Bozcaada otel fiyatları 2015 Bozcaada 2015 sezon fiyatları, Bozcaada 2015 mayıs, haziran, temmuz, ağustos, eylül fiyatları, 2015 otel fiyatları, Bozcaada otelleri fiyat, Bozcaada otelleri fiyatları.

Bozcaada Otel Fiyatları

Ege Denizi'ndeki Türkiye'ye ait iki adadan biri olan Bozcaada, ülkemizdeki köyü olmayan tek ilçedir.

Bozcaada Otel Fiyatları

Ege Denizi'ndeki Türkiye'ye ait iki adadan biri olan Bozcaada, ülkemizdeki köyü olmayan tek ilçedir.

Türk ve Rum kültürlerine ait mimari izlere bolca rastlanan Bozcaada'nın merkezi şu anda iki mahalleden oluşmaktadır. Eski yüzyıllardan bu yana kardeşçe yaşanan bu ada hoşgörü simgelerindendir.

Ege'nin şarap denildiğinde ilk akla gelen yerlerinden olan Bozcaada'da 4 adet şarap fabrikası bulunmaktadır. Bu şarap fabrikalarını gezmek, şarap tadımı hakkında bilgi edinmek ise adanın en keyifli kültür aktivitelerindendir. Ayrıca fabrikaların yanında keyifle alışveriş yapabileceğiniz şarap tadım ve satış mağazaları da bulunmaktadır.

Çanakkale tatilcileri için keyifli bir rota olan Bozcaada, günümüzde başlı başına bir tatil beldesi haline gelmiştir. Özellikle Marmara ve Ege'den gelen birçok ziyaretçiyi ağırlayan Bozcaada'da çeşit çeşit tesis bulunmaktadır.

Bozcaada otel fiyatları 2015 yılına girerken tekrar tesis yetkilileri tarafından gözden geçirilmiş ve 2015 tatilcileri için birçok çeşitte sunulmuştur. Güneşin yüzünü bir gösterip bir kaçırdığı şu günlerde Bozcaada 2015 otel fiyatları oldukça uygundur. Yaz aylarına yaklaşıldıkça, Bozcaada otel fiyatları 2015 senesinin en yüksek çıtasını bulacak, ardından sonbahar aylarına doğru yeniden düşmeye başlayacaktır.

Ege kasabalarını gezmek için en uygun zaman bize kalırsa bahar ve sonbahar aylarıdır. Rezervasyonların arttığı şu günlerde siz de yerinizi ayırtabilir, Bozcaada 2015 otel fiyatlarının oldukça uygun olduğu bu günlerden yararlanabilirsiniz.

Bozcaada için tavsiyeler (15)

Görüşlerinizi Yazın
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Hayal kırıklığı

Şefik ERGÜN - 27 Mayıs 2015, Çarsamba 23:27

2014 Eylülünde motosikletimle Çanakkale'den, Ayvalık'a dönerken, Ezine'yi geçince anayolda bir tabela gördüm. Geyikli Feribot İskelesi - Bozcaada diye. Merak ettim ve Geyikli'ye geldim. Baktım ki bir arabalı feribot Bozcaada'ya gidiyor. Gidiş-dönüş bilet aldım ve feribota bindim. Zannedersem gidiş-dönüş ücreti olarak 12 lira verdim. (Yoksa altı lira mı idi tam hatırlamıyorum.) Feribotta hayal kurmaya başladım. İşte eski kalenin altındaki devasa çınarların altındaki salaş kahvehanelerde oturacak, balıkçılarla sohbet edecek ve gecede tenha bir yerde çadırımı kuracaktım. Neyse, iskeleye geldik ki ana, ula Şefik Efendi, sen bir zaman makinesine yanlışlıkla bindin de, Bozcaada yerine Bodrum'a mı geldin diye gözlerime inanamadım. Her yer kafeler, barlar, restoranlar, kokoreççiler, köfteciler, çay bahçeleriyle dolmuş. Bangır bangır müzikler ve bir trafik polisinin idare ettiği bir trafik karmaşası içinde buldum kendimi. Kale ise gerçekten muhteşem ama kalenin yanında veya yakınında denize girmeniz mümkün değil. Buraları tamamen parsellenmiş ve bir şezlong 20 lira. Hadi motorla şöyle adayı bir dolaşayım dedim ve yola çıktım, hakkını yemeyeyim, yollar güzel. Birkaç tesise uğradım konaklamak için. İstedikleri ücret beni bir kere daha hayal kırıklığına uğrattı ve ben gerisin geri iskeleye gelerek ilk feribotla Geyikli'ye geçtim. Size söylemek istediğim şu. Sakın ola ki hayal kurarak Bozcaada'ya gitmeyin. Hayal kırıklığına uğrarsınız. İşletmelerde bile bir ücret standardı yok. Kim ne tutturursa onu almaya bakıyor. Ama şurası bir gerçek ki, eğer oraya yemek içmek, incik boncuk için gidiyorsanız ve paranız da varsa çok güzel eğlenirsiniz. Ama ucuz ve kafamı dinlemek için çadır kurarım diyorsanız pek keyifli olmaz diye düşünüyorum. Ayrıca Temmuz -Ağustos aylarında giderseniz kalacak yer sıkıntısı çekebilirmişsiniz. Yani yer ayırtmadan gitmeyin derim, bunu da orada söylediler. Ama adanın doğal yapısı çok ama çok güzel. Yorumum bu kadar. Sevgi ve saygılarımla.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kuzeyde kaliteli tatil

Selim Ender - 18 Eylül 2014, Perşembe 11:31

Bozcaada cennet gibi bir yer, bu kadar kuzeyde bu kadar güzel plajların olabileceğini tahmin edememiştim, Bozcaada birçok konuda bizi yanılttı. Fiyatlar öyle çok uçuk değil ama ucuz da değil, zaten böyle bir yer niye ucuz olsun, ucuz bir yer diye adlandırılsa daha çok üzülürdüm. Otel fiyatları bizim gittiğimiz dönemde (Haziran) kişi başı oda kahvaltı 70-100 TL arasındaydı baktığımız yerlerde, biz de merkeze yakın bir yer seçtik, odaları küçük olsa da memnun kaldık genelde.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Otel önerisi

Zeynep uçak - 8 Ağustos 2014, Cuma 20:11

Lütfen bir dahaki sefere Merve Bağevi'nde kalmanızı tavsiye ederim. Sulubahçe mevkinde, denize yüz metre uzaklıkta. Ayrıca verandadan deniz gözüküyor. Ayrıca işletmecisi de çok temiz, bir de Bozcaada Ayazma Plajı'na yakın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Nuray Özkul tarafından...

Nuray Özkul - 22 Haziran 2014, Pazar 23:09

3 gün önce Bozcaada'da idim. Gerçekten çok güzel bir yer kesinlikle gidip görülmesi gerekiyor. Biraz pahalı ama Çanakkale'den gidiş geliş yapılabilir...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cenk Erdoğan tarafından...

Cenk Erdoğan - 17 Haziran 2014, Salı 23:44

Alican Bey'e katılmak çok mümkün değil, geceliği 30 TL'ye konaklama yapmak istiyorsa Erdek, Akçay, Kuşadası veya Didim gibi beton yığınlarından geçilmeyen çirkin tatil beldelerini seçebilir. Ama başka özelliği yok dediği Bozcaada, nispeten iyi korunmuş mimarisi, gözü yormayan binalar, Bozcaada Ayazma Plajı, Bozcaada Habbele Plajı gibi enfes güzellikteki plajları, leziz şarapları ve de en önemlisi, belki de yüksek denilen fiyatlarının sonucu diyebileceğimiz, kaliteli tatilci kitlesiyle bence Türkiye'nin en güzel tatil beldelerinden biri. Bozcaada'da atletiyle mangal yelleyen türde vatandaşlarımızı ne mutlu ki göremiyoruz fazla, umarım böyle de kalır bu durum. Restoranların fiyatlarına gelirsek de içkisiyle mezesiyle balığıyla kişi başı 90 TL'den fazla ücret ödemedim henüz şahsen, adadaki en iyi sayılacak Asmalı Meyhane, Sandal Restaurant, Simyon Meyhane ve Vahit'in Yeri'nde yememe rağmen. Bir balıkçı için de çok pahalı olmayan rakamlar, tekneden yarım ekmek arası balık yemiyorsunuz sonuçta.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
alican tarafından...

alican - 15 Haziran 2014, Pazar 11:11

Pahalıya konaklamak isteyen herkese burayı tavsiye ederim. Sadece soğuk denizi, temiz, başka hiçbir özelliği yok, ayrıca tek yatak köhne odada en az 100 TL. Yemek yenecek iki yer var o da pahalı. Balıkların çoğu taze değil, yani tatilinizi zehir etmeyin, paranıza da yazık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mehmet R tarafından...

Mehmet R - 13 Nisan 2014, Pazar 12:17

Bozcaaada otel fiyatları ya da yemek fiyatlarıyla ilgili konuşmadan önce neyle kıyaslayacağımızı bilmemiz lazım. Bence mimarisini korumuş, enfes koyları olan ve yapılaşmaya daha fazla otele izin verilmeyen bir yerde oda fiyatları pahalı sayılmaz. Zaten bu siteden de incelerseniz her keseye uygun fiyat olduğunu da göreceksiniz. Yeme-içme konusuna da gelince, sezonluk bir yer olduğunu, 3 ay dışında iş yapamadıklarını hesaplarsak boğazdaki balık restoranlarından ucuz olması aslında fiyatlarının çok da yüksek olmadığı konusunda bize bir fikir verebilir. Şahsen benim fikrim, Kuzey Ege'deki gidilecek en iyi tatil noktası olduğu yönünde Bozcaada'nın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Zeynep Yılmaz tarafından...

Zeynep Yılmaz - 6 Mart 2014, Perşembe 16:17

Çayır Koyu çok güzel bir yer. Şezlong semsiye olmadığı için çok tenha ve adanın Bozcaada Ayazma Plajı'na göre diğer tarafında olduğu için fazla bilinmiyor. Denizi, sahili muhteşem... Yeni yerler arayanlara tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gezdimsoyledim tarafından...

Gezdimsoyledim - 14 Şubat 2014, Cuma 09:22

Bozcaada yoğun iş temposundan kurtulup baş dinlemek isteyenler için ideal bir yer. Kaldığım Ege Hotel'i tavsiye ederim, hem tertemiz hem de tarihi bir dokuyu yaşamak isteyenlere göre. Benim Bozcaada'dan şikayetim Bozcaada Ayazma Plajı. Belki Ege'nin en güzel plajlarından biri ama kötü işletmeyle güzelim plaj ziyan ediliyor. Şezlong başına ücret alıp ne tuvalet ne duş hizmeti vermeyip derme çatma merdivenlerle yokuşta elinizdeki çocugunuzla devamlı wc'ye taşınmak hoş olmuyor tabi... Ayrıca Bozcaada'nın içindeki restoranlar daha kaliteli, Bozcaada Ayazma Plajı'nda mideyi bozmayın sakın...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Halit Kıvrım tarafından...

Halit Kıvrım - 14 Şubat 2014, Cuma 09:16

Sofralık çavuşüzümü, şaraplık kuntra üzümü ve bu üzümden Bozcaada'daki şarap fabrikalarında yapılan şarapları kesinlikle tadılmalıdır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Pınar tarafından...

Pınar - 13 Şubat 2014, Perşembe 19:24

Bu yaz ilk kez gittim. Manzara ve doğa çok güzeldi. Fakat konaklama yeri olarak çok kötü bir yer seçmişim, tatil rezil oldu diyebilirim. Thenes Otel çok pahalı ve eski bir işletme. Her yerde köy kahvaltıları verilirken, paket kahvaltılıklar veren bir işletme. Bir hayal kırıklığımda akşam yemeği konusunda Yakamoz Restaurant Bozcaada. Servis kötü, yiyecekler ve özellikle balıklar çok taze değildi. Tatilimi kurtaran ise bir aile işletmesi olan Apollon Otel, Bozcaada'ya yakışır özende bir yer. Şık, temiz ve sıcak bir ortamı var. Manzarası ve yemekleri harika. Tavsiye ederim. Evet, deniz gerçekten soğuk ama çok temiz. Temmuz denize girmek için en iyi ay olabilir. Bozadaada'ya rezervasyonsuz gitmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
kerem yurdakul tarafından...

kerem yurdakul - 25 Ağustos 2013, Pazar 01:40

Ben şahsen yukarıdaki yorumlara katılmıyorum. Gerek otel fiyatları ve gerekse restoran fiyatları son derece yüksek. Yemek porsiyonlarıysa tadımlık denecek kadar az. Bozcaada esnafı sezonda gelecek yerli ve yabancı turistleri bekliyorlar. Turistlere böyle de ada halkına farklı mı derseniz hayır derim. Maalesef ada halkı da bundan nasibini alıyor. Sorulduğunda da gerekçeleri hazır: burada sezon çok kısa. Sanki vatandaş çalışmayıp yattıkları zamanın bedelini ödemek zorundaymış gibi. Rekabeti ortadan kaldırmak için Bozcaada esnafı her yıl toplanır ve fiyat belirler ve herkes de bu fiyatlara uyar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cem Yalçındağ tarafından...

Cem Yalçındağ - 29 Haziran 2010, Salı 10:57

Bu mevsimde haftasonu iki kişi Bozcaada'ya gelsek Bozcaada otel fiyatları ne durumdadır?

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gezgin Geziyor tarafından...

Gezgin Geziyor - 20 Nisan 2010, Salı 12:01

Bozcaada'ya daha önceleri Odunluk iskelesinden giden feribotlar artık Geyikli iskelesinden geçiyor, feribot saatlerinin güncel hallerini Bozcaada'ya sefer yapan kurumun web sitesinden görüntüleyebilirsiniz. Bozcaada Feribot ücretleri geçen yıl küçük araçlar için 30 tl'ydi. Günübirlik de Bozcaada'ya gidilebilir. Feribotlar sabah erken saatte adaya gidiyor. Akşam tekrar Bozcaada'dan dönmek mümkün. Tabi Bozcaada'nın güzellikleri sizi kolayca mest edicek, adada kalmak isteyeceksiniz. Bozcaada Otel Fiyatları oldukça makul. Bozcaada'da yapacağınız bir kaç günlük bir tatilin maliyetli ortalama iki kişi düşünürsek 200 tl civarında olucaktır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Serkan Hacıoğlu tarafından...

Serkan Hacıoğlu - 19 Nisan 2010, Pazartesi 20:22

Bozcaada Otel Fiyatları, Bozcaada Otellerinin tamamına yakını oda-kahvaltı hizmet vermektedir. Adada genellikle butik otel ve pansiyonlar hizmet vermektedir. Oda kişi başı fiyatları, sezonun en yoğun dönemlerinde 40 tl ile 100 tl arasında değişmektedir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)

Bölgede Son YorumlananlarKelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Bölge: Bozcaada

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özelliği

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Aramanızla ilgili olarak

Toplam 109 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
 • En iyi sonuca göre listele En iyi sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
Bozcaada Ada Camping

Beş yıldızlı otelde konaklamak yerine, bin yıldız altında kamp ayrıcalığı...

Adanın güneyinde yer alan kamp alanımız ada merkezine 5 km, denize ise sadece 200 metre uzaklıktadır. Bulunduğu mevkii Bozcaada Ayazma Plajı'na yaklaşık 300 metre uzaklıktaki Sulubahçe mevkiidir. Kamp alanımız 7,5 dönüm bir araziye konuşlanmıştır.

Kamp alanımızın bir bölümü çam ağaçlarıyla kaplıdır. Giriş bölümündeki kısımda ise ağaç bulunmamakta, gölgelikler – ağaç tenteler ile çadırlar ve kamp sakinlerimize gölgelik alan yaratılmıştır.

Bungalov karavanlar, tesis çadırı ile konaklamanın yanında, kendi çadırınızı da konaklama imkanınız mevcuttur. Doğayla iç içe bir tatil geçirebilmeniz için gerekli tüm ihtiyaçlarınız karşılanmaktadır.

Not: Rezervasyon talepleri ödeme yapılmadan geçerli değildir.
 • Sezon AralığıSezon Aralığı 1 Mayıs 2015 - 1 Kasım 2015
 • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
 • OtoparkOtoparkVar
 • İnternetİnternet Var
Genel Özellikler
 • Otopark
 • TV Odası
 • Ücretsiz Gazete
 • 7/24 Açık Ön Büro
 • Bahçe
 • Internet
Oda Özellikleri
 • Banyo
 • Buzdolabı
 • Eşya Dolabı
 • Fön Makinesi
 • Havlu
 • Internet
 • Klima
 • Oda Temizlik
 • Televizyon
 • Tuvalet
 • Uydu Yayını

Tesis için 5 gezgin görüş bildirdi

Daha fazla yorum
10 Kahvaltısı şahane
Kahvaltısı şahane

Kahvaltısı şahane. Her şey süper.

Bilge Aydogan - 15 Temmuz 2012, Pazar 17:12

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Fiyatları uygun
Fiyatları uygun

Self servis. Fiyatları uygun, sevimli uğrak mekanım.

Sezin Ç - 20 Eylül 2014, Cumartesi 22:33

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Kahvaltısı harika
Kahvaltısı harika

Muhakkak bir aracınız olsun. Kahvaltısı harika, ucuza konaklamak istiyorsanız kesinlikle gidin.

İrem m V - 8 Ekim 2014, Çarsamba 17:32

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Harika bir tatildi
Harika bir tatildi

Harika bir tatildi. Hayatımda geçirdiğim güzel günleri hatırladım.

Akif Barış - 2 Kasım 2014, Pazar 16:31

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Evim evim evim
Evim evim evim

Çok temiz ve çok samimi bir işletme. Dilek Hanım'ın tatlı dili ve güzel kahvaltısı eşliğinde ailemle beraber misafir olduk ve çok memnun kaldık. İsmi gibi adadaki evimiz diyebilirim.

mehmet aydın - 30 Temmuz 2013, Salı 09:54

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)

Tesis Konaklama Fiyatları

- tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

  Fiyat Açıklamaları

  Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

  Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

  Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

  Güler Bağ Evi-Pansiyon tek katlı, taştan ve ahşaptan yapılmış küçük evlerden ve odalardan oluşuyor. Adanın merkezi dışında açılan ilk pansiyon olan Güler Bağ Evi'nde odalar basit, kullanışlı ve ortamın doğallığıyla uyumlu.

  Pansiyonun bahçesinde birçok üzüm çeşidinin yetiştiği denize kadar uzanan bir bağı ve çeşitli meyve ağaçları var. Odaların önündeki teraslar bu bağa ve denize bakıyor. Bağın içinden yürüyerek Tekirbahçe Koyu'na ulaşıyorsunuz. Burada sizi şemsiyesi, şezlongu, duşu ve sandalıyla Güler Pansiyon'un sizin için kurduğu plaj bekliyor.

  1988 yılından bu yana misafirlerine kaliteli hizmeti ve aile sıcaklığında bir ortamı sunan Güler Bağ Evi-Pansiyon sizleri tüm sıkıntılarınızı geride bırakacağınız bir tatile çağırıyor…
  • Sezon AralığıSezon Aralığı 15 Nisan 2015 - 31 Ekim 2015
  • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
  • OtoparkOtoparkVar
  • İnternetİnternet Var
  Genel Özellikler
  • Otopark
  • Plaj
  • Sigara İçilmeyen Oda
  • TV Odası
  • Uyandırma Servisi
  • Ücretsiz Gazete
  • 7/24 Açık Ön Büro
  • Bahçe
  • Dağ Manzarası
  • Hayvan Serbest
  • Internet
  • Jeneratör
  • Konferans Salonu
  • Market
  • Oda Servisi
  Oda Özellikleri
  • Balkon
  • Banyo
  • Buzdolabı
  • Çalışma Masası
  • Çay Kahve Makinesi
  • Eşya Dolabı
  • Havlu
  • Internet
  • Klima
  • Ocak
  • Oda Temizlik
  • Televizyon
  • Tuvalet
  • Uydu Yayını
  Aktiviteler
  • Jogging

  Tesis için 5 gezgin görüş bildirdi

  Daha fazla yorum
  2.0 Kırık şezlong ve hasarlı şemsiyeler
  Kırık şezlong ve hasarlı şemsiyeler

  Plaj kırık şezlong ve hasarlı şemsiyelerle dolu. Sanki terk edilmiş bir yer gibi. Odalar köhne ve bakımsız. Havlu askılıkları paslı, buzdolapları dökülmek üzere. Kahvaltıda arıların içerisinde dans ettiği reçel tabakları ve katran kıvamında çay. Neden adanın en ucuz yeri olduğu apaçık ortada. 4 gecelik ziyan olarak kısaca yorumlayabiliriz.

  Lokman Karadağ - 18 Ağustos 2015, Salı 17:04

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  2.0 Alaka sıfır
  Alaka sıfır

  Hayatımda gördüğüm en kötü işletme, internet sitesine yazanların hiçbir, gerçek değil, doğal ürünler, vs. yok. Bildiğiniz marketten alınma ürünler, ilgi, alaka sıfır, odalar çok kötü. Sanırım 1988 yılından beri el değmemiş, her yer pas içinde, verilen paranın tek kuruşunu hak etmiyorlar.

  Murat - 31 Temmuz 2015, Cuma 01:58

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Nevin Hanım'ın güler yüzü
  Nevin Hanım'ın güler yüzü

  Çok güzel bir yer, doğa ile iç içe, yemyeşil üzüm bağları, devamında deniz. Huzurlu, sakin bir tatil geçirilir. Sahibi Nevin Hanım çok tatlı güler yüzlü her konuda yardımcı olmaya çalışıyor.

  TÜRKAN YALÇIN - 13 Temmuz 2015, Pazartesi 10:38

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Her sene gideriz
  Her sene gideriz

  Çok sessiz ve harika bir yer. Yıllardır gideriz, çok memnunuz. Motel, üzüm bağları ve kumsal deniz. Mükemmel deniz. Ayrıca sahibi Nevin Hanım çok değerli biri.

  güven kurban - 23 Mayıs 2013, Perşembe 14:20

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  8.0 Çok hoş bir iki gün idi!
  Çok hoş bir iki gün idi!

  Odalar gerçekten temiz, fiyatları uygundu. Bulunduğu yer itibari ile çok hoş bir ortam mevcut. Öğle ve akşam yemeği servisi de olursa çok daha güzel olur.

  mehmet eser - 25 Ağustos 2011, Perşembe 17:34

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)

  Tesis Konaklama Fiyatları

  - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

   Fiyat Açıklamaları

   Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

   Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

   Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

   Otel, 1995 yılında hizmete açılmış olup Bozcaada'nın merkezine 50 metre mesafededir. Yaz aylarında kahvaltılarınızı yaptığınız, püfür püfür esen terası Bozcaada Kalesi manzaralıdır.

   İki ayrı binadan oluşan otelde toplam 20 oda mevcut olup yatak kapasitesi 40'dır. Bulunduğu mevki itibariyle etrafında sadece evler ve pansiyonlar olduğundan gürültüsüz bir tatil isteğinizi Aksoy Otel'de yerine getirebilirsiniz.

   Yerden ısıtma sistemi vardır.

   Sakin ve huzurlu bir tatil için en uygun adreslerden biri olan Bozcaada'da yer alan otel siz değerli konuklarını bekliyoruz…

   Hesap Numaramız:
   Ziraat Bankası Bozcaada Şubesi
   IBan:TR 46 000 1000 4140 883 2090
   Şube Kodu:414
   Hesap No: 883 20 90 Halil İbrahim Aksoy
   • Sezon AralığıSezon Aralığı Tüm Yıl Açık
   • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
   • OtoparkOtoparkVar
   • İnternetİnternet Var
   Genel Özellikler
   • Otopark
   • Sigara İçilmeyen Oda
   • 7/24 Açık Ön Büro
   • Bahçe
   • Barbekü
   • Dağ Manzarası
   • Internet
   Oda Özellikleri
   • Balkon
   • Banyo
   • Buzdolabı
   • Eşya Dolabı
   • Fön Makinesi
   • Havlu
   • Internet
   • Klima
   • Mini Bar
   • Oda Temizlik
   • Televizyon
   • Tuvalet
   • Uydu Yayını
   • Ütü

   Tesis için 16 gezgin görüş bildirdi

   Daha fazla yorum
   8.0 Burada maddiyat en son planda
   Burada maddiyat en son planda

   Kendinizi müşteri gibi değil misafir gibi hissetmek istiyorsanız hiç tereddüt etmeden tercih edebileceğiniz harika bir yer. Hatice Abla müthiş bir insan. Ondan ayrıldığımız için çok üzüldük. İbrahim Abi sizin için tüm soru işaretlerini gideriyor. Dadacım hitabı Hatice Abla'nın güler yüzüne gülümsemesine çok yakışıyor. Burada maddiyat en son planda. Buradaki insanların tek amacı gelen misafirlerini mutlu etmek. Giderken kapıya kadar uğurluyorlar. Çok memnun kaldık.

   umut & ayse - 12 Haziran 2014, Perşembe 10:53

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Dadam
   Dadam

   *dadam: Nazire Teyze dilinde yavrum demektir. Geçilir. Ayakkabılar çıkarılır ilk peşin. Sabolar geçirilir ayaklara ve gelin hanım eşliğinde* odalar gezilmeye başlanır. Misss kokmaktadır her yan. Mis gibi beyaz sabun. Pencereden bakınca karşı evin ahşap pervazlı penceresi görünmektedir. Üstünde saksı sardunyası. Her renk!! Hele bir de hafiften yağmur yağıyorsa ve her zamanki gibi biraz fırtınalıysa ada bir sığınak oluverir burası. Her gün okuldan ya da işten kendini içine atıverdiğin ve huzuru yalnızca orada bulabildiğin evin. Camın buğusunu silerken kazağının koluyla, hiç anlamadığın bir dilde (Rumca) kapısından çıktığı komşusuna aceleyle veda edip bir yerlere koşturan teyzeyi fark edersin. Hayat ne değişiktir adada. Hiçbir yer gibi değil, Bozcaada gibidir. Ve bu da, seni oraya bağlayan yegâne sebeptir aslında. Yemek faslı ayrı bir olaydır Aksoy Otel'de. Balığını alır mangalını yakar, kendin pişirirsin aşını. Koskoca bir mutfakta yaparsın salatanı. İçerisi çatal, tabak, kaşık, çocuk, kuş, kedi, bıçak, musluk sesleriyle dolup taşarken havaya yükselen taze lüferin kokusu sinyal gönderir beyne: acıktım ulan, diye. Bir de şarap eklendi mi masaya, hele ki bir de Talay markaysa. Tam olur keyif. Nazire Teyze tutulur kolundan, oturtulur başköşeye. Tombul ve neredeyse tırnaksız parmaklarıyla helva gibi pişmiş balığı didiklediğini izlemek çok eğlencelidir. Bu kadın ömre bedeldir!! Yemekten sonra kalkıp oynar bir de çiftetelli. Sonra salarsın kendini aşağılara.. Deniz seni beklemektedir zira. İyot kokusu, kargalar, limana demirlemiş tekneler, güzelim bir ada. Yalnızca ada içinde değil, kendi içinde de kaybolursun. Tüm sokaklar birbirinin aynıdır ve heyhat! Her birinden yukarıdan aşağıya doğru olmak suretiyle yuvarlandığın zaman tüm yollar denizlere çıkmaktadır. Aklını bile yitirirsin hatta pek çok kere. Dönüş gemisi öttürene dek düdüğünü, sen sen değilsindir kati suretle.

   figen yalın - 20 Şubat 2014, Perşembe 23:22

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   8.0 Şirin bir otel
   Şirin bir otel

   Ağustos ayında eşim ve oğlumla beraber 2 gece kaldık. Otel temiz ve çok şirin, kahvaltısı ve ev yapımı reçelleri çok güzel. Nazire Teyze'nin kendi eliyle sabahları ikram ettiği köy ekmeğinin tadı hala damağımızda. Gelini, oğlu ve torunları ile beraber elbirliğiyle otel ve pansiyonu işletiyorlar. Gittiğinizde yabancılık çekmeyeceğinizi garanti ederim. Nazire Teyze'ye, İbrahim, Hatice ve Kübra'ya kucak dolusu sevgilerimi ve selamlarımı gönderiyorum. Her şey için çok teşekkür ederiz.

   Ömer Kızılateş - 30 Ağustos 2013, Cuma 11:23

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   8.0 Huzurlu bir tatil isteyenlere
   Huzurlu bir tatil isteyenlere

   İskeleye 5 dakika mesafede. Sessiz, sakin, tertemiz odalarıyla tercih edilebilecek bir yer. Ama en önemlisi sahipleri ve çalışanlarının içten, samimi ve güler yüzlü olmaları. Kahvaltıda Hatice Abla'nın müthiş böreklerini ve kendi yaptığı reçelleri kaçırmayın. İbrahim Bey ise kardeş naber diyerek adada sizin için bütün sorunları çözebilir. Kesinlikle tercih edilebilecek bir yer... Şimdiden iyi tatiller...

   erol eroglu - 18 Ağustos 2013, Pazar 15:14

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   8.0 Güler yüzle vücut bulan huzur
   Güler yüzle vücut bulan huzur

   İskeleye yürüme mesafesinde oluşu iyi bir avantaj. Ayrıca merkeze, şarap evlerine, hediyelik eşya dükkanlarına, cafe ve restaurantlara da çok yakın. Her şeyden önemlisi güler yüzlü, samimi çalışanları sayesinde tatiliniz daha da keyifleniyor. Her sabah değişik hamur işleri kahvaltıda sizi bekliyor. Ev yapımı çeşit çeşit reçeller ve tarladan sofraya domatesin biberin tadına doyulmuyor. Kısa bir tatil için uygun bir mekan.

   Elif Dicle Eroglu - 18 Ağustos 2013, Pazar 15:14

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Çok güzel, samimi, huzurlu, bir ortam
   Çok güzel, samimi, huzurlu, bir ortam

   Bir tesisi güzel yapan şey, tesisin fiziksel yapısı degil, o tesisin çalışanlarının güler yüzleridir. Hem güzel bir tesis, hem de güzel insanlar sizi bekliyor tavsiye ederim.

   Mustafa Kahraman - 15 Ağustos 2013, Perşembe 09:49

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Huzurun adresi
   Huzurun adresi

   Yurt dışında geçirdiğim yıllık iznim dönüşü hemen ardından gittiğim Bozcaada'da Aksoy Otel'de aldığım keyfi ve huzuru yurt dışı gezimde bile almadım. Kendimizi evimizde gibi hissettiren Hatice Ablacığım, eşi İbrahim Abi ve anneleri Nazire Teyze'nin muhteşem lokmaları ile her şey harikaydı, kahvaltı sonrası nefis Türk kahvesi eşliğinde adayı tepeden kuşbakışı izlemenin keyfine doyum yok. Bozcaada tatiliniz için seçeceğiniz ilk adres Aksoy Otel olmalı diyorum, tek geçiyorum...

   Behiye Gitmez - 14 Ağustos 2013, Çarsamba 01:53

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Bozcaada
   Bozcaada

   17 yaşındayım fakat ailemle çıktığım en güzel tatili Aksoy Otel2de geçirdim. Türkiye turu yapıyorduk, Bodrum'un ardından geldiğimiz Bozcaada'da Aksoy Otel'in kahvaltı, 5 çayı ve Nazire Teyze'nin leziz lokmaları Bozcaada'ya hayran kalmamızı sağladı. Sanırım önümüzdeki yaz da buraya geleceğiz. Eğer okuyorsan İbrahim Abi mangalı hazırla biz geliyoruz. :)

   Sedanur Duman - 27 Temmuz 2013, Cumartesi 01:16

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Reçeller bir numara
   Reçeller bir numara

   6 yıldır Bozcaada'ya geliyorum. Çeşitli yerlerde kaldım fakat 1 haftadır Aksoy Otel'deyim ve bir 6 yıl daha gelirsem kesinlikle burada kalacağım. Nazire Teyze gibi bir neşe dolu, nur yüzlü, Ömer oğlan kadar tatlı ve akıllı, İbrahim Abi kadar eli açık bir insan görmedim. Aksoy Otel'i tek geçerim.

   Koray Karadağ - 27 Temmuz 2013, Cumartesi 01:04

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Cennet gibi bir tatilin tek adresi
   Cennet gibi bir tatilin tek adresi

   Pansiyon ve otellerin ortasında kale ve deniz manzaralı, sessiz ve gayet keyifli, huzur verici bir tatilin adresi.

   Kemal Akyıldız - 27 Temmuz 2013, Cumartesi 00:56

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Güler yūzlüler
   Güler yūzlüler

   Her sene Aksoy Otel'e geliyoruz ve çok memnun kalıyoruz. Gerçekten çok temiz, reçelleri süper. En önemlisi de candan ve güler yüzlüler. Şimdiden onları özleyeceğim.

   Demet Keleş - 13 Temmuz 2013, Cumartesi 16:38

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Sıcak bir ortam
   Sıcak bir ortam

   Nazire Teyze ile meşhur olan yerin güçlü bir üyesi daha var, Hatice Abla. :) Güler yüzlü, hazır cevap olan Hatice Abla otele neşe katıyor. İbrahim Abi güler yüzlü ve sessiz biri, Hatice Abla'nın kocası olmak kolay değil. :) Kendi köy evinizde kalıyor gibi sıcak.

   Erhan Keskin - 13 Temmuz 2013, Cumartesi 11:23

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Samimi, sıcak ve güler yüzlü hizmet
   Samimi, sıcak ve güler yüzlü hizmet

   Daha vapurdan inmeden arabayla gelip bizi alan İbrahim Abi, otele giriş yapmadan evvel gelin kahvaltı yaparız diyen Hatice Abla ve sabah taze biber geldi diyen Nazire Anne'miz bu adanın birtaneleri herhalde. Şu an oteldeyim bu yazıyı onlara göstereyim de bir kahvelerini içerim artık. :)

   Ata Erdem Şimşek - 7 Temmuz 2013, Pazar 10:11

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Bozcaada
   Bozcaada

   Tek kişilik bir ordu: Nazire Abla! Gece gündüz temizlik, sabah kahvaltı, güler yüz... “'Çay, kahve yapıverim mi Oğlan kardeşciğim...”' Ve Aksoy Otel, müteşebbüs bir kadın. Yani tek kişilik bir ordu Nazire Abla.

   ahmet polat - 23 Haziran 2013, Pazar 22:25

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Çok memnun kaldık
   Çok memnun kaldık

   Bozcaada'ya ilk gelişimiz ve Aksoy Pansiyon'da ilk kalışımız, harika bir yer. Pansiyon sahiplerimiz harika insanlar, güler yüzlü, canayakın ve samimi, kendimizi evimizdeki gibi rahat ve samimi hissettik. Sorunlarımızı bile rahatlıkla paylaşacak kadar yakın insanlar, böyle insanlara şu anda çok az rastlanır. Nazire Abla, sen ve eşin bu adanın en tatlı, en sempatik insanlarısınız. Hep böyle güler yüzlü, neşeli ve canlı olun. Sizleri çok özleyeceğiz. Seneye inşallah ilk buraya geleceğiz. Hoşçakalın.

   figen yalın - 31 Mayıs 2013, Cuma 03:01

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Nazire Teyze'ye
   Nazire Teyze'ye

   Bozcada'ya ilk kez geldik. Çok rüzgarlı bir kaç günden sonra son günlerimizi burada çok rahat geçirdik. Bu arada Bozcada'yı ve yerli halkı tanıma fırsatı bulduk. En cana yakın, en sevecen, en güler yüzlü ve en hızlı Nazire Teyze'ydi. Koca bir pansiyonu her şeyiyle çekip çevirebilmesi gerçekten kayda değer. Bu adada üç tane daha Nazire Teyze olsa Bozcaada'yı tüm dünya tanır ve önemli bir turizm merkezi olurdu. Yanıma bir sürü kartvizitini aldım. Kim gelmek isterse onu buraya yönlendireceğim. Sevgiler.

   arzu yılmaz - 21 Şubat 2013, Perşembe 21:50

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)

   Tesis Konaklama Fiyatları

   - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

    Fiyat Açıklamaları

    Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

    Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

    Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

    Güneş ışığının parlak tanrısı Apollon, Yunan mitolojisinde kendini güneş olarak sembolize eder. Eğer babası Zeus, ışığın geldiği yer olan gökyüzü, annesi Leto ise karanlık gecedir. Her sabah gecenin koynundan çıkan Eos (şafak), günün parlak saatlerinin efendisi ve güneş tanrısı Apollon'un geldiğini müjdeler.

    Günlerden bir gün güneş tanrısı Apollon deniz, mutluluk ve huzur tanrıçalarını da yanına alarak normal insanlar gibi yaşamak üzere kendine bir yuva kurmaya karar verir. Bu yuvayı kurarken tüm yetkiyi mutluluk ve huzur tanrıçalarına verir. Tanrıçalara tek bir şart koşar; yuvaları cennet bir adada olmalıdır. Amacı; adanın güzelliklerini görmek üzere gelecek tüm konuklara kusursuz bir yuva kurmak ve iç huzuru dolu bir rüya yaşatmaktır. Huzurlu bir ortamda tanrıçalarla Apollon başlarlar çalışmaya…

    Yer olarak Ege kokulu Bozcaada'yı seçerler; eşsiz koyların Ege ile Marmara'nın kucaklaşmasını seyrettiği adayı.
    • Sezon AralığıSezon Aralığı Tüm Yıl Açık
    • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
    • OtoparkOtoparkVar
    • İnternetİnternet Var
    Genel Özellikler
    • Otopark
    • Sigara İçilmeyen Oda
    • Uyandırma Servisi
    • 7/24 Açık Ön Büro
    • Bahçe
    • Internet
    • Jeneratör
    Oda Özellikleri
    • Banyo
    • Eşya Dolabı
    • Fön Makinesi
    • Havlu
    • Internet
    • Klima
    • Oda Temizlik
    • Televizyon
    • Tuvalet
    • Uydu Yayını
    Aktiviteler
    • Dart
    • Oyun Salonu

    Tesis için 10 gezgin görüş bildirdi

    Daha fazla yorum
    10 Odamız temiz ve geniş
    Odamız temiz ve geniş

    Haziran sonu gibi 2 gece konakladık. Çok güzel, harika, konum olarak çok iyi, alan geniş, park sorunu yok, kahvaltı harikaydı, odamız temiz ve geniş. Tekrar gidersem kesinlikle oradayım. Herkese tavsiye ederim.

    abidin çürük - 21 Temmuz 2015, Salı 08:29

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Yolunuz düşerse gelin
    Yolunuz düşerse gelin

    Gelip görünesi bir yer. Aynı zamanda yeşilliği ve mavisiyle de harika. Eğer yolunuz düşer ise muhakkak gelin.

    Gizem Temizkan - 12 Haziran 2014, Perşembe 23:26

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Harika bir tatil geçirdim
    Harika bir tatil geçirdim

    2014 Mayıs ayında Apollon Otel'de bir hafta 212 numaralı deniz manzaralı odada kaldım. Eşsiz kahvaltısı, tertemiz odaları, güler yüzlü personeli ve nazik yardımsever otel sahibi izzet Bey'den çok memnun kaldım. Otele gelmeden buranın nasıl bir yer olduğunu düşünerek tedirgin gelmiştim ama düşündüğümden çok farklı buldum burayı ve gelecek tatilimde de hiç kuskusuz bu oteli tercih edeceğim. Hepsine ayrı ayrı teşekkürlerimi bir borç bilirim. Başarılarının da devamını dilerim.

    melıke kose - 5 Haziran 2014, Perşembe 12:17

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    6.0 İyi bir tercih
    İyi bir tercih

    Bu otele ilk açıldığı yıl gittik. Sürekli kaldığımız otelde yer olmadığından (habersiz gittim çünkü) sadece bir gece için bu otelde kaldık. Yanılmıyorsam 2 erkek kardeş hanımlarıyla birlikte işletiyordu. Hoş bir karşılama ile bizi kabul ettiler gayet nazik insanlar ve muhabbetleri de keyifli... Hatta bu işe nasıl karar verdiklerini anlattıklarında keşke bizde onlar kadar cesaretli olabilsek diye düşünmüştük, yeri de güzel tepeden kaleyi falan görüyor.

    Tuğba - 30 Mayıs 2014, Cuma 10:49

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    4.0 Ada çok güzel, otel yaramaz
    Ada çok güzel, otel yaramaz

    Geçen Temmuz ayında 3 gün kalmıştık. Otel temizlik açısından iyi ancak kahvaltı açık büfesinde çeşitlilik yok gibi bir şey. Otel çalışanları sıcak ancak sahipleri ada insanına uymayacak şekilde son derece soğuk duruyorlar. Selam veriyorsunuz cevap alamıyorsunuz. Fiyatları ada ortalamasının üzerinde. Kahvaltıdan dolayı öğle ve akşam yemeklerini dışarıda yedik. Bozcaada'da gerçekten çok güzel yemekler yiyebileceğiniz yerler var.

    Serdal Kepil - 24 Aralık 2012, Pazartesi 17:49

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Siz harikasınız
    Siz harikasınız

    Balayı için seçtiğimiz bir mekandı ve ne kadar doğru bir karar vermişiz. Temizlik, servis hepsi mükemmeldi. Her şey için tekrar teşekkür ederiz. Izgara balığınız ve reçellerinizin tadı hala damağımızda. ...

    nalan meriç doğan - 31 Ocak 2012, Salı 13:02

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 fatoş-birol hasırlı tarafından...
    fatoş-birol hasırlı tarafından...

    Apollon Otel adadaki en temiz en konforlu otel bizce. Adaya her sene giderim ve bu sene ilk defa Apollon'da kaldım; gerçekten oda temizliği olsun, hizmet olsun tek kelimeyle çok iyiydi. En güzel yönlerinden birisi de sizlerin güleryüzünüzdü teşekkür ederiz.

    fatoş-birol hasırlı - 23 Ağustos 2010, Pazartesi 13:10

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 sevgi-devrim uluçamlı tarafından...
    sevgi-devrim uluçamlı tarafından...

    Her sene muhakkak Bozcaada'ya giderim. Bu sene ilk defa gittiğim Apollon Otel'den gerçekten çok memnun kaldım. Odalarının konforu, temizliği gerçekten çok çok iyiydi. En güzel yanı, her odası farklı dizayn edilmiş çok şık ve çok modern döşenmiş her odasında kalmak istiyor insan:):) Çalışanların ve sahiplerinin güler yüzü, misafirperverliği kendinizi evinizde hissettiriyor. Bu beni gerçekten çok memnun etti. İstanbul’a döndükten sonra size buradan da teşekkür etmeyi inanın borç bildim. Her şey çok güzeldi görüşmek üzere APOLLON OTEL:):).....

    sevgi-devrim uluçamlı - 19 Ağustos 2010, Perşembe 09:36

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 naz tunçalp tarafından...
    naz tunçalp tarafından...

    Bozcaada'dan 2 gün evvel döndüm. Tercih ettiğim otel siz oldunuz ve yapmış olduğum tercihte yanılmadığımı gördüm. Hizmetinizden güler yüzünüz ve odalarınızın konforu temizliği tek kelimeyle harikaydı. Her şey için çok teşekkür ederiz. Eşimle birlikte sizlerle geçirmiş olduğumuz 3 gün gerçekten keyifliydi. Hizmetinizden güler yüzünüzden dolayı tekrar tekrar teşekkür ederiz. Seneye tekrar sizlerle birlikte olacağımızdan şüpheniz olmasın:):):)

    naz tunçalp - 18 Ağustos 2010, Çarsamba 15:44

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Bozcaada'nın en temiz oteli
    Bozcaada'nın en temiz oteli

    Bozcaada'daki en güzel, en temiz otel. Daha da önemlisi aile gibis. Hepsini çok sevdik. Her şey için teşekkürler.

    sevil - 6 Ağustos 2008, Çarsamba 18:38

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)

    Tesis Konaklama Fiyatları

    - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

     Fiyat Açıklamaları

     Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

     Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

     Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

     Adabahçe Pansiyon Bozcaada'nın Rum Mahallesi diye bilinen bölgesinde eski bahçeli bir Rum evidir, kuş sesleri ve yeşillikler içinde.

     Biz ilk 2008 yılında gördük, aşık olduk ona ve istedik ki başkaları da görsün yaşasın, onlar da bu aşka ortak olsun. 2010 Temmuz'unda Adabahçe'yi misafirlerimizin, Bozcaada sevdalılarının hizmetine sunduk.

     Adabahçe Pansiyon siz değerli misafirlerimize oda + kahvaltı sisteminde hizmet vermektedir. Sabahları açık büfe kahvaltınızı yapacağınız Buzzz Cafe'den gün boyu yararlanabilir, kitabınızı okuyabilir, müzik dinleyebilir, akşam beş çayında yapılan ikramlardan ücretsiz yararlanır günün yorgunluğunu atar ve gece için gücünüzü toplayabilirsiniz. Sonra Bozcaada'nın eşsiz restaurantlarından birinde akşam yemeğinizi yiyip Bozcaada'nın kendine has üzümlerinden yapılan şaraplarını tadabilir, Bozcaada rıhtımında ve sokaklarında eşsiz yürüyüşler yapıp Tenodos'un büyüsüne kapılır gidersiniz. Rüzgar güllerini görebilir ve Batıburnu'nda harika Bozcaada şarapları eşliğinde gün batımını seyredebilir, Göztepe'ye çıkıp Bozcaada ve çevredeki minik adaları kuşbakışı izleyebilirsiniz. Ve günü bitirip biraz dinlenmek istediğinizde; kendinizi yine Adabahçe'deki yalın ve temiz odanıza çekip huzurlu bir gece geçirebilirsiniz….

     Burası sizin de eviniz olacak. Bozcaada ve Adabahçe aşkı büyüyecek...
     • Sezon AralığıSezon Aralığı Tüm Yıl Açık
     • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
     • OtoparkOtoparkVar
     • İnternetİnternet Var
     Genel Özellikler
     • Otopark
     • TV Odası
     • Uyandırma Servisi
     • Ücretsiz Gazete
     • 7/24 Açık Ön Büro
     • Bahçe
     • Bar Cafe
     • Internet
     Oda Özellikleri
     • Banyo
     • Eşya Dolabı
     • Fön Makinesi
     • Havlu
     • Internet
     • Klima
     • Oda Temizlik
     • Televizyon
     • Tuvalet
     Aktiviteler
     • Jogging

     Tesis için 9 gezgin görüş bildirdi

     Daha fazla yorum
     10 Odalar çok temiz
     Odalar çok temiz

     Bozcaada'ya gittiğim sürece kalmak istediğim tek yer. Yazlığım gibi olacak bundan sonra. :) Kahvaltıları çok güzel, özellikle mezeler harika. Odalar çok temiz, mis gibi bir pansiyon. Sahipleri Nadide Hanım ve eşinin misafirperver ve ilgili olması sizi evinizde hissettiriyor, sıcacık bir yuva gibi... Gittiğimde yer bulamama endişesiyle herkese tavsiye etsem mi diye bir düşünüyor insan. :)))

     simge tüzün - 23 Temmuz 2015, Perşembe 07:34

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Hem merkezi, hem temiz
     Hem merkezi, hem temiz

     Adaya gelmeden önce hem merkezi, hem temiz, hem de aile ortamında bir yer arıyorum diyorsanız doğru adres. Kahvaltısı adada yiyebileceğiniz en iyi 3 kahvaltı içeresinde yer alır. Konumu çok merkezi, adanın Rum mahallesi içeresinde, her yere yürüyerek gidebilirsiniz. Arka sokağı otoparktır. Dönüş vapurumuz erken olduğu için kahvaltımızı geceden hazırlayan, yolluk yapan insandır Nadide Hanım.

     Fatih Huner - 3 Mayıs 2015, Pazar 09:02

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Sıcacık bir mekan
     Sıcacık bir mekan

     Adaya ilk gittiğimiz günden beri bir tek konaklama yerimiz olarak seçtiğimiz, muhteşem iki insanın işletmesini yaptığı, küçük, şirin, sıcacık bir mekan. Nadide Hanım'ın ev yapımı reçelleri olağanüstü ayrıca.

     Cüneyt baydar - 23 Kasım 2014, Pazar 22:15

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     6.0 Odalar çok küçük ama güzel
     Odalar çok küçük ama güzel

     Temiz, güzel. Özellikle misafirperverlikleri ve reçelleri harika. Tek sıkıntı çektiğimiz konu odaların çok küçük olmasıydı. Banyo çok küçük hareket edilemiyor ama yine de bahçesi çok hoştu. Teşekkürler Nadide Hanım.

     esma yusuf - 18 Şubat 2014, Salı 11:42

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Sevimli ve temiz
     Sevimli ve temiz

     Temizliği ve ilgili işletmecileri sayesinde çok memnun kaldık. Bozcaada zaten harika bir yer, gitmişken o güzelim eski evlerden birinde kalmak hoş oldu. Biraz geç gelen bir yorum ama (1 yıl önce bulunmuştuk) Bozcaada'ya gitmek isteyenlere tavsiye ederim.

     meltem ilancıoğlu - 1 Eylül 2012, Cumartesi 23:32

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Dinlenmek için iyi bir tercih
     Dinlenmek için iyi bir tercih

     Her şeyi güler yüz ver samimiyetle yaptığınız için teşekkür ederiz. Tekrar görüşeceğiz. Harika bir tatil için çok teşekkürler. Pansiyonun konumu çok güzel. Bozcaadamerkezde. Bahçesi olması büyük avantaj. Bahçede oturmak, kitap okumak, sohbet etmek çok keyifli, dinlendirici. Odalar klimalı, tertemiz. Gerçekten güzel bir kahvaltısı var. Pansiyon kahvaltısı demezsiniz. Kafa dinlendirici bir tatil için çok güzel bir tercih.

     Serdar Varol - 14 Temmuz 2012, Cumartesi 16:56

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Tertemiz, güler yüzlü ve misafirperver
     Tertemiz, güler yüzlü ve misafirperver

     Kesinlikle tertemiz, en çok bunu sevdim. Gönül rahatlığıyla uyuduk, kaldık. Son derece misafirperver davranıldı. Feribottan alındık, giderken uğurlandık ve çok rahat ettik. Kahvaltı açık büfe, mutfak elinizin her an altında. Zaten Bozcaada merkeze yürüyerek 3-4 dakika. Mahalle son derece sakin ve huzurlu. Eğer niyetiniz Bozcaada'nın tadını çıkarmaksa ideal. Odada ve tesiste vakit geçirmek isteyenler küçük olmasından dolayı sıkıcı bulabilir. Bizim isteğimiz, adanın tadını çıkardıktan sonra, temizliğinden ve misafirperverliğinden yakınmadan konaklamaktı, o yüzden çok memnun kaldık, tavsiye ederim.

     mehtap c. - 26 Kasım 2011, Cumartesi 14:12

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Sıcak, samimi, dostane
     Sıcak, samimi, dostane

     Bozcaada'ya ilk seferimizdi. Adayı tanımıyorduk, konaklanacak yerlere dair hiçbir fikrimiz yoktu. İnternet üzerinden yapmış olduğumuz arama neticesinde, diğer konaklama yerlerine nazaran Adabahçe Pansiyon daha cazip gelmişti. Bilmediğimiz adaya yola koyulduk, feribottan indiğimizde Mustafa Amca güler yüzüyle bizi karşılayıp pansiyona doğru yola koyulduk. Eski Rum mahallesini Mustafa Amca'nın samimi ve de sıcak rehberliğinde geçip, Rum evlerinin gölgesinde Adabahçe Pansiyon'a vardık. Aynı samimiyeti ve de sıcaklığı pansiyon sahipleri Halim Bey ve Nadide Hanım da esirgemediler. Bir haftalık süreç boyunca büyük keyif alarak zaman geçirdiğimiz Adabahçe Pansiyon'u Bozcaada'ya gidecek herkese tavsiye ediyoruz. Odalarının temizliği ve de yeniden elden geçirilmiş olması, her odanın kendisine ait duş ve wcsinin olması ayrıca avantaj...

     Hüseyin Derdiyok - 12 Ağustos 2011, Cuma 00:36

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     6.0 Aile ortamda konaklama
     Aile ortamda konaklama

     Genç çift işletiyor. İlgili servis ama biraz basık ortam. Küçük çocuklar sevmek şart! Odalar küçük ama çok temiz. Bahçe hoş. Wifi biraz güçsüz ama bahçede çekiyor.

     Red YILDIRIM - 6 Ağustos 2011, Cumartesi 17:03

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)

     Tesis Konaklama Fiyatları

     - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

      Fiyat Açıklamaları

      Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

      Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

      Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

      Otelimiz adamızın en güzel plajlarından biri olan Bozcaada Ayazma Plajı yolu üzerinde yer alıyor. Şehre 1 kilometre mesafe yakınlıkta olup, otopark sorunu bulunmamaktadır.

      Doğayla iç içe hizmet veren Alize Otel, 10 odalı olup 24 yatak kapasitelidir. 250 m2 genişliğinde taş duvarlarla çevrili bir bahçeye sahiptir. Bahçesinde asırlık bir zeytin ağacı ve çeşitli çiçekler mevcuttur. Kahvaltı otantik doğayla iç içe bir ortamda yapılmaktadır. Kahvaltıda yöresel zeytin yağı, Bozcaada'nın ev yapımı reçelleri, günlük köy yumurtası, tereyağı, kekik balı mevcuttur.

      Keyifli vakit geçirmenizi dileriz.
      • Sezon AralığıSezon Aralığı 15 Nisan 2015 - 31 Ekim 2015
      • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
      • OtoparkOtoparkVar
      • İnternetİnternet Var
      Genel Özellikler
      • Otopark
      • Sigara İçilmeyen Oda
      • 7/24 Açık Ön Büro
      • Bahçe
      • Internet
      Oda Özellikleri
      • Banyo
      • Eşya Dolabı
      • Fön Makinesi
      • Havlu
      • Internet
      • Klima
      • Mini Bar
      • Oda Temizlik
      • Televizyon
      • Tuvalet
      • Uydu Yayını
      Aktiviteler
      • Jogging

      Tesis için 26 gezgin görüş bildirdi

      Daha fazla yorum
      10 Konumu adanın merkezinde
      Konumu adanın merkezinde

      Oldukça temiz, şirin bir mekan. Kahvaltı yaptığınız mekânda sunulan ürünler de çok güzel. Odalar temiz ve adaya göre büyüklükleri güzel. Bozcaada merkezi araç trafiğine kapalı olduğundan konumu merkezde kalmaya göre daha rahat. Bir şikâyetinizin olmayacağı gayet şirin bir mekan. Çalışanları ilgili, özverili… Gönül rahatlığıyla konaklayabilirsiniz…

      Aydın Aydın - 17 Ağustos 2015, Pazartesi 13:47

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      10 Tekrar gitmek isteyeceksiniz
      Tekrar gitmek isteyeceksiniz

      Gürültüden kurtulup huzurla kafa dinleyeceğiniz, yediğiniz her şeyden tat alarak, güzel bir köy kahvaltısı yapabileceğiniz işletmeciliğin samimiyeti ve güler yüzlülüğü sebebiyle mutlaka tekrardan gitmek isteyeceğiniz bir yer. Bu vesileyle her şey için tekrardan teşekkür ederiz.

      İzlem aklar - 30 Haziran 2015, Salı 15:40

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      10 Güler yüzlü hizmet
      Güler yüzlü hizmet

      Geçen sene geldim, çok güzel bir yer, bu sene yine gittim, daha da bir güzelleştirmişler. Güler yüzlü bir hizmetle 10 numara bir yer, herkese tavsiye ederim.

      Canset gani - 20 Haziran 2015, Cumartesi 13:52

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      10 Severek kaldığımız bir mekan
      Severek kaldığımız bir mekan

      Her sabah farklı çeşitlerin olduğu lezzetli ev kahvaltısı ve yeşillikler içindeki güzel bahçesiyle bizi mest eden otel. Otel merkez dışında olsa da merkeze yürüyerek 15 dakikalık bir mesafede ve merkezden plajlara giden araçlarda hemen otelin önünden geçmekte. Güler yüzlü ve ilgili bir ailenin işlettiği otel ilk defa konakladığımız adada beklentilerimizi karşılayan ve bir daha gitsek yine tercih edeceğimiz, severek kaldığımız bir mekan.

      berrak - 26 Eylül 2014, Cuma 23:42

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      10 Evinizin rahatlığı
      Evinizin rahatlığı

      Kendinizi, evinizin rahatlığı ve huzurunda hissettiren, personelinin size sürekli gülümseyerek servis verdiği, Bozcaada'nın incisi Alize Otel. Sayenizde muhteşem bir tatil geçirdim. Her şey yeni yapılmış ve tertemiz, hizmette kusur yok. Rüya gibi bir tatildi. Herkese tavsiye ederim.

      çağla selova - 30 Ağustos 2014, Cumartesi 11:15

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      10 Dört dörtlük bir otel
      Dört dörtlük bir otel

      Gerek hijyen açısından, gerek kahvaltı çeşitliliği açısından çok güzel bir otel. Bozcaada'ya geldiğimizde yine sizi tercih edeceğimizi söyleyebiliriz. Tatilimiz sizin de katkılarınızla çok güzel geçti. Emeğiniz için teşekkürler.

      Adnan Erdemol - 28 Ağustos 2014, Perşembe 11:15

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      10 Tek evimiz
      Tek evimiz

      Daha ilk karşılamada anlamıştık otel sahiplerinin ne kadar sevecen ve cana yakın olduklarını. Hizmet desen on numara. Artık Alize Otel adadaki tek evimiz. Herkese mutlaka tavsiye ederim.

      Gülben ünal - 23 Ağustos 2014, Cumartesi 14:32

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      10 Tatil bu demek
      Tatil bu demek

      Karşılanışı ve uğurlanışı aynı sıcaklıkta olan bu güzel mekanda tatil yapma imkanı buldum. Bu açıdan kendimi çok şanslı hissediyorum. Hele bir de ev yapımı, hiçbir yerde bulamayacağınız lezzetler. Ben önümüzdeki yazı iple çekmeye başladım. :)

      gürkan şahin - 20 Ağustos 2014, Çarsamba 12:46

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      10 Unutamayacağım 3 gün
      Unutamayacağım 3 gün

      Herkese tavsiye edebileceğimiz bir yer. Kızım ve ben çok güzel bir tatil geçirdik. Kahvaltılar ve ikramlar tek kelimeyle mükemmel. Sabah horoz sesiyle uyanmak da ayrı bir keyifti. :)

      Tuğba kaplan - 19 Ağustos 2014, Salı 15:36

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      10 Orada olmak bana iyi geldi
      Orada olmak bana iyi geldi

      Her şey harika, menemen süper. Gelincik reçeline bayıldım. İnşallah yine geleceğiz, bu sefer kalabalık olacağız. :))) Görüşmek üzere.

      Hasan Koç - 19 Ağustos 2014, Salı 10:31

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      10 Gelin derim
      Gelin derim

      Gelin derim çünkü bu otelde sınırsız konfor var. Kahvaltısında her gün farklı farklı lezzetler, bir gün menemen varsa öbür gün yaprak sarması her gün farklı bir lezzet geliyor önünüze. Ayrıca odaları da tertemiz. Eğer paranızın boşa gitmesini istemiyorsanız Alize Otel'i tavsiye ederim. İlginiz için çok teşekkürler. :))

      Levent Çemberli - 18 Ağustos 2014, Pazartesi 17:33

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      10 Keyif
      Keyif

      Bugüne kadar gittiğim en güzel turizm merkezlerinden biri Bozcaada. Bu cennet gibi tatil merkezine en yakışır otel de Alize Otel bence. Temizliğiyle ve kahvaltısıyla akıllarda yer ediyor. Hele otele geldikten sonra duyduğunuz mis gibi kek kokusu ayrı bir keyif veriyor insana. Eğer Bozcaada'ya gelecekseniz şiddetle tavsiye ederim. :))

      derin kanburoğlu - 16 Ağustos 2014, Cumartesi 17:49

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      10 Çok memnun kaldık
      Çok memnun kaldık

      Bursa'ya döneli daha 2 gün oldu ama Bozcaada ve Alize Otel aklımdan çıkmıyor. Bu oteli özellikle öneriyorum. Çalışanları çok samimi ve güler yüzlüler. :) Ayrıca kahvaltısı da fevkalâde.

      Gülru Koyu - 16 Ağustos 2014, Cumartesi 17:18

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      10 Keyif ve huzur
      Keyif ve huzur

      Bozcaada'nın ruhuna bu kadar yakışan, merkezin gürültüsünden uzak, aynı zamanda en güzel plajlara yakın, bu tertemiz otelde konaklamanızı tavsiye ederim. Hele kahvaltısı, ben hayatımda böyle güzel menemen yemedim, artık yumurtadan mıdır, domatesten mi bilemedim. Her şey çok güzeldi en kısa zamanda görüşmek üzere. :)

      Dilek Kuru - 12 Ağustos 2014, Salı 14:12

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      10 Cennet gibi :D
      Cennet gibi :D

      Bozcaada'nın havasına ve denizine hayran kaldım. İnternette gördüğüm fotoğraflar ve yorumlara bakarak yerimi ayırttım. 5 gün Alize Otel'de konakladım. Hizmeti ve çalışanların güler yüzlü olmaları beni Alize Otel'e bağladı. Yolum bir gün yine Bozcaada'ya düşerse hiç düşünmeden Alize Otel'i seçerim.

      Berkay Yosuner - 11 Ağustos 2014, Pazartesi 13:02

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      10 Kesinlikle yine geleceğiz :)
      Kesinlikle yine geleceğiz :)

      5 seneden beri Bozcaada'ya geliyorum. Son 2 senedir Alize Otel'i keşfettim, iyi ki de keşfetmişim. Çok memnun kaldım. Ben Bozcaada'nın ve Alize Otel'in bağımlısı oldum. Kesinlikle Bozcaada'ya geldiğinizde kalmanız gereken bir yer.

      Ebru Tekin - 11 Ağustos 2014, Pazartesi 00:12

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      10 Harika bir yer
      Harika bir yer

      Bozcaada'ya 2 defa geldim. Her 2 gelişim de de Alize Otel'de kaldım. Odalar çok temiz gönül rahatlığıyla kalabilirsiniz. Hele kahvaltısından söz etmiyorum bile. Asırlık zeytin ağacının altında kahvaltı bir başka güzel oluyor. Otel sahibi Turhan Bey'e ve güler yüzlü çalışanlara çok teşekkürler.

      kenan erbil - 2 Ağustos 2014, Cumartesi 22:15

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      10 Her şey çok güzeldi
      Her şey çok güzeldi

      Kahvaltısı muhteşemdi. Organik yumurtadan tutun ev yapımı reçellerine kadar her şeyi çok güzeldi. Kahvaltısı güzelse her şeyi güzel benim için. :)

      Talha Ermiş - 28 Temmuz 2014, Pazartesi 01:51

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      10 Çok beğendim
      Çok beğendim

      Alize Otel'de 3 gün kaldım. Çok beğendim. Otel sahipleri çok cana yakın, sevecen ve samimi davrandılar. Güzel bir seçim yapmışım.

      Nihal Alan - 28 Temmuz 2014, Pazartesi 01:40

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      10 Tertemiz odalar
      Tertemiz odalar

      Bu otelde eşimle birlikte 4 gün kaldık. Kahvaltı servisleri gayet güzeldi. Odalarını çok beğendik ve tertemizdi. Seneye bayram tatilinde de gitmeyi düşünüyoruz. Herkese tavsiye ederim. Bozcaada'ya yolunuz düşerse Alize Otel'i seçin derim.

      Cem Aslan - 23 Temmuz 2014, Çarsamba 14:48

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      10 Rüya gibi bir tatil
      Rüya gibi bir tatil

      Kendimizi hem evimizde hissettik, hem de tatilin tadını çıkardık. Ulaşım açısından mükemmel bir yer. Ama daha önemlisi otelin temizliği, otel çalışanlarının güler yüzü ve ilgisi. Hele sabah kahvaltılarının çeşitliliği ve kalitesi mükemmeldi. Tatil bitti, evimize döndük. Ama hala Alize otelde ettiğimiz kahvaltıları, yediğimiz sıcacık taze börekleri, pişileri, gelincik reçellerini ve çalışanların güler yüzünü ve her istediğimizi yapmaya çalışmalarını konuşuyoruz. Bize yaşattıkları rüya gibi bir tatil nedeniyle teşekkürler. Bundan sonra tatilleri de Bozcaada'da ve Alize Oteldeyiz.

      Müşerref TEKİN - 15 Temmuz 2014, Salı 18:02

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      10 Gençleşme ve huzur bulma
      Gençleşme ve huzur bulma

      Bozcaada'da çok güzel bir tatil yaptım. İyi ki Alize Otel'de kalmışım. Otel çalışanlarının güler yüzü, her isteğimizi yerine getirmeye çalışması, otelin ayazmaya ulaşımı, sağlıklı sabah kahvaltısı detoks etkisi yaptı. Çok memnun kaldım. Dinlenmiş ve huzur bulmuş olarak evime döndüm.

      Nazife Üstün - 15 Temmuz 2014, Salı 17:24

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      10 Bir gün kaldık ama tekrar gidilir
      Bir gün kaldık ama tekrar gidilir

      Bir gün kalmamıza rağmen odası çok temizdi ve küçük buzdolabından tutun fön makinasına kadar her şey vardı. Ayrıca temizdi. Gece otele geldiğimizde kek kokusunu almıştık. Kahvaltıda keki görünce ayrı mutlu oldum. Merkeze yakın çalışanları güler yüzlü yine gideriz.

      Serçin Kocaman - 2 Eylül 2013, Pazartesi 11:27

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      10 İlgi ve temizlik
      İlgi ve temizlik

      Geçen sene 2 hafta kaldık. Otelin içi ve bulunduğu mevki çok güzel. Direk Ayazma minübüslerine binip denize gidebiliyoruz. Sabah kahvaltısının çeşitliliği güzeldi. Sizler de Bozcaada'ya gidip doğayla baş başa ve temiz bir yer düşünürseniz tavsiye ederim. Eminim sizler de memnun kalacaksınız. Temizlik ve otel sahiplerinin ilgisi her şey süperdi. Hiç düşünmeyin derim.

      Nur ALBU - 29 Mayıs 2012, Salı 15:30

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      10 Mutluluk
      Mutluluk

      Geçtigimiz eylül ayında arkadaşla beraber gitmiştik. Otelin bulunduğu yer çok hoşuma gitti. Doğa ile baş başa, insana huzur veren bir ortamının olması, çalışanlarının çok güler yüzlü ve cana yakın olması çok hoşumuza gitti. Yeni açılan bir otel olmasına rağmen koordinasyonun iyi olması, çalışanların işini severek yapması ayrıca bir memnuniyet yarattı bizde.

      burcu yılmaz - 3 Mayıs 2012, Perşembe 14:55

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)
      10 Huzur
      Huzur

      Geçtiğimiz sene kalmıştık burada. Otel yeni açılan, oldukça konforlu ve doğa içinde bir yerde. Sabah kahvaltıları özellikle çok güzeldi, çok memnun kaldık. Köy yumurtaları, ev reçelleri olağanüstüydü. Otel sahipleri de çok cana yakın insanlar, hiç düşünmeden gidin kalın derim. :))

      GÜLNUR ÇETİN - 1 Mayıs 2012, Salı 13:03

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)

      Tesis Konaklama Fiyatları

      - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

       Fiyat Açıklamaları

       Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

       Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

       Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

       Bir Ada Masalı Gibi...

       Bozcaada şehir merkezinde, yaklaşık 15 yıldır hizmet veren Bozcaada'nın en tanınmış ve yerleşmiş pansiyonlarından olan Kırlı Pansiyon'a bir yenisi daha eklendi; Kırlı Otel...

       Kırlı Otel, her yıl olduğu gibi bu sene de sizlere unutamayacağınız bir tatil yaşatmak için heyecanla bekliyor.

       Eğer siz de şehrin kalabalığından ve gürültüsünden sıkıldıysanız bağlar ve çiçekler arasında tertemiz ve güler yüzlü bir ortam sizleri bekliyor...

       Sabah kahvaltılarınızı tertemiz ada havasında, bahçemizde organik sebze ve meyvelerle, adamıza ve çevreye özel tatlarla yapabilir, belki de daha önce hiç tatmadığınız güzellikte çeşit çeşit ev reçelleri, Ezine peyniri ile tam bir ada kahvaltısı yapabilirsiniz.

       Şehirden sadece 1 km uzaklıkta olan ve kumsallara ulaşmak için zaten yolunuzun üzerinde bulunan Kırlı Otel, 8 odası ve 24 kişilik yatak kapasitesi ile sizleri misafir etmek için sabırsızlanıyor!...
       • Sezon AralığıSezon Aralığı 1 Mayıs 2015 - 30 Ekim 2015
       • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
       • OtoparkOtoparkVar
       • İnternetİnternet Var
       Genel Özellikler
       • Otopark
       • Uyandırma Servisi
       • 7/24 Açık Ön Büro
       • Bahçe
       • Dağ Manzarası
       • Internet
       Oda Özellikleri
       • Balkon
       • Banyo
       • Buzdolabı
       • Çay Kahve Makinesi
       • Eşya Dolabı
       • Fön Makinesi
       • Havlu
       • Internet
       • Klima
       • Mini Bar
       • Oda Temizlik
       • Televizyon
       • Tuvalet
       • Uydu Yayını

       Tesis için 34 gezgin görüş bildirdi

       Daha fazla yorum
       10 Fiyat ve performans süper
       Fiyat ve performans süper

       Fiyat ve performans olarak süper. Otele ilk gittiğinizde bunu anlıyorsunuz. Direk para istemek yerine, yorgunluk kahvesi ikram ediyorlar. Kahvaltı kaliteli ve bol miktarda. Odalarda çalışmayan herhangi bir şey yok. Ferah ve geniş. Kapı girişindeki ilk odada olmamıza rağmen hiç gürültü olmadı. Her yer tertemizdi. Gardıroptaki askıdan, banyodaki duşa kadar her şey tamdı. Güler yüzlü bir aile işletmesi. Konum olarak, denize ve merkeze orta mesafede. Otopark sorunu da yok. Keyifli tatiller. CS 1.6'da başarılar. :)

       ersin başaran - 13 Ağustos 2015, Perşembe 20:25

       • Faydalı buldum (1)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Sıcacık bir aile
       Sıcacık bir aile

       Harika bir otel, her yerde sabun kokusu. Sıcacık bir aile, Bozcaada tatilimizin son gününde mecburi olarak geçtik ve burayı neden daha önce keşfetmedik diye gün ve gece boyu hayıflandık, herkese şiddetle tavsiye edilir.

       Cigdem Kanaytan Oncul - 8 Ağustos 2015, Cumartesi 10:30

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Harika aile işletmesi
       Harika aile işletmesi

       3 günlük Bozcaada tatilimizin en güzel kısmıydı. Temiz, konforlu ve sıcacık bir aile işletmesi. Kahvaltısını ayrı bir cümleyle değerlendirmek gerekir; tek kelimeyle çok zengin ve lezzetli. Tavsiye üzerine gitmiştik. Yine tüm dostlarımıza gönül rahatlığıyla tavsiye ettim. Özlem Hanım'ın zarafeti, elinin lezzeti, oğlu Sezai'nin sıcakkanlılığı, gayreti ve güler yüzüyle çok güzel bir üç gün geçirdik. Umarım hizmet sektöründe böyle tesislerin sayısı giderek artar.

       mansur oztoy - 15 Haziran 2015, Pazartesi 09:43

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 23 Nisan tatilimiz
       23 Nisan tatilimiz

       Uzun bir kıştan sonra geçirdiğimiz 23 Nisan tatilimizde Özlem Hanım'ın mükemmel kahvaltısı, güler yüzü, tertemiz odaları için çok teşekkür ederiz.

       Hakan Şekerci - 30 Nisan 2015, Perşembe 18:30

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Süper mekan
       Süper mekan

       Süper mekan, sıcakkanlı samimi insanlar. Adanın merkez gürültüsünden uzak. Ancak yürüme mesafesi kadar yakın! Herkese tavsiye ederim.

       Halit akin - 19 Ağustos 2014, Salı 11:00

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Nur zu empfehlen
       Nur zu empfehlen

       Sehr schönes hotel, leckeres frühstück, saubere zimmer. Nur zu empfehlen!

       Deniz Meder - 18 Ağustos 2014, Pazartesi 20:07

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Gidip görmelisiniz
       Gidip görmelisiniz

       Güler yüzlü ev sahiplerinin farkındalık yaratan hizmet anlayışı sizi bu mekana bağlayan ana etken. Bozcaada'da en fazla gördüğünüz şey samimiyet, hoşsohbet ve çok güzel bir doğa. Bu ortamı doyasıya yaşarken sizin dinlenmenize imkan sağlayan çok güzel bir mekan, gidip görmelisiniz.

       Sibel Dayıoğlu - 18 Ağustos 2014, Pazartesi 11:18

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Çok güzel
       Çok güzel

       Çok güzel, mükemmel, temiz, titiz ve daha fazlası.

       Cihan Topcu - 17 Ağustos 2014, Pazar 10:49

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Tavsiye ederim
       Tavsiye ederim

       Bozcaada'yı tatil için tercih ediyorsanız sebepleriniz vardır. Kırlı Otel'de bu sebepleri tamamlayıcı bir unsur desem yerinde olur. Bozcaada huzurlu bir ortam, öyle Çeşme, Bodrum gibi çılgın geceler beklemeyin. Burada sükûnet var. Bu sükûneti Kırlı Otel'de devam ettirebilirsiniz. Aile işletmesinin getirdiği avantajları müşterilerine çok güzel yansıtmış. Sabah kahvaltısı otelin bahçesinde, ada esintileri ve Özlem Hanım'ın muhteşem reçelleri ile tadılması gereken bir ambiyans oluşturuyor. Sezai Bey'in güler yüzlü hizmeti ve yakınlığı sizi yabancı hissetmenizi sağlayacak etkenlerden uzaklaştırıyor. Her sene geldiğim ve ulaşımı çok rahat olan Kırlı Otel'i tatil listenize eklemenizi tavsiye ederim.

       Noyan Kavukçu - 15 Ağustos 2014, Cuma 18:42

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Çok sıcak, huzurlu bir ortam
       Çok sıcak, huzurlu bir ortam

       Çok sıcak, huzurlu bir ortam. Kahvaltısı, özellikle reçelleri muhteşem. Odalar temiz, ferah, ev ortamı kadar rahat edilebilecek bir yer.

       Pınar coskun - 15 Ağustos 2014, Cuma 10:55

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Adada kalabileceğiniz en güzel otel
       Adada kalabileceğiniz en güzel otel

       Merhaba, adada kalabileceğiniz en güzel otel. Gereksiz paralar vermeyin diğerlerine. Kahvaltı 5 yıldız, odaları temiz, fevkalade güler yüzlü insanlar. Bence deneyin, memnun kalacaksınız ve daimi müşterisi olacaksınız.

       Salim - 12 Ağustos 2014, Salı 11:19

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Muhteşem
       Muhteşem

       Mükemmel ötesi. Eğer muhteşem kahvaltı, yemyeşil bir bahçe içinde zevkle kahvenizi yudumlamak, tertemiz odalar ve en önemlisi aile ortamı, güler yüz istiyorsanız seçimiz kesinlikle Kırlı Otel olmalı. Son 6 senedir her sene buraya geldiğimde huzurla dönüyorum, bir sonraki gelişimi iple çekiyorum.

       Deniz Güranlıoglu - 11 Ağustos 2014, Pazartesi 12:07

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Gündüz ve gece keyif sürebilirsiniz
       Gündüz ve gece keyif sürebilirsiniz

       Yıllardır konukseverlikleri nedeniyle Bozcaada'da kaldığım tek yer. Merkeze yakınlığı da arabasızlar için avantaj. Ayrıca Özlem'in kendi elleriyle yaptığı omletler, börekler, güneşte bekletilerek yapılan reçelleri unutamayacaksınız. Güneş veya gölgede oturabileceğiniz bahçesinde, gündüz ve gece keyif sürebilirsiniz.

       handan beleş - 8 Ağustos 2014, Cuma 10:55

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 rengin artuğ tarafından...
       rengin artuğ tarafından...

       Çok hoş bir ortamda içten ev sahiplerimizin, el emeği reçelleri ile mükemmel kahvaltılar yaptık. Akşamları otel gerçekten konuklara ait. Bahçede huzur içinde sadece cırcır böceklerinin sesiyle içsel dönüşüm yaşanıyor.

       rengin artuğ - 8 Ağustos 2014, Cuma 10:47

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Taşçı Ailesi
       Taşçı Ailesi

       Taşçı Ailesi olarak, bize gösterdikleri ilgiden ve misafirperverliklerinden ötürü, Kırlı Ailesi'ne teşekkür ederiz. Kendi evimizde kalıyormuş hissi yarattığınız için çok sağ olsun. Umarım güzel bir yaz sezonu geçirirsiniz.

       Ayşe Taşçı - 25 Temmuz 2014, Cuma 18:05

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Çok Güzel
       Çok Güzel

       Kırlı Otel'de bir gece kalmamıza rağmen çok memnun ayrıldık. Çok misafirperverler, kahvaltısı güzel. Otel işletmecilerine tavsiyem biraz daha kahvaltı fotosu koysunlar.

       Berk Okumuş - 22 Temmuz 2014, Salı 18:43

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Şahane
       Şahane

       Özlem Abla, Sezai ve sevgili Övgü'nün sevimli evi, merkeze 1 km uzaklıkta olması, adada avantaja dönüşüyor, çünkü o güzel yollardan, şahane tarlalara, bağlara, keçilere selam vererek yürüyor ve bir anda merkeze ulaşıyorsunuz. Nefis kahvaltısından söz etmiyorum çünkü aşırı nefis. Odalar tertemiz, en önemlisi, evinizde gibi hissediyor olmanız, fiyatları da gayet makul. Zaten bir kere buraya geldikten sonra başka yerde kalınamıyor. Seni seviyoruz Kırlı Otel. En kısa zamanda görüşmek dileğiyle.

       Oben - 11 Temmuz 2014, Cuma 15:41

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Huzurlu
       Huzurlu

       Yorumlardan etkilenerek, Kırlı Otel'e rezervasyon yaptırdık ve memnun kaldık. Odaları gayet güzel, temiz ve geniş. Bahçesinde ağaçların altında huzurlu bir şekilde oturabiliyorsunuz. Kahvaltısı süper.

       Ahmet Eren - 9 Temmuz 2014, Çarsamba 12:43

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       8.0 Sessiz sakin bir otel
       Sessiz sakin bir otel

       Otel ada merkezde değil ama araba ile gelenler için uygun, sessiz sakin doğası güzel bir yerde, odalar temizdi fiyatına göre uygundu. Kahvaltısı güzeldi. Yer olarak plajlara giden yol üstünde olması nedeniyle uygundu. Merkezden bisiklet kiralamışsanız bu hotelden her yere kolay ulaşabilirsiniz.

       ibrahim doğan - 10 Haziran 2014, Salı 13:44

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 İyi bir adres
       İyi bir adres

       10 Mayıs'ta kaldığımız Kırlı Otel'den memnun ayrıldık. Özellikle kahvaltısını şiddetle tavsiye ediyorum, odaları oldukça geniş, temiz ve rahat. Konum olarak şehir merkezine 10 dakika yürüme mesafesinde, arabamızın olmasına rağmen yürüyerek gidip geldik.

       Mustafa Kartal - 27 Mayıs 2014, Salı 16:45

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Harika
       Harika

       Özlem Hanım sizi karşiladığı andan itibaren güler yüzüyle mükemmel hizmet veriyor. Kahvaltısı çok lezzetli, her sabah sürprizler ekleniyor. Odalar oldukça geniş ve temiz. Teşekkür ederiz.

       gülden - 19 Ağustos 2013, Pazartesi 12:38

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Harika bir konaklama
       Harika bir konaklama

       Kırlı Otel'e ben de bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine geldim ve oldukça memnun kaldım. Otele geldiğim andan itibaren sıcak bir karşılama beni buldu. :) Tamamen ev yapımı ürünlerden oluşan sabah kahvaltım güne çok güzel bir başlangıç yapmamı sağladı. Odalar çok temiz ve geniş. Bozcaada'ya geldiğimde tek adresim Kırlı Otel herkese şiddetle tavsiye ederim. :) Teşekkürler Kırlı Otel :)

       Sevde YILMAZ - 18 Temmuz 2013, Perşembe 13:20

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Kalınabilecek en güzel otel
       Kalınabilecek en güzel otel

       Bence Bozcaada'da kalınabilecek en iyi otellerden biri ev yapımı reçeller ve salça süper, kahvaltısı iyi, temiz odalar.

       Fatih Cıvgın - 10 Temmuz 2013, Çarsamba 16:22

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Kırlı ailesine teşekkürler
       Kırlı ailesine teşekkürler

       Bozcaada'ya ilk defa geldik ve Kırlı Otel'de kaldık. Bizi müşteri gibi değil kendi evlerine gelen misafir gibi ağırladılar. Kırlı ailesine teşekkür ediyorum.

       aslı boran - 9 Temmuz 2013, Salı 15:27

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Biz çok memnun kaldık. :)
       Biz çok memnun kaldık. :)

       Bozcaada'nın en güler yüzlü ve en temiz işletmelerinden biri. Bu zamana kadar ettigim kahvaltıların içinde en güzellerinden biri diyebilirim.

       gökhan demir - 7 Temmuz 2013, Pazar 23:34

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Kırlı Ailesi'ne teşekkürler..
       Kırlı Ailesi'ne teşekkürler..

       Her yıl tatilimi Kırlı Otel'de değerlendirmekten büyük keyif alıyorum. Güler yüzlü ve kalıteli hizmet... Bize tatilimizi ve Bozcaada'yı böylesine huzur verici kılan Kırlı Otel'e sonsuz teşekkürler.

       aslı karaca - 7 Temmuz 2013, Pazar 23:31

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Yeni adresimiz
       Yeni adresimiz

       Temiz odalar, ev yapımı reçeller, börekler, güler yüzlü hizmet... İnsan bir otelden başka ne isteyebilir ki?

       Özgür Korkmaz - 24 Temmuz 2012, Salı 14:39

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Artık her yaz buradayım
       Artık her yaz buradayım

       Adanın huzurlu ve doğayla iç içe atmosferinden sonra güler yüzlü ve samimi personeliyle Kırlı Otel vazgeçilmez tatil durağım. Memnuniyetimiz için ellerinden gelenin fazlasını yapan personel tertemiz odalar, ev yapımı muhteşem kahvaltısı ve çok daha fazlası bu otelde .Kesinlikle tavsiye ederim.

       melis göbekçioğlu - 22 Temmuz 2012, Pazar 11:33

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Dört dörtlük bir tatildi
       Dört dörtlük bir tatildi

       Özlem Hanım, Övgü ve Sezai... Bozcaada'ya gelmek için 3 nedenimiz daha oldu sayenizde. Tertemiz odalar, mis gibi kahvaltı, güler yüz, hoş sohbet ve yardımseverliğiniz ile kalbimizde en güzel yerdesiniz. Teşekkürler her şey için...

       Gökhan Zeren - 16 Temmuz 2012, Pazartesi 15:14

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Harika bir tatildi
       Harika bir tatildi

       Burada 5 yıldır her yaz kalıyorum, çok keyifli ve güzel bir işletme, işleten kişiler de çok tatlı ve iyiler.

       özgem gemici - 8 Temmuz 2012, Pazar 13:16

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       8.0 Ada günlüğü
       Ada günlüğü

       Müşteri değil de misafir gibi ağırlanılan, tatlı hoş kahvaltısıyla güne başlanılan, adı üzerinde Kırlı Otel'de çiçek kokularının arasında hoş tatil geçirmenizi tavsiye ederim.

       binnur cengiz - 26 Haziran 2011, Pazar 13:49

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 En güzel tatilimdi
       En güzel tatilimdi

       Güler yüzlü hizmet, son derece rahat odalar...

       egemen can vural - 21 Haziran 2011, Salı 15:53

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Muhteşem bir tatil
       Muhteşem bir tatil

       Bozcaada'da harika bir tatil geçirmemize vesile olan Kırlı Otel'e, güler yüzlü ekibine sonsuz teşekkürler...

       selin elbasan - 19 Haziran 2011, Pazar 18:17

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Ev sıcaklığı..
       Ev sıcaklığı..

       Kırlı Otel'in Bozcaada'da tavsiye edebileceğim en güzel otel olduğunu düşünüyorum. Tertemiz odaları, eksiksiz kahvaltısı, güzel bahçesi aklımda kalanlar. Ama en önemlisi de Özlem Hanım ve ailesinin güler yüzlü tavırlarıyla içinizi ısıtan sıcacık bir aile oteli aslında. Kendinizi evinizde gibi hissetmek ve huzur dolu bir tatil geçirmek istiyorsanız, Kırlı Otel'i tercih etmenizi öneririm.

       nevzer koçdağ - 19 Haziran 2011, Pazar 18:06

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)

       Tesis Konaklama Fiyatları

       - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

        Fiyat Açıklamaları

        Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

        Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

        Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

        Eflatun'un İdealar Kuramı, genel sözcüklerin anlamıyla ilgilidir. "At" dediğimizde, herkesin aklına gelen bir "at" vardır. Aslında at diyebileceğimiz birçok hayvan vardır. Bir hayvan, atlara özgü genel yapıyı taşıdığında, at'tır. Bu herhangi bir at değil, evrensel at'tır. Bu kavram, herhangi bir at doğduğunda doğmaz, herhangi bir at öldüğünde de ölmez. Bir varlık da değildir. Uzay'da bir yer kaplamadığı gibi, zaman ile de sınırlandırılamaz. Tıpkı tatil gibi.

        "Tatil" sözcüğü ideal bir tatili, tanrının yarattığı tek bir tatili anlatır. Çevremizde gördüğümüz tatiller, ideal tatille ortak bir yapıya sahiptir fakat az ya da çok eksiktir bu ortaklıkları. Bizim amacımız, misafirliğiniz süresince hiçbir eksikliği hissetmemeniz ve ideal tatili yaşamanız. Pek çok tatil vardır ama sadece ideal tatil gerçektir. Eflatun Konukevi'nde bunu yaşarsınız.

        Yine Eflatun'un dediği gibi, "Kendini bilmek, tatilini bilmektir."
        • Sezon AralığıSezon Aralığı 20 Nisan 2015 - 20 Ekim 2015
        • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
        • OtoparkOtoparkYok
        • İnternetİnternet Var
        Genel Özellikler
        • Sigara İçilmeyen Oda
        • TV Odası
        • Uyandırma Servisi
        • Ücretsiz Gazete
        • 7/24 Açık Ön Büro
        • Bahçe
        • Dağ Manzarası
        • Internet
        Oda Özellikleri
        • Banyo
        • Eşya Dolabı
        • Fön Makinesi
        • Havlu
        • Internet
        • Klima
        • Oda Temizlik
        • Tuvalet
        • Ütü
        Aktiviteler
        • Jogging

        Tesis için 5 gezgin görüş bildirdi

        Daha fazla yorum
        10 Merkeze yakın, samimi
        Merkeze yakın, samimi

        Arkadaşlarımızla geçen sene konakladık, verandası ve terasında zaman geçirmek çok keyifli. Rum mahallesinde, meydana yakın. Sahipleri genç, çok ilgililer. Bu yıl yine Bozcaada'da aynı yerdeyiz, artık mekanımız belli. :)

        Pınar Bacaksız - 13 Mayıs 2015, Çarsamba 13:54

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Rahat, temiz, yakın, konuksever
        Rahat, temiz, yakın, konuksever

        Eflatun Konukevi'ni geçen sene keşfettik. Odalarının temizliği, personelinin güler yüzü ve yardımseverliği, dinlenmek için serin bahçesinin olması ve manzara ile baş başa kalabilmek için harika bir terasının olması bizim için Eflatun Konukevi'ni vazgeçilmez kıldı. Şehrin merkezinde oluşu da çok önemli diğer bir avantaj.

        Selin Aytaç - 13 Mayıs 2015, Çarsamba 13:45

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Odalar ferah
        Odalar ferah

        Odalar ferah ve Fuska'ya yürüme mesafesinde. Kahvaltısı leziz, teras, manzara on numara.

        nye justine - 26 Temmuz 2014, Cumartesi 13:54

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Kahvaltısı başarılı
        Kahvaltısı başarılı

        Pansiyonda internet de mevcut. Kahvaltısı başarılı. Odalar gayet temiz. Pansiyonu işletenler, bu işin okulunu okumuş bilgili gençler, ayrıca çok güler yüzlüler.

        Mustafa Aydinalp - 3 Temmuz 2013, Çarsamba 14:52

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Zevkli
        Zevkli

        Otelin içi antika seçilmiş eşyalarıyla zevkli.

        Mustafa Aktas - 21 Mayıs 2011, Cumartesi 14:51

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)

        Tesis Konaklama Fiyatları

        - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

         Fiyat Açıklamaları

         Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

         Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

         Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

         Alaybey Mahallesi'nde yer alan otelimiz, iskeleden yürüyerek 5-10 dakika uzaklıkta olup Gazi Lisesi'nin yanındadır. 1 Haziran 2009'da faaliyete giren otelimiz girişteki ve çay bahçemizdeki çiçekler ile Bozcaada'ya güzellik katmaktadır...

         Otelimize araçlarıyla gelen konuklarımızı yorucu bir yolun ardından huzurlu bir tatilin kollarına doğru motosiklet ile iskeleden karşılayıp otelimize kadar eşlik edebiliriz ve yine otelimize yaya olarak gelecek misafirlerimizi de araç ile karşılayıp Bozcaada'nın güzellikleriyle dolu otelimize kadar getirip, çıkış yapacağı gün de iskeleye kadar ücretsiz olarak bırakabiliriz...

         Odalarımızda LCD TV, uydu yayını, mini-bar, klima, banyo, WC, duşa kabin, 24 saat sıcak su, saç kurutma makinesi ve kablosuz internet mevcuttur. Her şeyimizle sizler için daha temiz bir ortamda huzurlu rahat bir hizmet sunmanın gayreti içerisindeyiz...

         Her sabah çay bahçemizde kahvaltı yaparken bütün yorgunluğunuzu orada bırakacaksınız... Amacımız sizleri kaldığınız süre içerisinde zamanın nasıl geçtiğini hissettirmemek...

         Huzurlu ve mutlu bir tatil için Eftelya Otel sizleri bekliyor...

         Eftelya Otel'in farkını yaşayarak göreceksiniz...
         • Sezon AralığıSezon Aralığı 1 Mayıs 2015 - 30 Eylül 2015
         • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
         • OtoparkOtoparkVar
         • İnternetİnternet Var
         Genel Özellikler
         • Otopark
         • Sigara İçilmeyen Oda
         • Uyandırma Servisi
         • Ücretsiz Gazete
         • 7/24 Açık Ön Büro
         • Bahçe
         • Internet
         • Oda Servisi
         Oda Özellikleri
         • Banyo
         • Buzdolabı
         • Eşya Dolabı
         • Fön Makinesi
         • Havlu
         • Internet
         • Klima
         • Ocak
         • Oda Temizlik
         • Televizyon
         • Tuvalet
         • Uydu Yayını
         • Ütü

         Tesis için 32 gezgin görüş bildirdi

         Daha fazla yorum
         10 Huzur dolu bir tatil!
         Huzur dolu bir tatil!

         Ailemle çıktığım 15 günlük Ege turunun ilk durağıydı. Yolda ani bir şekilde karar verdik ve tercihimizi Eftelya Otel'den yana kullandık. Bizi limandan almaları, yol yorgunluğu üzerine serin bahçelerinde çay demlemeleri, bizi oldukça mutlu etti. Kahvaltısı da bir o kadar tatmin edici, bölgeye özgü reçelleri ile sıcak yaz aylarında serin bir bahçede keyifle kahvaltı yapabiliyorsunuz. Sıcak bir aile ortamı, rahatlık ve samimi bir ortam arıyorsanız doğru adrestesiniz.

         ezgierbektas - 27 Haziran 2014, Cuma 09:03

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Müptelayız Eftelya Otel'e :)
         Müptelayız Eftelya Otel'e :)

         10-16 Haziran 2012 tarihinde gittiğimiz Eftelya Otel'e bu sene tekrar gitmeye karar verdik. 01-07 Eylül 2013'de kaldığımız bu işletme ve değerli sahiplerine çok teşekkür ederiz. Galiba biz bu otelin müptelası olduk. :)

         feyza bahce - 24 Eylül 2013, Salı 14:44

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         8.0 İyi hizmet, temiz konforlu mekan
         İyi hizmet, temiz konforlu mekan

         Eftelya Otel'de öncelikle sizi aileniz gibi karşılayan samimi işletme sahipleri var, temizlik, kahvaltı, her şey çok iyiydi, çevremdeki eşe dosta önerdiğim tek yer burası ama önceden yer ayırtmak gerekli dolu olabiliyor.

         Esra K. - 28 Ağustos 2013, Çarsamba 15:34

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Mükemmel
         Mükemmel

         Yaklaşık 3 sene önce eşimle kaldık. Çok da memnun kaldık. Sıcak aile ortamı, temiz odalar ve güler yüzlü insanlar... Tavsiye ederim.

         Erhan Dinç - 26 Ağustos 2013, Pazartesi 09:29

         • Faydalı buldum (1)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Görülecek yer Bozcaada
         Görülecek yer Bozcaada

         3-6 Temmuz 2013 tarihleri arasında Eftelya Otel'de kaldık. Yapılan yorumlara göre gittik. İyi ki öyle yapmışız. Bir aile işletmesi olan bu otel babalarından çocuklarına kadar mükemmel bir hizmet sundu. Teyzenin yaptığı reçeller ve kahvaltılıkları çok güzeldi. Hepsine çok teşekkür ederiz. Bir daha Bozcaada'ya gelsek yine bu otelde kalırız.

         Gökhan Özdemir - 12 Temmuz 2013, Cuma 15:52

         • Faydalı buldum (1)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Tek geçerim
         Tek geçerim

         Bu kadar sıcak, bu kadar temiz, bu kadar dost bir yer daha olamaz herhalde. Birkaç günlüğüne gidelim dedik, baktık 10 gün olmuş, biz hala dönmek istemiyoruz. Bozcaada zaten nefis bir yer. Bir de Eftelya Otel'de Hüseyin'in ilgisi, kardeşi Tuğba'yla yapılan zorlu tavla turnuvaları (insan her defasında yenilir mi ya!) anneleri Gülcan Abla'nın bana annemden farksız davranması, hatta elinde daha yeni fırından çıkmış kurabiyeyle peşimden "Deniz bak yediğini görmüyorum. O kurabiyeler bitecek" diye koşturması... Hele o birbirinden güzel reçelleri, babaları, babamız Kazım Abi'yle yapılan derin "çiçek sohbetleri", Merve'yle sessizce, uzun uzun gün batımını seyredişimiz ve Funda... Ne diyebilirim ki? Gerçek bir kız kardeş daha. :) Kısaca benim Bozcaada'da bir ailem daha var artık. :) Daha ne olsun...

         deniz ucok - 6 Temmuz 2013, Cumartesi 23:56

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Evim evim güzel evim :)
         Evim evim güzel evim :)

         Evim evim güzel evim... Uzun zamandır yaşadığım en güzel tatildi diyebilirim. Tatile çıkıp evde gibi hissetmek böyle bir şeymiş :) Sabahları mis gibi bir odada uyanıp, sımsıcak günaydınlarla güne başlayıp, Gülcan Abla'mın şahane reçelleri ile ettiğim kahvaltının keyfini hiçbir şeyle kıyaslayamam sanırım. Her şey öyle mükemmeldi ki Eftelya Otel'de anlatmak çok zor, rüya gibiydi... Arkadaşımla beraber çıktığımız tatilde önce 5 gün diye konuşmuştuk, doyamadık 10 gün kaldık, hatta son gün bile biraz daha mı kalsak diye düşünmedik değil. :) Samimiyetiniz, içtenliğiniz, her şey için sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır, sayenizde tatile çıkarken hiç düşünmeden gelebileceğimiz Eftelya Otel diye bir evimiz oldu Bozcaada'da. Sizler çok güzel insanlarsınız Güner Ailesi...

         Berrak Kanat - 6 Temmuz 2013, Cumartesi 17:17

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         8.0 Muhteşem ötesiydi
         Muhteşem ötesiydi

         Ben geçen yaz gittim eşimle ve çocuğumla. Çok güzel bir yer, ailecek bayıldık. Çok rahat, sakin, huzurlu, en önemlisi güvenli bir yer. Tavsiye ediyorum. Oradaki çalışanlara da saygılarımı ve teşekkürlerimi iletiyorum.

         seren pala - 28 Haziran 2013, Cuma 00:19

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Fevkalade bir tatildi
         Fevkalade bir tatildi

         Ben geçen yaz bu otelde tatil yaptım. Tek kelimeyle müthiş bir sıcaklığı var. Ada zaten çok güzel. Fakat Eftelya Otel sahiplerinin misafirperverliği, güler yuzlülüğü bir o kadar da samimi sohbetleri görülmeye değer ve takdire şayan. :) Eğer olur da oraya yolunuz düşerse tatilinize huzur ve keyif veren tek mekan diyebilirim tüm samimiyetimle. Hüseyin Abi ve sevgili Funda Hanım'a da sevgiler. :)

         Yaprak Eden - 25 Aralık 2012, Salı 17:45

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Memnun kalmadan dönmeyeceğiniz yer
         Memnun kalmadan dönmeyeceğiniz yer

         Harika bir tatil istiyorsanız bu en başta çok güzel bir otel veya pansiyonda kalmakla başlar... Ve bizim tatilimiz de bu harika mekanda başladı. Mekan sahiplerinin gülen yüzleri ve tatlı sohbetleriyle, mis gibi kahvaltısıyla bütünleşince insan mutlu ve rahatlamış dönüyor tatilden. Hiç gitmeyenlere tavsiyem mutlaka Eftelya Otel'de kalmalısınız. Ben ve erkek arkadaşım ilerde yine aynı yerde kalmayı şimdiden planladık. Güzel tatil istiyorsanız kalacağınız yer belli: Eftelya Otel.

         nihal sarı - 12 Ekim 2012, Cuma 21:43

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Huzurlu ve sakin
         Huzurlu ve sakin

         Biz geçen iki sene Eftelya Otel'de kaldık. O kadar güzel tatiller geçirdik ki Eftelya Otel'in ve Bozcaada'nın kalbimizde özel bir yeri var. Çok samimi ve huzurlu... Bu sene malesef işlerimiz nedeniyle gelemiyoruz ama Bozcaada'yı ve sizi çok özledik... Önümüzdeki ilk fırsatta mutlaka geleceğiz. En kısa zamanda görüşmek dileğiyle, sevgiler...

         Elif Varlık - 11 Ağustos 2012, Cumartesi 20:23

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         8.0 Memnun kalacaksınız
         Memnun kalacaksınız

         Sıcak Ve huzurlu ortamıyla 1 hafta geçirdiğimiz Eftelya Otel'e teşekkürler.

         AYŞEGÜL ÖZGEN - 18 Temmuz 2012, Çarsamba 12:38

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Kendi evinizde gibi
         Kendi evinizde gibi

         Biz tesiste 21-24 Haziran tarihleri arasında konakladık. Bozcaada'ya gitmeye son anda karar vermiştik ve şansımıza yer bulduk, iyi ki de bulmuşuz. İlk intiba çok önemlidir. Hüseyin Bey ve ailesi bizi ailelerinden birileri gibi karşıladı, tatilimiz boyunca da yaklaşımları hep aynıydı. Odaları çok temizdi, kahvaltımızı yaptığımız bahçeye ve ev yapımı reçellere ayrıca bayıldık. Oğlumuz Ege ufak olduğu için akşamları otele erken dönüyorduk mecburen, odadaki televizyonda net izleyebildiğimiz bir kanal yok derken bu eksik de bizim gideceğimiz gün çözüldü ve odalara uydu bağlandı.12-15 Temmuz arasında yine bir gün önceden adaya gitmeye karar verdik ancak tesiste yer bulamadık maalesef, bulduğumuz diğer tesis Eftelya Otel'e çok yakındı. Ancak 2,5 yaşındaki oğlum bile Eftelya'nın farkını anlamış, kaldığımız diğer tesisteyken bile ben Hüseyin Abi'ye bakmaya gideceğim, orada kalalım diyerek gün içinde birkaç kez ziyaret etti kendilerini :) Kesinlikle Bozcaada'ya gittiğimizde arayacağımız ilk yer olacaktır Eftelya Otel, alternatif aramak bile gereksiz bence. Bundan daha fazla rahat edebileceğimiz başka bir yer olacağını sanmıyorum. Başta Hüseyin Bey olmak üzere tüm ailesine tekrar teşekkür ederiz, en kısa zamanda görüşmek üzere...

         İrem ozyalcin - 17 Temmuz 2012, Salı 11:21

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Süper, süper, süper!
         Süper, süper, süper!

         Eftelya Otel'in güler yüzlü sahipleri daha kapıdan içeriye girmeden doğru karar verdiğimizi hissettirdiler bize. Odalar, kahvaltı, her şey harikaydı! Bozcaada'da 3 senedir farklı yerlerde kalıyorum fakat bundan sonra "neredekal"acağım belli :) Herkese tavsiye ederim!

         selin meral - 12 Temmuz 2012, Perşembe 10:52

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Harika & muhteşem & sıcacık insanlar....
         Harika & muhteşem & sıcacık insanlar....

         10-16 Haziran arası Bozcaada'ya gitmeye karar verdik. Bizim için Eftelya Otel'i seçmek çok doğru bir karar olmuş. Annem, ben ve kızım çok rahat ettik. Temiz bir otel olmasının yanı sıra son derece sıcak işletmecileri tarafından karşılandık otelde. Başta o güzel kahvaltısınla karnımızı doyuran (işletme sahibi) Gülcan Hanım'a, (işletme sahibi) Kazım Bey'e ,(işletme sahibi) Hüseyin Bey'e , Funda & Tuğba'ya çok Teşekkür ediyorum. Zeynep Hanım size de çok teşekkürler :)) Herkese tavsiye ediyorum. <3

         feyza bahce - 18 Haziran 2012, Pazartesi 01:28

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Çok sıcak bir ortam
         Çok sıcak bir ortam

         1 - 4 Eylül tarihlerinde bu otelde 4 oda olarak kaldık. Çok sıcak ve samimi karşılandık. Bir aile işletmesi olan otelde kendi evimizin rahatlığını yaşadık. Her şey için teşekkürler.

         Seda Dinler - 7 Eylül 2011, Çarsamba 17:09

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Temiz ve merkezde bir otel
         Temiz ve merkezde bir otel

         Bu yaz tatilde Bozcaada'ya gitmeye karar verdik. Eftelya Otel'i seçmek çok doğru bir karar olmuş. Annem ve ben çok rahat ettik. Temiz ve merkezde bir otel olmasının yanı sıra son derece sıcak bir ilgiyle karşılandık. Herkese tavsiye ediyorum. En kısa zamanda görüşmek üzere...

         Banu Özden - 22 Ağustos 2011, Pazartesi 13:45

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Kesinlikle çok temiz
         Kesinlikle çok temiz

         Temmuz ayı sonunda 14 yaşında oğlumla beraber 1 hafta kaldığımız son derece temiz, bunun yanında Hüseyin Bey ve ailesi tarafından çok ilgilenilerek hizmet aldığımız, keyif aldığımız, memnun kaldığımız, tertemiz bir küçük konaklama mekanıdır, tavsiye ederim.

         alper taş - 1 Ağustos 2011, Pazartesi 20:11

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 5 yıldızlı otellere taş çıkarır
         5 yıldızlı otellere taş çıkarır

         Her sene Bozcaada'ya uğramadan başlamam tatile, illaki o deniz ve güneşin doğa ile buluştuğu bu şirin adada birkaç günümü geçiririm. Fakat bu sene anladım ki bir hata yapmışım, bunu Eftelya Otel'in ayrıcalığı ile anladım. Merkeze yakın, yemyeşil asmaların yer aldığı bahçeleri, otel sahibinin samimiyeti, odaların temizliği, 24 saat verdikleri o sıcakkanlı hizmet, adaya özel muhteşem açık büfe kahvaltı, bana evimi aratmayışı, bunlardan sadece sayabildiklerim. Bozcaada'da gittiğim bazı oteller gibi parayı aldıktan sonra iş bitmiyor, buradaki insanlar için müşteri memnuniyeti hep ön planda, kısacası Eftelya Otel anlatılmaz yaşanır. Bu rüyayı herkesin görmesini tavsiye ediyorum.

         sema lalezar - 29 Haziran 2011, Çarsamba 21:29

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Bozcaada'da kalınacak yer arıyorsanız
         Bozcaada'da kalınacak yer arıyorsanız

         Bence otel değildi, Eftelya Otel. Birçok otelde kaldım, otel çalışanları her zaman ciddilik peşindeydi, burada ise sanki otel çalışanlarıyla beraber tatile gelmişim gibi. Samimiyetleri olsun, içtenlikleri olsun hoş sohbetleri olsun, arkadaşlıkları olsun, çok güzel ve memnun edici bir şekildeydi. Otelin temizliği, şirinliği, yapılan yemekleri hepsi bir güzellik katıyordu tatile. İnsana evini, ailesini aratmayacak bir tatil geçirmek istiyorsanız bence hiç durmayın derim. Bizimle ilgilenen Kazım Bey'e, Gülcan Hanım'a ve Hüseyin Bey'e buradan saygı ve sevgilerimi iletirim.

         atilla KESKİN - 20 Haziran 2011, Pazartesi 15:04

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Tatil istedim ama evimde hissettim
         Tatil istedim ama evimde hissettim

         Diğer otellerin farkı nedir bilmem ama Eftelya Otel'in farkını anlatmakla bitiremem, Türkiye genelinde çok otelde kaldım ama Bozcaada'nın havasından mı yoksa gerçekten Eftelya Otel'in ayrıcalığı mıydı bu çözemedim. Hem hizmet olsun hem de butik otel olarak sanki Bozcaada'da evim varmış gibi hissettim. Sayın Hüseyin Bey'e de ada ile ilgili yardımı konusunda cok teşekkür ederim. Tavsiyelere ne kadar uyarsınız bilmem ama gerçekten tavsiye edilecek bir otel.

         ORHAN SOLGAN - 20 Haziran 2011, Pazartesi 01:20

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Muhteşem tatil
         Muhteşem tatil

         Bu yaz eşimle Bozcaada'ya gitmeye karar verdik. İnternetten araştırırken bir yandan da giden arkadaşlarımıza kalabileceğimiz güvenli ve huzurlu bir otel sorup araştırıyorduk. Ta ki Eftelya Otel'i bulana kadar. İlk olarak otelimizi rezervasyon için aradık, bizimle otelin sahibi olan Hüseyin Bey ilgilendi. Feribottan indiğimizde bizi karşılayıp sanki önceden tanışıyormuş gibi hep beraber otele gittik. Otel de gerçekten yorumlardaki gibiydi. Rahatına ve huzuruna düşkün olanların başvuracağı türdendi. Yemyeşil bir bahçesi vardı, aynı şekilde otelin içi de çiçeklerle bezeliydi. Gerek odalar gerekse yataklar olsun, temiz ve düzenliydi. Sabah kahvaltımız ise adanın çeşitli tatlarıyla renklendirilmişti. Otel sahiplerine gelince güler yüzlü temiz ve yardımseverlikleriyle bizi mest ettiler. Tekrar teşekkür ediyorum Gülcan Hanım, Kazım Bey ve Hüseyin Bey’e, seneye yine Eftalya Otel’deyiz.

         SENA ULUSOY - 20 Haziran 2011, Pazartesi 00:02

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Kesinlikle tavsiye ediyorum
         Kesinlikle tavsiye ediyorum

         İnternet üzerinden Bozcaada'daki otellere bakıyordum ki bir ara Eftelya Otel gözüme çarptı ve fiyat sormak için aradım. Telefona Hüseyin Bey çıktı. Aramızda geçen güzel bir muhabbet sonrası tereddütsüz Eftelya Otel'e gitmeye karar verdik. Otele geldiğimde yine aynı güler yüzle karşılaştım ve odamıza geçtiğimizde otel, yataklar, havlular tertemizdi ve otel hakkında doğru bir seçim yaptığımı tekrardan anladım. 3 gün kalabildim sıcakkanlı ailenin işlettiği bu otelde... Dönüş vakti geldiğinde insan ailesinden ayrılıyomuş gibi oldu ve tatlı bir hüsran ile otelden ayrıldık. Bundan sonra Bozcaada'ya her geldiğimde kesinlikle Eftelya Otel'e geleceğiz ve bütün arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim bu oteli. Siz de hiç tereddüt etmeden Eftelya Otel'de kalıp bu sıcak insanlarla tanışma imkanından yararlanın. :) Teşekkür ediyorum Eftelya Otel.

         GİZEM CANCI - 18 Haziran 2011, Cumartesi 23:08

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 nilüfer özgür tarafından...
         nilüfer özgür tarafından...

         Ne kadar uzun uzadıya bir şeyler yazsam da bence Eftelya Otel'e gitmeden anlaşılmaz kalitesi... Herkese şiddetle tavsiye ederim, sanki evinizdesiniz, otel sahipleri çok güler yüzlü ve samimi insanlar, 2 gün kalabildik, cenaze dolayısıyla dönmek zorunda kaldık, bu yıl kesinlikle tekrardan oradayız, Sakarya'dan selamlar. Nilüfer & Özgür

         nilüfer özgür - 24 Ekim 2010, Pazar 21:11

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 hakan Toprak tarafından...
         hakan Toprak tarafından...

         Merhabalar. Biz üç erkek arkadaş, adaya gidip kafamızı dağıtmaya karar vermiştik. İnternetten Eftelya Otel'i gördüm, baktım çok temiz, hoş bir otel, ayrıca yorumlar da çok güzeldi, hemen aradım. Telefona sahibinin kızları olan Funda Hanım baktı, gerçekten çok güzel konuştu, zaten telefon konuşmasından sonra hemen rezervasyonu yaptırdım, gittiğimizde de ailesi ve Funda Hanım bizi güler yüzle karşıladı, çok ilgilendiler, çok memnun kaldık. Herkese tavsiye ediyorum, asla pişman olmazsınız. Bozcaada güzeli Fundacım bu yaz yine Eftelyadayız. :)

         hakan Toprak - 25 Eylül 2010, Cumartesi 14:36

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 bahar sevinç tarafından...
         bahar sevinç tarafından...

         7-8 Ağustos 2009 tarihinde turla Bozcaada'ya gittik ve Eftelya Otel'de kaldık. Hem Bozcaada'ya hem de kaldığımız küçük otele bayıldık. Eğer turla gelmiş olmasaydık, bir kaç gece daha kalacaktık. Bu yıl yine gidebilmek için fırsat arıyoruz.

         bahar sevinç - 27 Ağustos 2010, Cuma 21:40

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 pamuk ablan tarafından...
         pamuk ablan tarafından...

         Öncelikle bu yorumu okuyacak olan herkese çok teşekkür ederiz. Biz henüz elden ayaktan kesilmemekte yaşlı bir çiftiz. Malum çocuklar büyüyünce sorunlarda büyüyor. Eşimle kaçmak istedik olabildikçe uzaklara ama ne kadar uzak gidebilirdik ki? 4 saatlik bir yoldan sonra adaya bir kaç günde olsa yerleşmeye karar verdik ama yıllarca alışmış ya aklımız hep evdeydi. Çocuklar çocuklar ve çocuklar her ne kadar kızmış olsak da onlar bizim çocuklarımızdı. Şu anda yorumu yazdığım otele yerleştik, her şey diğer otellerden farklı değildi. Yatakları yerleşim klasik bir oteldi çok büyük bir fark dışında, eşimle hissettiğimiz kadarıyla burası bir aile oteli olmalıydı ve tahminimiz doğru çıktı. Telefonda eşim çocuklara resmen hesap veriyordu, yok nerdesiniz yok nasıl tek gidersiniz vs. Esim sinirlendi ve evimdeyim diye haykırınca sanırım otelin sahibinin kızı sakin olun yardımcı olayım diye yanımıza geldi. Hanım hanımcık nur yüzlü bir kızımızdı, eşime kolonyalı mendil getirdi, su getirdi sanki büyümüşte küçülmüştü. Yaşını sorduğumda hepten şaşırdım, yaşım 18 dedi ve tüm gün bizimle ilgilendi. Telefonu kapatmıştı eşim sinirden, sanki evdeki hırcın kızımızın yerine Allah bir kız vermişti bize. Hiç bu kadar hizmet görmemiştim, bazen gençlerin dış görünüşü sizi yanıltmasın tıpkı bu hanım kızım gibi. O gün elinden içtiğim kahve sayesinde hanım kızım, bu gün çocuklarımdan umutluyum tek duam onlar da senin gibi olsunlar umarım… Bakalım beni hatırlayacak mısın? Eşim demişti, hatırlarsan ona Pamuk Abla derler diye, pamuk ablanı unuttuysan darılırım:(( kızım bu anlattıklarımdan etkilenmiş olacak ki doğan kızının adı funda koydu. Umarım bir gün ailecek kalmaya geleceğiz. Sevgiler. Pamuk Ablan.

         pamuk ablan - 20 Ağustos 2010, Cuma 21:08

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         8.0 Yasemin Dönmezer tarafından...
         Yasemin Dönmezer tarafından...

         2010 Ağustos ayı içerisinde 4 gece Eftelya Otel'de kaldık. Burada yazılı olan yorumları dikkate alarak gittiğimiz otelde pişman olmadık. Otel gayet temiz. 10 odalı bir yer için olabildiğince profesyonel olarak işletiliyor. Kahvaltılar bahçesinde yapılıyor. Kahvaltılarda çok da farklı çeşitli Ege otları, tatlarına rastlamasak da güzel bir kahvaltı. Ada merkezine de oldukça yakın. Bir kez daha Bozcaada'ya gittiğimizde kalmak için tercih edeceğimiz otel.

         Yasemin Dönmezer - 13 Ağustos 2010, Cuma 16:33

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         8.0 Ecem İşlek tarafından...
         Ecem İşlek tarafından...

         Otelinize bayıldım harika ancak çocuk televizyonu nasıl izliyecek?Bir bakarsanazız sevinirim. otelinizi en kısa zamanda ziyaret edicez.

         Ecem İşlek - 14 Eylül 2009, Pazartesi 23:47

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Gülten-Seyfi ÇOPUR tarafından...
         Gülten-Seyfi ÇOPUR tarafından...

         Bozcaada'yı görmeyi uzun zamandır çok istiyorduk.Görmemiz dün kısmet oldu.Vapurdan bozcaadaya indiğimiz anda güler yüzlü bir delikanlının bize bir kart vererek hoşgeldiniz demesi bizi memnun etti.Bu kart otellerinin tanıtım kartıydı.Adayı bir gezdikten sonra geceyi hangi otelde geçirecegimizi düşünürken bize kartı veren delikanlının güler yüzü aklımıza geldi.Telefonla aradık delikanlı bulundugumuz yere geldi bizi oteline götürdü.Oteldede aynı güler yüzle karşılandık.Oteli ailece işletiyorlarmış.Otel tertemizdi.Kendimizi evimizde gibi hissettik.Bu aileninde Kayserili olduğunu öğrenince o otelde oldugumuza çok daha memnun olduk.Kendimizi,sanki büyükadada bir akrabamıza ziyarete gelmiş gibi hissettik.Döndükten sonra bu güzel anımızı dostlarımızla paylaştık.Arkadaşlarla birlikte tekrar bozcaadaya gitmeyi ve aynı otelde kalmayı kararlaştırdık. bize ev sahipliği yapan Hüseyin beye,Gülcan hanıma ve Kazım beye bu güzel insan hemşerilerimize teşekkür ediyoruz.

         Gülten-Seyfi ÇOPUR - 29 Ağustos 2009, Cumartesi 08:35

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Arife Us tarafından...
         Arife Us tarafından...

         İnternet üzerinden otelleri araştırırken tesadüfen rastladım Etfelya Otel'e ve tıpkı diğer otelleri aradığım gibi bu oteli de aradım.İşte o misafirperver ailenin oğulları olan Hüseyin ile tanışmamız da ilk o anda oldu.Telefondaki ses o kadar efendi ve samimiydi ki gerek Bozcaada ile gerekse de otelle ilgili her türlü sorumu hiç gocunmadan yanıtlıyor,her türlü yardımı da bizden esirgemeyeceklerini de bize hissettiriyordu.İçimdeki ses bu otele gitmelisiniz dedi ve arkadaşımı da ikna ettikten sonra düştük Bozcaada yollarına... Sabahın erken saatinde iskeleden aldı bizi Hüseyin kardeşimiz ,valizlerimizi taşımamıza yardım etti ve Eftelya otele geldik.Tıpkı tahmin ettiğim gibi çok sıcak karşıladılar bizi.Ellerinden gelen hiç bir imkanı esirgemediler bizden .Yeri geldi oturduk muabbet ettik ,yeri geldi beraber çayımızı yudumladık.Sanki uzun yıllardır tanıyorduk bu canayakın aileyle birbirimizi...Kendileri gibi otelin içi de tertemizdi.Yatak çarşaflarımız ve havlularımız deyim yerindeyse sakız gibiydi.Kısacası çok hoş bir tatil geçirdik.Herkese tavsiye ederiz.Teşekkürler Etfelya,Teşekkürler Hüseyin,Gülcan Abla,Kazım Abi,Funda ve Tuğba... Sevgilerimizle Arife-Feray

         Arife Us - 21 Ağustos 2009, Cuma 21:41

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Dilek ve Alexandre tarafından...
         Dilek ve Alexandre tarafından...

         Eftelya'da çok güzel tatil geçirdik, otel çok temiz ve otel'in sahipleri cana yakin insanlar, güler yüzlü,küçük tugba'ya ve funda'ya buradan merabalar, onlari özledik. Her aksam, yenge herkes için çay hazirlardi ve denizden gelen müsteriler yorgunlugu böyle atabiliyorlardi. Herkese tavsiye ederim!Onlarada, bize gösterdikleri ilgi icin ,tesekkür ederiz. Dilek ve Alexandre

         Dilek ve Alexandre - 20 Ağustos 2009, Perşembe 00:43

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)

         Tesis Konaklama Fiyatları

         - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

          Fiyat Açıklamaları

          Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

          Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

          Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

          Rum Mahallesi'nde yer alan otelimiz iskeleden yürüyerek 4-5 dakika uzaklıkta olup, kale arkasında eski Rum & Türk ilkokulu ile karşı karşıyadır. 19 Mayıs 2008 tarihinde de hizmete giren otelimiz zemin kat artı iki kat şeklindedir.

          Mimari yapısıyla beğeniyi toplayan, iç dekorasyonuyla adeta fark yaratan işletmemiz 1 adet 3 kişilik (single) 6 adet çift kişilik (double), odalarıyla 15 kişilik kapasiteye sahiptir. Bütün odalarımızda taş ve harman tuğlasıyla işlenmiş duvarcılık sanatıyla size gerçekten Bozcaada'da bir Han'da konaklıyormuş hissi verebilir. İç mimarisiyle antik, konaklama açısından modern tarzda olan odalarımızda banyo, WC, 24 sıcak su, klima, LCD TV, mini bar, saç kurutma makinesi, kablosuz internet bulunmaktadır.

          Bozcaada otellerinden biri olan Adahan Otel & Pansiyon olarak önem verdiğimiz en büyük hizmetin temizlik olduğuna inanıyoruz. Bütün amacımız siz misafirlerimize güler yüzle huzuru, sakinliği ve temizliği bir arada yaşatabilmektir. Yani kısacası gerçek tatil anlayışını sunabilmektir.

          Asma ve sarmaşıklarla kaplı çardağın altında veya ahşap çitlerle çevrili kahvaltı bahçemizde Bozcaada'ya özgü damak tadıyla sunduğumuz açık büfe kahvaltı güne güzel başlamanızı sağlayacaktır. Sıcak yaz günlerinde bu çardakta gün boyu Sevgi Hanım'ın çayını, kahvesini (ücretsiz) yudumlayarak müzik dinlemenin, kitap okumanın veya dilerseniz açık mutfağımızda kendin pişir kendin ye usulüyle akşam yemeğinin keyfine varabilirsiniz.
          • Sezon AralığıSezon Aralığı Tüm Yıl Açık
          • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
          • OtoparkOtoparkVar
          • İnternetİnternet Yok
          Genel Özellikler
          • Otopark
          • Sigara İçilmeyen Oda
          • Uyandırma Servisi
          • 7/24 Açık Ön Büro
          • Bahçe
          • Barbekü
          • Internet
          • Oda Servisi
          Oda Özellikleri
          • Banyo
          • Buzdolabı
          • Çalışma Masası
          • Eşya Dolabı
          • Fön Makinesi
          • Havlu
          • Klima
          • Oda Temizlik
          • Televizyon
          • Tuvalet
          • Uydu Yayını

          Tesis için 12 gezgin görüş bildirdi

          Daha fazla yorum
          10 Huzurun, güler yüzün tek adresi
          Huzurun, güler yüzün tek adresi

          Sevgi tTyze'nin sıcakkanlılığı, ev yapımı mis gibi domates reçeli ve tertemiz konaklama imkanı için kesinlikle konaklama için adada önereceğim tek yer. Ayrıca kendinizi evinizin bahçesinde kahvaltı yapar gibi hissedeceğiniz çok da şirin bir bahçesi var. Geçen yaz ailemle geçirdiğim 2 günün tadı damağımda kaldığı için bu yaz da oradayım. Temmuz'da görüşmek üzere....

          Bilge Ö. - 1 Mayıs 2014, Perşembe 14:49

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          4.0 Yaklaşım konusunda hayal kırıklığı
          Yaklaşım konusunda hayal kırıklığı

          Maalesef paraya çok düşkünler. Bir hafta rezervasyon yaptırdık ve iki gün önceden dönmemiz gerekti. Nedeni her ne olursa olsun ben istediğim zaman çıkar giderim. "A ama iki gün önceden gidiyorsunuz, bize önceden haber vermediniz " gibi tavırlar. Ben sana hesap mı vereceğim? Hangi otel müşterisine böyle bir şey söyler? Çok ayıp ettiler. Ayrıca ölü sezon olan Ramazan ayı içerisinde. Adanın küçük hesaplar peşinde olmayan insanını kesinlikle yansıtmıyorlar.

          Sinem ozcan - 11 Temmuz 2013, Perşembe 22:16

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (1)
          10 Cengiz Yagiz tarafından...
          Cengiz Yagiz tarafından...

          2010 eylül ayında oradaydık, yeni geldik, daha iyisini bulmak zor; personeldan çok memnun kaldık, oda temizliği çok iyiydi, her gün çarsaflar yenileniyordu. Güler yüzlü personel, tam aile ortamı, teşekkürler...

          Cengiz Yagiz - 25 Eylül 2010, Cumartesi 12:08

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 ozan is tarafından...
          ozan is tarafından...

          2009 Ağustos ayında gittiğim gayet güzel bir aile işletmesi. Kendinizi evinizde ve çok rahat hissedeceğiniz bir ortam. Tavsiye ederim...

          ozan is - 9 Haziran 2010, Çarsamba 22:17

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Sinan Yiğit tarafından...
          Sinan Yiğit tarafından...

          Bu yaz tatilimi geçirmeyi planladığım Olimpos tarafında kalacak yer ararken tesisler ile ilgili yorumları okumaya başladım. bir çok kişi kaldıkları yerler ile ilgili olumlu/olumsuz bir sürü görüşünü dile getirmiş. bende 2008 eylül ayında eşimle beraber kısa tatilimi geçirdiğim Adahan Otel ile ilgili yorumlarımı yazıp tatilcilere birazda olsun görüşlerimi aktarayım istedim. Öncelikle bilmeyenler için söleyeyim "Bozcaada muhteşem biryer" bu cümleyi kurarken geçirdiğim kısa tatili baz almıyorum. Bozcaada benim için 15 senelik mazisi olan bir tatil beldesi. Gelelim Adahan Otel'e, Öncelikle işletmesini yapan amcanın ismini net hatırlayamadım sanırım Alihan veya Alişan olmalı. zaten kendisi etkisiz eleman pozisyonunda :) işletmesini amca yapıyor gözüksede asıl perde arkasındaki kahraman Sevgi abla. Öncekikle Adahan Otel tam bir aile işletmesi, çocuklar dahil herkesin katkıları oluyor. sabah kahvaltısı gayet iyi. çay gün boyu sınırsız. odalar temiz, otel en fazla 1-1,5 senelik, merkeze yakın en büyük artısıda kesinlikle Sevgi ablanın akşam sohbetleri. Emin olun Bozcaadaya tekrar gidişimde tek kalacağım adres. Adahan Otel'in hiçmi dezavantajı yok. tabiki var. odalar biraz dar. ama bu sadece Adahan'ın problemi değil Bozcaadanın genel problemi. sonuç olarak Bozcaada denizin ve sıcak halkı ile tatil geçirebileceğiniz güzel bir yer. herkese iyi tatiller. not : aşağıda yorumlarını dile getiren Ebru Yiğit eşimdir. kısa ve özyorumunu haksızlık olarak gördüğümden uzun uzun anlatmak istedim. Ebru YİĞİT , l 18 Eylül 2008, Persembe 12:22 Herkese tavsiye ederim, sıcak temiz bir ortam

          Sinan Yiğit - 23 Temmuz 2009, Perşembe 00:10

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Muhteşem bir ortam
          Muhteşem bir ortam

          2008 Ağustos ayı 4 günlüğüne Adahan Otel & Pansiyon'da konaklayarak bu güzelliği yaşadım, tavsiye ediyorum. Mutlaka gidiniz, muhteşem bir ortam. Hele de kızları Sevda'nın canlı müzik dinletisine tesadüf ettim, muhteşemdi. İlk fırsatta yine gideceğim.

          Sema tekgül - 18 Haziran 2009, Perşembe 12:14

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Çok nezih bir ortam
          Çok nezih bir ortam

          2008 Ağustos ayında gittim, çok nezih bir ortam, harika bir işletmecilik. Herkese tavsiye ederim, pek ilgililer, kendilerine her zaman için başarı diliyorum.

          emine izgi - 18 Haziran 2009, Perşembe 12:11

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Sıcak, temiz bir ortam
          Sıcak, temiz bir ortam

          Herkese tavsiye ederim. Sıcak, temiz bir ortam.

          Ebru YİĞİT - 18 Eylül 2008, Perşembe 12:22

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Çok sıcak bir ortam
          Çok sıcak bir ortam

          İzlenimlerimi yazıp yolladım, ama sanırım size ulaşmadı. Gitmek isteyenlere öneririm. Çok sıcak bir ortam. Hele de müzik keyfi...

          Ayşe Yamaç - 21 Temmuz 2008, Pazartesi 11:56

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          8.0 Güzel
          Güzel

          Güzel bir mekan.

          yıldırım arsız - 14 Temmuz 2008, Pazartesi 03:49

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          8.0 Sizin işlettiğiniz bir yer gibi
          Sizin işlettiğiniz bir yer gibi

          Bozcaada'da kendi ailenizin işlettiği bir mekan gibi... Şiddetle tavsiye ederim.

          osman kadayıf - 29 Haziran 2008, Pazar 16:34

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          8.0 Değişik bir atmosfer
          Değişik bir atmosfer

          Çok güzel, değişik bir atmosfer yaratmışsınız. Tebrik ederim.

          metin ulaş - 5 Haziran 2008, Perşembe 20:20

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)

          Tesis Konaklama Fiyatları

          - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

           Fiyat Açıklamaları

           Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

           Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

           Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

           Reklam 10 saniye sonra kapanacaktır. Kapat