tatilimi yapacağım, tam bir aile ortamı şiddetle öneriyorum. :)

       emine soyuak - 27 Ağustos 2011, Cumartesi 09:43

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       2.0 Hayatımın en kötü konaklaması
       Hayatımın en kötü konaklaması

       14 Ağustos 2011 tarihinde 8 gün kalmayı planladığımız otele giriş yaptık. Yaşadığımız ilk problem otel sahibi ile daha önce anlaşmamıza rağmen ekstra yatağın odamızdan izinsiz alınması oldu. Odalarımızın anahtarı bizdeyken ve temizlik talep edilmeden odamıza girilmesi bizi çok rahatsız etti. Bu durum otel sahibine iletildi ancak kendini savunma hatasında bulundu. Bu olaydan 2 gün sonra yeni arkadaşlarımız otele giriş yaptılar. Kahvaltıya geçerken yolda durdurulup kahvaltı için ücret talep ettiler.Sunulan kahvaltı ve ada fiyatlarını kıyaslayınca ücret edilen rakam dudak uçuklatıcıydı. Bunun üzerine üst üste yaşadığımız tatsızlıklar, problemler neticesinde otelden 13 kişilik grubumuz ayrılmak istedi. Sitede kredi kartı geçerli demesine rağmen, pos makinamız gelmedi diyerek bizi yakındaki bir markete yönlendirdiler ve ödeme işlemimizi ordan gerçekleştirdik. Bu arada otel temizdi fakat geneline yayılmış ağır bir rutubet ve kanalizasyon kokusu vardı. Deneyimsizlik, eğitimsizlik bu oteli adanın son kalınacak oteli yapıyor. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

       Aslı Bıçakcı - 24 Ağustos 2011, Çarsamba 08:15

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)

       Tesis Konaklama Fiyatları

       - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

        Fiyat Açıklamaları

        Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

        Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

        Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

        Otelimiz adamızın en güzel plajlarından biri olan Bozcaada Ayazma Plajı yolu üzerinde yer alıyor. Şehre 1 kilometre mesafe yakınlıkta olup, otopark sorunu bulunmamaktadır.

        Doğayla iç içe hizmet veren Alize Otel, 10 odalı olup 24 yatak kapasitelidir. 250 m2 genişliğinde taş duvarlarla çevrili bir bahçeye sahiptir. Bahçesinde asırlık bir zeytin ağacı ve çeşitli çiçekler mevcuttur. Kahvaltı otantik doğayla iç içe bir ortamda yapılmaktadır. Kahvaltıda yöresel zeytin yağı, Bozcaada'nın ev yapımı reçelleri, günlük köy yumurtası, tereyağı, kekik balı mevcuttur.

        Keyifli vakit geçirmenizi dileriz.
        • Sezon AralığıSezon Aralığı 15 Nisan 2015 - 31 Ekim 2015
        • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
        • OtoparkOtoparkVar
        • İnternetİnternet Var
        Genel Özellikler
        • Otopark
        • Sigara İçilmeyen Oda
        • 7/24 Açık Ön Büro
        • Bahçe
        • Internet
        Oda Özellikleri
        • Banyo
        • Eşya Dolabı
        • Fön Makinesi
        • Havlu
        • Internet
        • Klima
        • Mini Bar
        • Oda Temizlik
        • Televizyon
        • Tuvalet
        • Uydu Yayını
        Aktiviteler
        • Jogging

        Tesis için 25 gezgin görüş bildirdi

        Daha fazla yorum
        10 Tekrar gitmek isteyeceksiniz
        Tekrar gitmek isteyeceksiniz

        Gürültüden kurtulup huzurla kafa dinleyeceğiniz, yediğiniz her şeyden tat alarak, güzel bir köy kahvaltısı yapabileceğiniz işletmeciliğin samimiyeti ve güler yüzlülüğü sebebiyle mutlaka tekrardan gitmek isteyeceğiniz bir yer. Bu vesileyle her şey için tekrardan teşekkür ederiz.

        İzlem aklar - 30 Haziran 2015, Salı 15:40

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Güler yüzlü hizmet
        Güler yüzlü hizmet

        Geçen sene geldim, çok güzel bir yer, bu sene yine gittim, daha da bir güzelleştirmişler. Güler yüzlü bir hizmetle 10 numara bir yer, herkese tavsiye ederim.

        Canset gani - 20 Haziran 2015, Cumartesi 13:52

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Severek kaldığımız bir mekan
        Severek kaldığımız bir mekan

        Her sabah farklı çeşitlerin olduğu lezzetli ev kahvaltısı ve yeşillikler içindeki güzel bahçesiyle bizi mest eden otel. Otel merkez dışında olsa da merkeze yürüyerek 15 dakikalık bir mesafede ve merkezden plajlara giden araçlarda hemen otelin önünden geçmekte. Güler yüzlü ve ilgili bir ailenin işlettiği otel ilk defa konakladığımız adada beklentilerimizi karşılayan ve bir daha gitsek yine tercih edeceğimiz, severek kaldığımız bir mekan.

        berrak - 26 Eylül 2014, Cuma 23:42

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Evinizin rahatlığı
        Evinizin rahatlığı

        Kendinizi, evinizin rahatlığı ve huzurunda hissettiren, personelinin size sürekli gülümseyerek servis verdiği, Bozcaada'nın incisi Alize Otel. Sayenizde muhteşem bir tatil geçirdim. Her şey yeni yapılmış ve tertemiz, hizmette kusur yok. Rüya gibi bir tatildi. Herkese tavsiye ederim.

        çağla selova - 30 Ağustos 2014, Cumartesi 11:15

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Dört dörtlük bir otel
        Dört dörtlük bir otel

        Gerek hijyen açısından, gerek kahvaltı çeşitliliği açısından çok güzel bir otel. Bozcaada'ya geldiğimizde yine sizi tercih edeceğimizi söyleyebiliriz. Tatilimiz sizin de katkılarınızla çok güzel geçti. Emeğiniz için teşekkürler.

        Adnan Erdemol - 28 Ağustos 2014, Perşembe 11:15

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Tek evimiz
        Tek evimiz

        Daha ilk karşılamada anlamıştık otel sahiplerinin ne kadar sevecen ve cana yakın olduklarını. Hizmet desen on numara. Artık Alize Otel adadaki tek evimiz. Herkese mutlaka tavsiye ederim.

        Gülben ünal - 23 Ağustos 2014, Cumartesi 14:32

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Tatil bu demek
        Tatil bu demek

        Karşılanışı ve uğurlanışı aynı sıcaklıkta olan bu güzel mekanda tatil yapma imkanı buldum. Bu açıdan kendimi çok şanslı hissediyorum. Hele bir de ev yapımı, hiçbir yerde bulamayacağınız lezzetler. Ben önümüzdeki yazı iple çekmeye başladım. :)

        gürkan şahin - 20 Ağustos 2014, Çarsamba 12:46

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Unutamayacağım 3 gün
        Unutamayacağım 3 gün

        Herkese tavsiye edebileceğimiz bir yer. Kızım ve ben çok güzel bir tatil geçirdik. Kahvaltılar ve ikramlar tek kelimeyle mükemmel. Sabah horoz sesiyle uyanmak da ayrı bir keyifti. :)

        Tuğba kaplan - 19 Ağustos 2014, Salı 15:36

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Orada olmak bana iyi geldi
        Orada olmak bana iyi geldi

        Her şey harika, menemen süper. Gelincik reçeline bayıldım. İnşallah yine geleceğiz, bu sefer kalabalık olacağız. :))) Görüşmek üzere.

        Hasan Koç - 19 Ağustos 2014, Salı 10:31

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Gelin derim
        Gelin derim

        Gelin derim çünkü bu otelde sınırsız konfor var. Kahvaltısında her gün farklı farklı lezzetler, bir gün menemen varsa öbür gün yaprak sarması her gün farklı bir lezzet geliyor önünüze. Ayrıca odaları da tertemiz. Eğer paranızın boşa gitmesini istemiyorsanız Alize Otel'i tavsiye ederim. İlginiz için çok teşekkürler. :))

        Levent Çemberli - 18 Ağustos 2014, Pazartesi 17:33

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Keyif
        Keyif

        Bugüne kadar gittiğim en güzel turizm merkezlerinden biri Bozcaada. Bu cennet gibi tatil merkezine en yakışır otel de Alize Otel bence. Temizliğiyle ve kahvaltısıyla akıllarda yer ediyor. Hele otele geldikten sonra duyduğunuz mis gibi kek kokusu ayrı bir keyif veriyor insana. Eğer Bozcaada'ya gelecekseniz şiddetle tavsiye ederim. :))

        derin kanburoğlu - 16 Ağustos 2014, Cumartesi 17:49

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Çok memnun kaldık
        Çok memnun kaldık

        Bursa'ya döneli daha 2 gün oldu ama Bozcaada ve Alize Otel aklımdan çıkmıyor. Bu oteli özellikle öneriyorum. Çalışanları çok samimi ve güler yüzlüler. :) Ayrıca kahvaltısı da fevkalâde.

        Gülru Koyu - 16 Ağustos 2014, Cumartesi 17:18

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Keyif ve huzur
        Keyif ve huzur

        Bozcaada'nın ruhuna bu kadar yakışan, merkezin gürültüsünden uzak, aynı zamanda en güzel plajlara yakın, bu tertemiz otelde konaklamanızı tavsiye ederim. Hele kahvaltısı, ben hayatımda böyle güzel menemen yemedim, artık yumurtadan mıdır, domatesten mi bilemedim. Her şey çok güzeldi en kısa zamanda görüşmek üzere. :)

        Dilek Kuru - 12 Ağustos 2014, Salı 14:12

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Cennet gibi :D
        Cennet gibi :D

        Bozcaada'nın havasına ve denizine hayran kaldım. İnternette gördüğüm fotoğraflar ve yorumlara bakarak yerimi ayırttım. 5 gün Alize Otel'de konakladım. Hizmeti ve çalışanların güler yüzlü olmaları beni Alize Otel'e bağladı. Yolum bir gün yine Bozcaada'ya düşerse hiç düşünmeden Alize Otel'i seçerim.

        Berkay Yosuner - 11 Ağustos 2014, Pazartesi 13:02

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Kesinlikle yine geleceğiz :)
        Kesinlikle yine geleceğiz :)

        5 seneden beri Bozcaada'ya geliyorum. Son 2 senedir Alize Otel'i keşfettim, iyi ki de keşfetmişim. Çok memnun kaldım. Ben Bozcaada'nın ve Alize Otel'in bağımlısı oldum. Kesinlikle Bozcaada'ya geldiğinizde kalmanız gereken bir yer.

        Ebru Tekin - 11 Ağustos 2014, Pazartesi 00:12

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Harika bir yer
        Harika bir yer

        Bozcaada'ya 2 defa geldim. Her 2 gelişim de de Alize Otel'de kaldım. Odalar çok temiz gönül rahatlığıyla kalabilirsiniz. Hele kahvaltısından söz etmiyorum bile. Asırlık zeytin ağacının altında kahvaltı bir başka güzel oluyor. Otel sahibi Turhan Bey'e ve güler yüzlü çalışanlara çok teşekkürler.

        kenan erbil - 2 Ağustos 2014, Cumartesi 22:15

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Her şey çok güzeldi
        Her şey çok güzeldi

        Kahvaltısı muhteşemdi. Organik yumurtadan tutun ev yapımı reçellerine kadar her şeyi çok güzeldi. Kahvaltısı güzelse her şeyi güzel benim için. :)

        Talha Ermiş - 28 Temmuz 2014, Pazartesi 01:51

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Çok beğendim
        Çok beğendim

        Alize Otel'de 3 gün kaldım. Çok beğendim. Otel sahipleri çok cana yakın, sevecen ve samimi davrandılar. Güzel bir seçim yapmışım.

        Nihal Alan - 28 Temmuz 2014, Pazartesi 01:40

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Tertemiz odalar
        Tertemiz odalar

        Bu otelde eşimle birlikte 4 gün kaldık. Kahvaltı servisleri gayet güzeldi. Odalarını çok beğendik ve tertemizdi. Seneye bayram tatilinde de gitmeyi düşünüyoruz. Herkese tavsiye ederim. Bozcaada'ya yolunuz düşerse Alize Otel'i seçin derim.

        Cem Aslan - 23 Temmuz 2014, Çarsamba 14:48

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Rüya gibi bir tatil
        Rüya gibi bir tatil

        Kendimizi hem evimizde hissettik, hem de tatilin tadını çıkardık. Ulaşım açısından mükemmel bir yer. Ama daha önemlisi otelin temizliği, otel çalışanlarının güler yüzü ve ilgisi. Hele sabah kahvaltılarının çeşitliliği ve kalitesi mükemmeldi. Tatil bitti, evimize döndük. Ama hala Alize otelde ettiğimiz kahvaltıları, yediğimiz sıcacık taze börekleri, pişileri, gelincik reçellerini ve çalışanların güler yüzünü ve her istediğimizi yapmaya çalışmalarını konuşuyoruz. Bize yaşattıkları rüya gibi bir tatil nedeniyle teşekkürler. Bundan sonra tatilleri de Bozcaada'da ve Alize Oteldeyiz.

        Müşerref TEKİN - 15 Temmuz 2014, Salı 18:02

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Gençleşme ve huzur bulma
        Gençleşme ve huzur bulma

        Bozcaada'da çok güzel bir tatil yaptım. İyi ki Alize Otel'de kalmışım. Otel çalışanlarının güler yüzü, her isteğimizi yerine getirmeye çalışması, otelin ayazmaya ulaşımı, sağlıklı sabah kahvaltısı detoks etkisi yaptı. Çok memnun kaldım. Dinlenmiş ve huzur bulmuş olarak evime döndüm.

        Nazife Üstün - 15 Temmuz 2014, Salı 17:24

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Bir gün kaldık ama tekrar gidilir
        Bir gün kaldık ama tekrar gidilir

        Bir gün kalmamıza rağmen odası çok temizdi ve küçük buzdolabından tutun fön makinasına kadar her şey vardı. Ayrıca temizdi. Gece otele geldiğimizde kek kokusunu almıştık. Kahvaltıda keki görünce ayrı mutlu oldum. Merkeze yakın çalışanları güler yüzlü yine gideriz.

        Serçin Kocaman - 2 Eylül 2013, Pazartesi 11:27

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 İlgi ve temizlik
        İlgi ve temizlik

        Geçen sene 2 hafta kaldık. Otelin içi ve bulunduğu mevki çok güzel. Direk Ayazma minübüslerine binip denize gidebiliyoruz. Sabah kahvaltısının çeşitliliği güzeldi. Sizler de Bozcaada'ya gidip doğayla baş başa ve temiz bir yer düşünürseniz tavsiye ederim. Eminim sizler de memnun kalacaksınız. Temizlik ve otel sahiplerinin ilgisi her şey süperdi. Hiç düşünmeyin derim.

        Nur ALBU - 29 Mayıs 2012, Salı 15:30

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Mutluluk
        Mutluluk

        Geçtigimiz eylül ayında arkadaşla beraber gitmiştik. Otelin bulunduğu yer çok hoşuma gitti. Doğa ile baş başa, insana huzur veren bir ortamının olması, çalışanlarının çok güler yüzlü ve cana yakın olması çok hoşumuza gitti. Yeni açılan bir otel olmasına rağmen koordinasyonun iyi olması, çalışanların işini severek yapması ayrıca bir memnuniyet yarattı bizde.

        burcu yılmaz - 3 Mayıs 2012, Perşembe 14:55

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Huzur
        Huzur

        Geçtiğimiz sene kalmıştık burada. Otel yeni açılan, oldukça konforlu ve doğa içinde bir yerde. Sabah kahvaltıları özellikle çok güzeldi, çok memnun kaldık. Köy yumurtaları, ev reçelleri olağanüstüydü. Otel sahipleri de çok cana yakın insanlar, hiç düşünmeden gidin kalın derim. :))

        GÜLNUR ÇETİN - 1 Mayıs 2012, Salı 13:03

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)

        Tesis Konaklama Fiyatları

        - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

         Fiyat Açıklamaları

         Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

         Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

         Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

         Bozcaada'nın huzurlu bir bölgesinde yer alan Destina Otel Bozcaada, deniz kıyısına sadece 150 metre uzaklıktadır. Güzel, yeşil bir bahçeye sahip otelde deniz manzaralı ve ücretsiz Wi-Fi içeren klimalı odalar vardır.

         Destina Otel Bozcaada'nın zarif odaları, TV, mini bar ve gardırop ile donatılmıştır. Tüm banyolarda duş, tuvalet, saç kurutma makinesi ve terlik mevcuttur. Konuklar güne taze sebze, peynir, ekmek, kek ve lezzetli ev yapımı reçellerin bulunduğu zengin açık büfe kahvaltı ile başlayabilirler. Kahvaltı huzurlu bahçede yapılabilir, öğleden sonra bir bardak Türk çayı ile bahçede rahatlayabilirsiniz.

         Bozcaada Ayazma Plajı otele 5 km mesafededir. Bozcaada'nın sahil restoranları sadece 150 metre ötededir. Ayrıca Bozcaada'nın 7 km uzaklıkta yer alan yel değirmenlerini ziyaret edebilirsiniz.

         Geyikli-Bozcaada Feribot Limanı, otele 400 metredir. Çanakkale Havaalanı'na 60 km gidilerek ulaşılabilir
         • Sezon AralığıSezon Aralığı Tüm Yıl Açık
         • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
         • OtoparkOtoparkVar
         • İnternetİnternet Var
         Genel Özellikler
         • Otopark
         • Sigara İçilmeyen Oda
         • 7/24 Açık Ön Büro
         • Bahçe
         • Internet
         Oda Özellikleri
         • Banyo
         • Çalışma Masası
         • Fön Makinesi
         • Havlu
         • Internet
         • Klima
         • Oda Temizlik
         • Telefon
         • Televizyon
         • Tuvalet
         • Uydu Yayını

         Tesis için 11 gezgin görüş bildirdi

         Daha fazla yorum
         10 Kahvaltı muhteşem seviyede
         Kahvaltı muhteşem seviyede

         İlgi, alaka süper. Güler yüzlü insanlar mevcut. Kahvaltı muhteşem seviyede. Tabi bir de sabahlara kadar bahçe muhabbeti, Türk Sanat Müziği, türküler, şarkılar eşliğinde dolu dolu keyifli dakikalar geçirilecek bir müessese. Her şey için teşekkürler. ;-)

         Kadir Ilker Söğütlü - 30 Nisan 2015, Perşembe 04:16

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         8.0 Baharda çok güzel
         Baharda çok güzel

         Gayet güzel bir otel baharda çok güzeldi, denize yakın olsa bir de daha da güzel olurdu. Yazın da gelmek lazım. Yemekleri biraz daha güzel olabilirdi. Bunun dışında otelin her şeyini çok beğendik.

         engin düzgit - 5 Nisan 2015, Pazar 21:34

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         4.0 Ekonomik
         Ekonomik

         Ekonomik. Odalar küf kokuyor, bodrum katta havasız ama kahvaltı yeterli ve güzel.

         ayşe daş - 17 Ağustos 2014, Pazar 21:56

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Harika iki gün
         Harika iki gün

         Mayıs ayında ilk kez Bozcaada'ya geldik. Otelinizi seçmekle harika iki gün geçirdik. Her şeyiyle mükemmeldi. Yine gelince yine sizi tercih edeceğiz.

         Leyla Bıkmaz - 28 Haziran 2014, Cumartesi 04:42

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Personel sakin ve güler yüzlü
         Personel sakin ve güler yüzlü

         Biz Kosova'dan ilk defa Bozcaada'da Destina Otel Bozcaada'da kaldık ve o kadar güzel bir tatil geçirdik ki bu yıl başka bir yeri düşünmüyoruz. Odalar çok temiz, personel sakin ve güler yüzlü, hazırladıkları yiyecekler 10 numara ve geceleri güzel müzikle tam bir keyif katıyorlar tatile. Hani derler Eurovision şarkısında 10 puan.

         Ymer Stanovci - 11 Nisan 2014, Cuma 03:37

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Mükemmel ve çok temiz
         Mükemmel ve çok temiz

         Ben kış mevsiminde 2 günlüğüne gittim ama kimse olmamasına rağmen çok temiz ve her şey mükemmeldi. Şimdiye kadar Bozcaada'da kaldığım otellerin arasında en güzeliydi. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

         esma yusuf - 16 Şubat 2014, Pazar 23:14

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Harika akşam sohbetleri
         Harika akşam sohbetleri

         Merkeze yürüyerek 5 dk uzaklıkta. Odalar gayet temiz ve konforlu. Çalışanları çok ilgili ve güler yüzlü. Akşam sofraları ve rakı eşliğinde muhteşem ses olan otel işletmecisi Umut ve grubu... Birçok pansiyon ve otelde bulamayacağınız bir farktır dikkat edin. Otel işletmecisi Umut sizi kapıda karşılayıp evinde misafir ediyormuşçasına sıcak karşılıyor. Ada rehberliği ve şarap uzmanı ise müzisyen Tarık. Ha bir de Teksas grubundan Cenk var. :) Seneye inşallah yine burada olacağım. Şiddetle tavsiye edilir dostlar...

         omer ışık - 8 Eylül 2013, Pazar 22:07

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Harika
         Harika

         Arkadaş canlısı bir ortamda çok güzel bir hafta sonu geçirdik. Her şey mükemmeldi. Kahvaltı açık büfe tarzıydı ve yok yoktu. Ayrıca odaların dizaynı ferah ve güzeldi. Akşamları otelde canlı müzik sefası vardı. Kısacası her şey çok özel ve güzeldi. Herkese tavsiye ederim.

         Begüm Akgül - 28 Temmuz 2013, Pazar 18:16

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Mükemmel
         Mükemmel

         10 günlük nefis bir tatil yaptım. Hem otel çalışanlarının güler yüzlülüğü, yemekleri, temizliği çok güzeldi hem de Bozcaada harikaydı. Kesinlikle tavsiye ederim.

         Güneş AYTAÇ - 21 Haziran 2013, Cuma 21:05

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Denemelisiniz, pişman olmayacaksınız
         Denemelisiniz, pişman olmayacaksınız

         Bozcaada'nın merkezinde oldukça ferah, kahvaltıları leziz, modern tasarımlı, genç işletmecilerinin ve diğer personelin güler yüzlü olduğu bu minik oteli çok sevdim. Tekrar gidersem yine Destina Otel Bozcaada derim.

         HÜLYA KABUL - 17 Ekim 2012, Çarsamba 10:47

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Dostlukların kazanıldığı, insanı şaşırtacak ev sahibeliği
         Dostlukların kazanıldığı, insanı şaşırtacak ev sahibeliği

         Dostlukların kazanıldığı, insanı şaşırtacak ev sahibeliği... Gülen yüzlerin ve gönüllerin mekana yansımaları, sıcacık pırıl pırıl bir mekan olmuş tebrikler Bozcaada.

         Simge Çan - 7 Temmuz 2012, Cumartesi 14:23

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)

         Tesis Konaklama Fiyatları

         - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

          Fiyat Açıklamaları

          Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

          Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

          Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

          Bir Ada Masalı Gibi...

          Bozcaada şehir merkezinde, yaklaşık 15 yıldır hizmet veren Bozcaada'nın en tanınmış ve yerleşmiş pansiyonlarından olan Kırlı Pansiyon'a bir yenisi daha eklendi; Kırlı Otel...

          Kırlı Otel, her yıl olduğu gibi bu sene de sizlere unutamayacağınız bir tatil yaşatmak için heyecanla bekliyor.

          Eğer siz de şehrin kalabalığından ve gürültüsünden sıkıldıysanız bağlar ve çiçekler arasında tertemiz ve güler yüzlü bir ortam sizleri bekliyor...

          Sabah kahvaltılarınızı tertemiz ada havasında, bahçemizde organik sebze ve meyvelerle, adamıza ve çevreye özel tatlarla yapabilir, belki de daha önce hiç tatmadığınız güzellikte çeşit çeşit ev reçelleri, Ezine peyniri ile tam bir ada kahvaltısı yapabilirsiniz.

          Şehirden sadece 1 km uzaklıkta olan ve kumsallara ulaşmak için zaten yolunuzun üzerinde bulunan Kırlı Otel, 8 odası ve 24 kişilik yatak kapasitesi ile sizleri misafir etmek için sabırsızlanıyor!...
          • Sezon AralığıSezon Aralığı 1 Mayıs 2015 - 30 Ekim 2015
          • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
          • OtoparkOtoparkVar
          • İnternetİnternet Var
          Genel Özellikler
          • Otopark
          • Uyandırma Servisi
          • 7/24 Açık Ön Büro
          • Bahçe
          • Dağ Manzarası
          • Internet
          Oda Özellikleri
          • Balkon
          • Banyo
          • Buzdolabı
          • Çay Kahve Makinesi
          • Eşya Dolabı
          • Fön Makinesi
          • Havlu
          • Internet
          • Klima
          • Mini Bar
          • Oda Temizlik
          • Televizyon
          • Tuvalet
          • Uydu Yayını

          Tesis için 32 gezgin görüş bildirdi

          Daha fazla yorum
          10 Harika aile işletmesi
          Harika aile işletmesi

          3 günlük Bozcaada tatilimizin en güzel kısmıydı. Temiz, konforlu ve sıcacık bir aile işletmesi. Kahvaltısını ayrı bir cümleyle değerlendirmek gerekir; tek kelimeyle çok zengin ve lezzetli. Tavsiye üzerine gitmiştik. Yine tüm dostlarımıza gönül rahatlığıyla tavsiye ettim. Özlem Hanım'ın zarafeti, elinin lezzeti, oğlu Sezai'nin sıcakkanlılığı, gayreti ve güler yüzüyle çok güzel bir üç gün geçirdik. Umarım hizmet sektöründe böyle tesislerin sayısı giderek artar.

          mansur oztoy - 15 Haziran 2015, Pazartesi 09:43

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 23 Nisan tatilimiz
          23 Nisan tatilimiz

          Uzun bir kıştan sonra geçirdiğimiz 23 Nisan tatilimizde Özlem Hanım'ın mükemmel kahvaltısı, güler yüzü, tertemiz odaları için çok teşekkür ederiz.

          Hakan Şekerci - 30 Nisan 2015, Perşembe 18:30

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Süper mekan
          Süper mekan

          Süper mekan, sıcakkanlı samimi insanlar. Adanın merkez gürültüsünden uzak. Ancak yürüme mesafesi kadar yakın! Herkese tavsiye ederim.

          Halit akin - 19 Ağustos 2014, Salı 11:00

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Nur zu empfehlen
          Nur zu empfehlen

          Sehr schönes hotel, leckeres frühstück, saubere zimmer. Nur zu empfehlen!

          Deniz Meder - 18 Ağustos 2014, Pazartesi 20:07

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Gidip görmelisiniz
          Gidip görmelisiniz

          Güler yüzlü ev sahiplerinin farkındalık yaratan hizmet anlayışı sizi bu mekana bağlayan ana etken. Bozcaada'da en fazla gördüğünüz şey samimiyet, hoşsohbet ve çok güzel bir doğa. Bu ortamı doyasıya yaşarken sizin dinlenmenize imkan sağlayan çok güzel bir mekan, gidip görmelisiniz.

          Sibel Dayıoğlu - 18 Ağustos 2014, Pazartesi 11:18

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Çok güzel
          Çok güzel

          Çok güzel, mükemmel, temiz, titiz ve daha fazlası.

          Cihan Topcu - 17 Ağustos 2014, Pazar 10:49

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Tavsiye ederim
          Tavsiye ederim

          Bozcaada'yı tatil için tercih ediyorsanız sebepleriniz vardır. Kırlı Otel'de bu sebepleri tamamlayıcı bir unsur desem yerinde olur. Bozcaada huzurlu bir ortam, öyle Çeşme, Bodrum gibi çılgın geceler beklemeyin. Burada sükûnet var. Bu sükûneti Kırlı Otel'de devam ettirebilirsiniz. Aile işletmesinin getirdiği avantajları müşterilerine çok güzel yansıtmış. Sabah kahvaltısı otelin bahçesinde, ada esintileri ve Özlem Hanım'ın muhteşem reçelleri ile tadılması gereken bir ambiyans oluşturuyor. Sezai Bey'in güler yüzlü hizmeti ve yakınlığı sizi yabancı hissetmenizi sağlayacak etkenlerden uzaklaştırıyor. Her sene geldiğim ve ulaşımı çok rahat olan Kırlı Otel'i tatil listenize eklemenizi tavsiye ederim.

          Noyan Kavukçu - 15 Ağustos 2014, Cuma 18:42

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Çok sıcak, huzurlu bir ortam
          Çok sıcak, huzurlu bir ortam

          Çok sıcak, huzurlu bir ortam. Kahvaltısı, özellikle reçelleri muhteşem. Odalar temiz, ferah, ev ortamı kadar rahat edilebilecek bir yer.

          Pınar coskun - 15 Ağustos 2014, Cuma 10:55

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Adada kalabileceğiniz en güzel otel
          Adada kalabileceğiniz en güzel otel

          Merhaba, adada kalabileceğiniz en güzel otel. Gereksiz paralar vermeyin diğerlerine. Kahvaltı 5 yıldız, odaları temiz, fevkalade güler yüzlü insanlar. Bence deneyin, memnun kalacaksınız ve daimi müşterisi olacaksınız.

          Salim - 12 Ağustos 2014, Salı 11:19

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Muhteşem
          Muhteşem

          Mükemmel ötesi. Eğer muhteşem kahvaltı, yemyeşil bir bahçe içinde zevkle kahvenizi yudumlamak, tertemiz odalar ve en önemlisi aile ortamı, güler yüz istiyorsanız seçimiz kesinlikle Kırlı Otel olmalı. Son 6 senedir her sene buraya geldiğimde huzurla dönüyorum, bir sonraki gelişimi iple çekiyorum.

          Deniz Güranlıoglu - 11 Ağustos 2014, Pazartesi 12:07

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Gündüz ve gece keyif sürebilirsiniz
          Gündüz ve gece keyif sürebilirsiniz

          Yıllardır konukseverlikleri nedeniyle Bozcaada'da kaldığım tek yer. Merkeze yakınlığı da arabasızlar için avantaj. Ayrıca Özlem'in kendi elleriyle yaptığı omletler, börekler, güneşte bekletilerek yapılan reçelleri unutamayacaksınız. Güneş veya gölgede oturabileceğiniz bahçesinde, gündüz ve gece keyif sürebilirsiniz.

          handan beleş - 8 Ağustos 2014, Cuma 10:55

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 rengin artuğ tarafından...
          rengin artuğ tarafından...

          Çok hoş bir ortamda içten ev sahiplerimizin, el emeği reçelleri ile mükemmel kahvaltılar yaptık. Akşamları otel gerçekten konuklara ait. Bahçede huzur içinde sadece cırcır böceklerinin sesiyle içsel dönüşüm yaşanıyor.

          rengin artuğ - 8 Ağustos 2014, Cuma 10:47

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Taşçı Ailesi
          Taşçı Ailesi

          Taşçı Ailesi olarak, bize gösterdikleri ilgiden ve misafirperverliklerinden ötürü, Kırlı Ailesi'ne teşekkür ederiz. Kendi evimizde kalıyormuş hissi yarattığınız için çok sağ olsun. Umarım güzel bir yaz sezonu geçirirsiniz.

          Ayşe Taşçı - 25 Temmuz 2014, Cuma 18:05

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Çok Güzel
          Çok Güzel

          Kırlı Otel'de bir gece kalmamıza rağmen çok memnun ayrıldık. Çok misafirperverler, kahvaltısı güzel. Otel işletmecilerine tavsiyem biraz daha kahvaltı fotosu koysunlar.

          Berk Okumuş - 22 Temmuz 2014, Salı 18:43

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Şahane
          Şahane

          Özlem Abla, Sezai ve sevgili Övgü'nün sevimli evi, merkeze 1 km uzaklıkta olması, adada avantaja dönüşüyor, çünkü o güzel yollardan, şahane tarlalara, bağlara, keçilere selam vererek yürüyor ve bir anda merkeze ulaşıyorsunuz. Nefis kahvaltısından söz etmiyorum çünkü aşırı nefis. Odalar tertemiz, en önemlisi, evinizde gibi hissediyor olmanız, fiyatları da gayet makul. Zaten bir kere buraya geldikten sonra başka yerde kalınamıyor. Seni seviyoruz Kırlı Otel. En kısa zamanda görüşmek dileğiyle.

          Oben - 11 Temmuz 2014, Cuma 15:41

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Huzurlu
          Huzurlu

          Yorumlardan etkilenerek, Kırlı Otel'e rezervasyon yaptırdık ve memnun kaldık. Odaları gayet güzel, temiz ve geniş. Bahçesinde ağaçların altında huzurlu bir şekilde oturabiliyorsunuz. Kahvaltısı süper.

          Ahmet Eren - 9 Temmuz 2014, Çarsamba 12:43

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          8.0 Sessiz sakin bir otel
          Sessiz sakin bir otel

          Otel ada merkezde değil ama araba ile gelenler için uygun, sessiz sakin doğası güzel bir yerde, odalar temizdi fiyatına göre uygundu. Kahvaltısı güzeldi. Yer olarak plajlara giden yol üstünde olması nedeniyle uygundu. Merkezden bisiklet kiralamışsanız bu hotelden her yere kolay ulaşabilirsiniz.

          ibrahim doğan - 10 Haziran 2014, Salı 13:44

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 İyi bir adres
          İyi bir adres

          10 Mayıs'ta kaldığımız Kırlı Otel'den memnun ayrıldık. Özellikle kahvaltısını şiddetle tavsiye ediyorum, odaları oldukça geniş, temiz ve rahat. Konum olarak şehir merkezine 10 dakika yürüme mesafesinde, arabamızın olmasına rağmen yürüyerek gidip geldik.

          Mustafa Kartal - 27 Mayıs 2014, Salı 16:45

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Harika
          Harika

          Özlem Hanım sizi karşiladığı andan itibaren güler yüzüyle mükemmel hizmet veriyor. Kahvaltısı çok lezzetli, her sabah sürprizler ekleniyor. Odalar oldukça geniş ve temiz. Teşekkür ederiz.

          gülden - 19 Ağustos 2013, Pazartesi 12:38

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Harika bir konaklama
          Harika bir konaklama

          Kırlı Otel'e ben de bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine geldim ve oldukça memnun kaldım. Otele geldiğim andan itibaren sıcak bir karşılama beni buldu. :) Tamamen ev yapımı ürünlerden oluşan sabah kahvaltım güne çok güzel bir başlangıç yapmamı sağladı. Odalar çok temiz ve geniş. Bozcaada'ya geldiğimde tek adresim Kırlı Otel herkese şiddetle tavsiye ederim. :) Teşekkürler Kırlı Otel :)

          Sevde YILMAZ - 18 Temmuz 2013, Perşembe 13:20

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Kalınabilecek en güzel otel
          Kalınabilecek en güzel otel

          Bence Bozcaada'da kalınabilecek en iyi otellerden biri ev yapımı reçeller ve salça süper, kahvaltısı iyi, temiz odalar.

          Fatih Cıvgın - 10 Temmuz 2013, Çarsamba 16:22

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Kırlı ailesine teşekkürler
          Kırlı ailesine teşekkürler

          Bozcaada'ya ilk defa geldik ve Kırlı Otel'de kaldık. Bizi müşteri gibi değil kendi evlerine gelen misafir gibi ağırladılar. Kırlı ailesine teşekkür ediyorum.

          aslı boran - 9 Temmuz 2013, Salı 15:27

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Biz çok memnun kaldık. :)
          Biz çok memnun kaldık. :)

          Bozcaada'nın en güler yüzlü ve en temiz işletmelerinden biri. Bu zamana kadar ettigim kahvaltıların içinde en güzellerinden biri diyebilirim.

          gökhan demir - 7 Temmuz 2013, Pazar 23:34

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Kırlı Ailesi'ne teşekkürler..
          Kırlı Ailesi'ne teşekkürler..

          Her yıl tatilimi Kırlı Otel'de değerlendirmekten büyük keyif alıyorum. Güler yüzlü ve kalıteli hizmet... Bize tatilimizi ve Bozcaada'yı böylesine huzur verici kılan Kırlı Otel'e sonsuz teşekkürler.

          aslı karaca - 7 Temmuz 2013, Pazar 23:31

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Yeni adresimiz
          Yeni adresimiz

          Temiz odalar, ev yapımı reçeller, börekler, güler yüzlü hizmet... İnsan bir otelden başka ne isteyebilir ki?

          Özgür Korkmaz - 24 Temmuz 2012, Salı 14:39

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Artık her yaz buradayım
          Artık her yaz buradayım

          Adanın huzurlu ve doğayla iç içe atmosferinden sonra güler yüzlü ve samimi personeliyle Kırlı Otel vazgeçilmez tatil durağım. Memnuniyetimiz için ellerinden gelenin fazlasını yapan personel tertemiz odalar, ev yapımı muhteşem kahvaltısı ve çok daha fazlası bu otelde .Kesinlikle tavsiye ederim.

          melis göbekçioğlu - 22 Temmuz 2012, Pazar 11:33

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Dört dörtlük bir tatildi
          Dört dörtlük bir tatildi

          Özlem Hanım, Övgü ve Sezai... Bozcaada'ya gelmek için 3 nedenimiz daha oldu sayenizde. Tertemiz odalar, mis gibi kahvaltı, güler yüz, hoş sohbet ve yardımseverliğiniz ile kalbimizde en güzel yerdesiniz. Teşekkürler her şey için...

          Gökhan Zeren - 16 Temmuz 2012, Pazartesi 15:14

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Harika bir tatildi
          Harika bir tatildi

          Burada 5 yıldır her yaz kalıyorum, çok keyifli ve güzel bir işletme, işleten kişiler de çok tatlı ve iyiler.

          özgem gemici - 8 Temmuz 2012, Pazar 13:16

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          8.0 Ada günlüğü
          Ada günlüğü

          Müşteri değil de misafir gibi ağırlanılan, tatlı hoş kahvaltısıyla güne başlanılan, adı üzerinde Kırlı Otel'de çiçek kokularının arasında hoş tatil geçirmenizi tavsiye ederim.

          binnur cengiz - 26 Haziran 2011, Pazar 13:49

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 En güzel tatilimdi
          En güzel tatilimdi

          Güler yüzlü hizmet, son derece rahat odalar...

          egemen can vural - 21 Haziran 2011, Salı 15:53

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Muhteşem bir tatil
          Muhteşem bir tatil

          Bozcaada'da harika bir tatil geçirmemize vesile olan Kırlı Otel'e, güler yüzlü ekibine sonsuz teşekkürler...

          selin elbasan - 19 Haziran 2011, Pazar 18:17

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Ev sıcaklığı..
          Ev sıcaklığı..

          Kırlı Otel'in Bozcaada'da tavsiye edebileceğim en güzel otel olduğunu düşünüyorum. Tertemiz odaları, eksiksiz kahvaltısı, güzel bahçesi aklımda kalanlar. Ama en önemlisi de Özlem Hanım ve ailesinin güler yüzlü tavırlarıyla içinizi ısıtan sıcacık bir aile oteli aslında. Kendinizi evinizde gibi hissetmek ve huzur dolu bir tatil geçirmek istiyorsanız, Kırlı Otel'i tercih etmenizi öneririm.

          nevzer koçdağ - 19 Haziran 2011, Pazar 18:06

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)

          Tesis Konaklama Fiyatları

          - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

           Fiyat Açıklamaları

           Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

           Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

           Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.